Jump to content

woyski

Użytkownicy
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Może po prostu Twoje źródło ma niskie napięcie na wyjściu.
 2. I słusznie, że szkoda Ci go oddawać. Jeżeli chcesz innej sygnatury brzmienia to może zmiana przedwzmacniacza jest właściwym posunięciem? Wspominam o tym, ponieważ mam pożyczony od kolegi tranzystorowy preamp Trigon TRV100. Z nim moje Phasty grają zupełnie inaczej. Brzmienie idzie w kierunku neutralności z zachowaniem odrobiny lampowego ciepełka na średnicy.
 3. Kolumny Usher AC10. Nie mam fabrycznego pre. Słuchałem je dosyć dawno temu, więc nie podejmuję się odpowiedzi. Phasty z Absolutorem grają barwnie, lampowo, ale jednocześnie przejrzyście i dynamicznie.
 4. Monobloki Phast na „diabelkach” plus pre Absolutor. Mam od niedawna taki komplet i jestem zauroczony 😀
 5. Myślę, że nie. Dla mnie "body" to wypełnienie poszczególnych zakresów dźwięku, a nie podbicie basów. Najlepiej zresztą posłuchać samemu, ale myślę, że do jazzu lampa będzie lepszym wyborem.
 6. woyski

  Transport CD

  Ano właśnie. Nie napisałeś nigdzie, że jako odtwarzacz jest słaby, a tu już takie dziwne wnioski się pojawiają. Myślę, że teraz jest wszystko jasno wyłożone. Jaki to transport?
 7. woyski

  Transport CD

  Muszę zaprotestować. Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz z opinii mudy44, a sam nie słuchałeś tego urządzenia. Jako odtwarzacz CD jest tak samo dobry jak grający w roli DAC.
 8. woyski

  Transport CD

  Nie do końca. Zarówno transport jak i odtwarzacz służą do odczytu płyt CD :-) Zmierzam do tego, że poszukiwanie transportu CD w przedziale cenowym, w którym porusza się założyciel wątku to ślepy zaułek. Nie zaoszczędzimy na nim za bardzo, a i przewaga brzmieniowa w stosunku do zintegrowanego odtwarzacza CD moim zdaniem wątpliwa.
 9. woyski

  Transport CD

  Ja z kolei mogę zaproponować Resolution Audio Opus 21. Nie ma co prawda wyjścia cyfrowego, ale ma wejście cyfrowe.
 10. woyski

  Transport CD

  Różnica jest taka, że zarówno furgonetką jak i SUV-em pojedziesz. Na samym DAC-u nie posłuchasz płyty CD. Poza tym jest to forum o audio, a nie o autach 😀
 11. woyski

  Transport CD

  Nie zamierzam. Szukając na siłę transportu CD zawężamy obszar poszukiwań. Posiadanie dobrej integry CD nie koliduje z posiadaniem DAC-a jako oddzielnego urządzenia. Zgadza się. Założyciel wątku testuje urządzenia kosztujące kilka tysięcy sztuka. Sam podałeś przykład transportu (całkiem sensowny) w cenie 3,5k zł. Myślę, że taki pułap cenowy będzie dla większości Polaków normalny. Pierwsze słyszę, żeby to o czym piszesz zależało o Daphile czy też od innego oprogramowania.
 12. woyski

  Transport CD

  Może szukanie zintegrowanego CD jest sensowniejsze? Czy transport CD daje faktycznie taką przewagę, że warto w niego inwestować? Mam na myśli tzw. normalne pieniądze.
 13. woyski

  Transport CD

  Zgadzam się całkowicie. Reaguję tylko na bzdurny wpis jednego z użytkowników.
 14. woyski

  Transport CD

  Mógłbyś rozwinąć myśl? Co to znaczy, że Daphile jest słaby? Co takiego wyjątkowego posiada Volumio?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.