Jump to content

Bona68

Użytkownicy
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. No i wszystko jasne. 🙂
 2. Weź te swoje Elipticory i przyjedź to z chęcią je przetestujemy. U mnie z Ethosami u Szymona z Arctico, nie ma go na tym "pluralistycznym" forum bo ma wiecznego bana, ale myślę, że nie będzie miał nic przeciw temu. On w przeciwieństwie od większości tutaj hejtujących nie boi się konfrontacji i jest otwarty na nowe wyzwania.Tylko nie wiem czy stać Cie takie wyzwanie. Można również przyjechać do Ciebie, ja z chęcią wybrałbym się. Chyba, że jak jeden z forumowiczów podejmiesz wyzwanie i zaprosisz do siebie, a gdy okazało się, że wizyta naprawdę dojdzie do skutku, to stwierdził, że nie wpuszcza obcych do domu. pochwalę się jak Ty zademonstrujesz swoje kolumny dociśnięte do tylnej ściany. Jak ktoś lubi plumkanie to może i tak. I vice versa
 3. Nie trolku, jeżeli już to problem może tkwić co akurat Cię zasmuci w dużym zainteresowaniu produktami Studio 16hz i ewentualnym problemem mocy przerobowych Grzesia Rogali. Czego dowodem jest, że ja na swoje Ethosy musiałbym czekać prawie rok i tylko dlatego, że zdecydowałem się na wersję w najdroższej akurat przygotowywanej obudowie czekałem tylko ponad dwa miesiące. Jak napisał kolega MrSalieri przy haśle Studio 16Hz zlatują się tutaj zawsze te same osoby. Ale mam takie przesłanie, ostatnio postanowiłem zrobić redukcję sprzętu i gościłó u mnie kilkanaście osób i większość zainteresowanych którzy słuchali przy okazji u mnie Ethosów jest zdecydowanych zamienić swoje kolumny właśnie na któryś z modeli 16hz. Ciekawe czy Oni wszyscy źle słyszą czy może są to kolumny ponadprzeciętne? W tej chwili trzy z tych osób wystawiły swoje kolumny na sprzedaż i tylko aby nie robić komuś niedźwiedziej przysługi nie wymienię nazw tych "zacnych marek", które dla hejtujących tutaj są takie wybitne. To tak parę słów ku rozwadze.
 4. Nie. Kupiłem Ethos Ultimo, ponieważ Arctico są za duże do metrażu mojego pomieszczenia. O tych "wybitnych" kolumnach pisałem już wcześniej...
 5. Ja widziałem i słyszałem. Dzięki temu nie kupiłem kolejnego "metkowca", a przede wszystkim Harbeth 40, które są tak "wybitne", że robią za Puchar Przechodni, bo kolejny nabywca sprzedaje je po dwóch tygodniach obcowania.
 6. zapytaj autora recenzji, może się pochwali
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.