Jump to content

Bona68

Użytkownicy
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

594 profile views
 1. No i wszystko jasne. 🙂
 2. Weź te swoje Elipticory i przyjedź to z chęcią je przetestujemy. U mnie z Ethosami u Szymona z Arctico, nie ma go na tym "pluralistycznym" forum bo ma wiecznego bana, ale myślę, że nie będzie miał nic przeciw temu. On w przeciwieństwie od większości tutaj hejtujących nie boi się konfrontacji i jest otwarty na nowe wyzwania.Tylko nie wiem czy stać Cie takie wyzwanie. Można również przyjechać do Ciebie, ja z chęcią wybrałbym się. Chyba, że jak jeden z forumowiczów podejmiesz wyzwanie i zaprosisz do siebie, a gdy okazało się, że wizyta naprawdę dojdzie do skutku, to stwierdził, że nie wpuszcza obcych do domu. pochwalę się jak Ty zademonstrujesz swoje kolumny dociśnięte do tylnej ściany. Jak ktoś lubi plumkanie to może i tak. I vice versa
 3. Nie trolku, jeżeli już to problem może tkwić co akurat Cię zasmuci w dużym zainteresowaniu produktami Studio 16hz i ewentualnym problemem mocy przerobowych Grzesia Rogali. Czego dowodem jest, że ja na swoje Ethosy musiałbym czekać prawie rok i tylko dlatego, że zdecydowałem się na wersję w najdroższej akurat przygotowywanej obudowie czekałem tylko ponad dwa miesiące. Jak napisał kolega MrSalieri przy haśle Studio 16Hz zlatują się tutaj zawsze te same osoby. Ale mam takie przesłanie, ostatnio postanowiłem zrobić redukcję sprzętu i gościłó u mnie kilkanaście osób i większość zainteresowanych którzy słuchali przy okazji u mnie Ethosów jest zdecydowanych zamienić swoje kolumny właśnie na któryś z modeli 16hz. Ciekawe czy Oni wszyscy źle słyszą czy może są to kolumny ponadprzeciętne? W tej chwili trzy z tych osób wystawiły swoje kolumny na sprzedaż i tylko aby nie robić komuś niedźwiedziej przysługi nie wymienię nazw tych "zacnych marek", które dla hejtujących tutaj są takie wybitne. To tak parę słów ku rozwadze.
 4. Nie. Kupiłem Ethos Ultimo, ponieważ Arctico są za duże do metrażu mojego pomieszczenia. O tych "wybitnych" kolumnach pisałem już wcześniej...
 5. Ja widziałem i słyszałem. Dzięki temu nie kupiłem kolejnego "metkowca", a przede wszystkim Harbeth 40, które są tak "wybitne", że robią za Puchar Przechodni, bo kolejny nabywca sprzedaje je po dwóch tygodniach obcowania.
 6. zapytaj autora recenzji, może się pochwali
 7. To wyjaśnia sprawę. Ja akurat nie mam uprzedzeń co do wieku urządzenia i jestem zwolennikiem starej szkoły brzmienia kiedy budowało się sprzęty z najlepszych dostępnych komponentów. Wśród moich znajomych padają również te maks dwuletnie klocki i nie ma reguły.
 8. Jest, SF Line 3 jak radzi kolega Tomek7776. Każda sroka swój ogon chwali. Jeżeli chcesz posłuchać jak gra Line 3 i nie masz daleko do Łodzi, to zapraszam do mnie.
 9. Zgadzam się, że jest lepszy od SFL -2, ale pod jednym warunkiem, że w Sonic Frontiers nie ma zamontowanych lamp.:-)
 10. No właśnie nie. Neutralność bliska zeru z małym plusem w cieplejszą stronę. Można było odnieść takie wrażenie w przypadku serii Bi Focal, ale moim zdaniem, też nie wszystkie modele.
 11. Miałem KS 3033 i teraz mam KS 3035 i przestrzeń jak i granie w głąb było jedną z wyróżniających się cech tych kabli.
 12. Bo niektórym żal dupę ściska, więc trzeba pluć jadem i wszystko ośmieszać. Dzięki Bogu chociaż jestem niewierzący. Daruj już sobie te głodne kawałki
 13. Trafiłeś jak kulą w płot. Nic kolego nie zabolało, najzwyczajniej w świecie nie mam zamiaru przed kimś takim jak Ty się tłumaczyć. Zrozumiałeś? Jestem na tym forum od 12 lat, od kilku pod nowym awatarem, więc dobrze znam Twoje opinie jeszcze sprzed wielu lat i tylko z szacunku do "starego" forumowicza jakim jesteś daruje sobie złośliwości wobec Ciebie i Tobie radzę to samo.
 14. Mam tyle wspólnego z branżą co z hodowlą kotów, czyli nic, a teksty w stylu cichego pomagiera, to proszę zostawić dla swoich kolegów, ponieważ są prymitywne i chybione.
 15. Żałuj, może raz w życiu miałbyś okazję posłuchać idealnie zgranego systemy w połączeniu z perfekcyjnie zrobioną akustyką wnętrza? Ale po co burzyć swój świat? Lepiej wszystko i wszystkich krytykować z pozycji moralizatora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.