Jump to content

woyski

Użytkownicy
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

933 profile views
 1. Ciekawy, ale ten egzemplarz nie posiada Room Perfect.
 2. Roon referral program. Dysponuję linkiem polecającym. Rejestracja z niego daje 30 dni Roon-a za darmo. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
 3. Znaczenia nie ma. Ważne, żeby wszystkie urządzenia pracowały w tej samej sieci. Sterował będziesz przecież telefonem 🙂
 4. Na laptopie musisz zainstalować Roon-a (ewentualnie Roon Server). Na laptopie masz wtedy rdzeń (core). Dopiero w ustawieniach Roon-a konfigurujesz sobie dostęp do Tidala. Laptop musi pracować w trakcie słuchania muzyki. Na Lyngdorfie na pewno nie ma Roon-a. Lyngdorf jest Roon Ready czyli jest urządzeniem przygotowanym do współpracy z Roon-em. Pełni funkcje tzw. end pointu. Na telefonie, tablecie instalujesz Roon Remote. Sterujesz wtedy Roon-em, także Tidalem, masz dostęp do ustawień. Wszystkie urządzenia muszą działać w tej samej sieci.
 5. [Hidden Content] Okazja? Co sądzicie?
 6. Kupiłem niedawno za 699 USD, bo niedługo może kosztować 999 USD :-)
 7. Fajnie by było gdyby tyle kosztował. Dopóki jednak Roon zamiata konkurencję pod dywan to można tylko pomarzyć :-)
 8. Moim zdaniem Roon wart jest każdej złotówki. Kolega powinien byc zadowolony. Moze jakis forumowicz kupiłby taki kod.
 9. Rozumiem, ale teraz wszyscy tak robią. Rejestrowałem sie ostatnio w bibliotece internetowej i od razu musiałem sie zdeklarować co do abonamentu i formy płatności. Trzeba pilnować okresu próbnego.
 10. Skoro podałeś numer karty to tym samym wyraziłeś zgodę na taka operacje po zakończeniu okresu testowego. Ja wykupiłem licencje dożywotnia i mam spokój :-). Tak samo jest w Tidalu i podejrzewam wszędzie gdzie jest subskrypcja. Sam musisz zrezygnować przed upływem okresu testowego. Wtedy kasy nie ściągnie.
 11. Spróbuj zaglądnąć bezpośredni do ustawień karty graficznej. Może tam jest coś namieszane.
 12. Może to i dobry trop. Od czegoś trzeba zacząć. Zauważ jednak, że skoro odtwarza Ci utwory po kilka sekund i przerzuca do następnego to znaczy, że sieć funkcjonuje. Ja bym sprawdził jeszcze na innym komputerze. Ja mam zainstalowany core na mocnym komputerze stacjonarnym. Sterowanie z tableta lub smartfona. Sotm podłączony kabelkiem do routera. Wszystko działa błyskawicznie. W tidalu mogę nawet utwory przewijać 🙂
 13. Miałem ten sam problem co D4ncer. Wróciłem do wersji 1.3 i po problemie 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.