Jump to content

kris250

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

58 profile views
 1. Wielkie dzięki wszystkim na rady, te KT77 Genelexa https://sklep.toroidy.pl/pl/p/KT77-Genalex-Gold-Lion/665, są dla mnie za drogie, myślę, że zdecyduję się na EL34 Electro Harmonix ze strony podanej przez bluesboss (https://guitarcenter.pl/catalog/gitary/wzmacniacze/lampy/electro-harmonix-el34-eh-kwarta). Mam tylko pytanie, czy te lampy EL34 Electro Harmonix będą pasowały do mojego wzmacniacza ? (wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić, pytając fachowców )
 2. Witam, Zwracam się do kolegów i koleżanek o radę, potrzebuję wymienić lampy mocy EL34 (oryginalne) w wzmacniaczu Mingda MC34-PL ze względu na zakończenie żywota jednej z niej po okresie 5 lat. Chciałbym wymienić na jakieś tanie lampy, mam pytanie, zatem na jakie powinienem się zdecydować ? Biorę pod uwagę: 1. EL34 II JJ 2. EL34 Electro-Harmonix 3. EL34B Tung-Sol Czy powyższe lampy mogą być do mojego wzmacniacza, jeśli tak, to na które się zdecydować, a których unikać (nie kupować) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.