Jump to content

Seband

Użytkownicy
 • Content Count

  538
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najprościej dokupić stację dokującą, w przypadku współczesnych laptopów często jedyną opcją jest "dock" na USB. Są takie, które obsługują 4 monitory, np coś takiego: https://allegro.pl/oferta/stacja-dokujaca-dell-universal-dock-d6000-8403463450
 2. Mam doświadczenia tylko z młodszymi braćmi - z Electrą 926. Świetne głośniki, pod pewnymi względami mogą konkurować z Mini Utopiami, w niektórych aspektach je przewyższają (Mini Utopie z racji rozmiarów nie schodzą tak nisko). Wymagają dobrej (drogiej) elektroniki. U mnie grały najlepiej z monoblokami Musa BAE 400 (niesamowita dynamika) i Passami XA-60.5 (jakby trochę brakowało mocy ale barwa przepiękna). Próbowałem też końcówki Passa X-150 - zagrało słabo, brak kontroli basu, lepiej zagrał kilka razy tańszy Audio Analogue Donizetti. Kiedy kupowałem swoje 926, były podłączone do wysokiego, złotego zestawu Denona, modelu nie pamiętam, wygląd robił wrażenie. Myślałem, że głośniki są zepsute, tak źle to grało. Podejrzewam, że Electry 936 i 946 również będą wymagały mocnego pieca i dobrego źródła.
 3. Czyli zdjęcie nie przedstawia przedmiotu aukcji? Z całym szacunkiem - klon monobloków powinien monoblokami pozostać. Ja tam widzę stereofoniczną końcówkę mocy. Nawet, jeśli jest to pełne dual mono, jeśli do budowy zostały użyte najlepsze elementy to na czymś musiano zaoszczędzić. Ja tu widzę kompromis.
 4. Bezkompromisowa konstrukcja? Dobry żart. Końcówka to raczej klon stereofonicznego XA30. Pass XA100 to potężne monobloki. Nie da się ich wcisnąć w tak małą obudowę.
 5. BCM nie ma nic wspólnego z ceną wywoławczą. Mogę wystawić np. coś wartego średnio 5000 z ceną wywoławczą 100 PLN, Bez Ceny Minimalnej. Ryzykuję, że finalna oferta będzie poniżej ceny rynkowej i będę musiał w tej cenie przedmiot sprzedać. Fragment regulaminu Allegro: "W Licytacji Sprzedający może ustalić cenę minimalną, tj. najniższą cenę, za jaką zgadza się sprzedać Towar. Zaproponowanie przez Licytantów ceny niższej niż minimalna nie będzie skutkowało zawarciem umowy sprzedaży. Wysokość ceny minimalnej nie jest jawna dla Użytkowników do momentu zaoferowania przez Licytanta ceny równej bądź wyższej od ceny minimalnej."
 6. Zapomniałem dodać, że słuchawki dokanałowe odpadają.
 7. Jakie słuchawki kupić? Zależy mi na dobrej izolacji od otoczenia. Bezprzewodowość i aktywna redukcja hałasu nie są konieczne. Na co dzień, w domu, używam Sennheiserów HD650. Jako słuchawki podróżne miałem AKG K450, które szybko się zepsuły. Obecnie używam starych Kossów Porta Pro, których dźwięk mi odpowiada. Kossy jednak, ze względu na otwartą konstrukcję, nadają się tylko do cichego hotelowego pokoju. Warto posłuchać Sennheiserów HD 4.50 BTNC?
 8. Ringo Starr wybitnym perkusistą jest?
 9. Marc Martel to nie amator: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marc_Martel
 10. Jest na stronie producenta: http://lnx.m2tech.biz/support/#dr
 11. "Prezentujemy Państwu debiutancki materiał piosenkarski Zbigniewa Wodeckiego zarejestrowany w 1976 roku. Po raz pierwszy w edycji kompaktowej!" Kłamią, niestety. Ta płyta była już wydana przez Polskie Nagrania na CD w 2001 roku (PNCD 676). Zawierała dodatkowo cztery (monofoniczne) bonusy.
 12. Może źle się wyraziłem. Jeżeli po wymianie lasera dalej są problemy z odczytem płyt lub głośną pracą lasera, wtedy konieczna jest kalibracja.
 13. Jakieś dowody? Dzwoniłeś do sprzedającego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.