Jump to content

Seband

Użytkownicy
 • Content Count

  540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może ktoś wie, co się stało ze złotem z "obcych" depozytów, które obecne władze tak ochoczo sprowadzały do kraju? Sprzedane?
 2. Nie wiem, czy przedstawiciele Austrii już byli? Klockwerk Orange - "Abrakadabra".
 3. Zgodnie z art. 158 par. 3 Kodeksu karnego, "jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10". Wyrok nie jest "szokujący". Tyle przewiduje KK. Nie znamy sentencji wyroku. Może nie byli wcześniej karani i dlatego nie dostali 10 lat? Dodatkowo sąd orzekł, że obaj sprawcy mają zapłacić czworgu dzieciom pokrzywdzonego po 50 tys. zł tytułem zadośćuczynienia. Tutaj więcej o tej sprawie: [Hidden Content],3/krasnystaw-pobili-na-smierc-kierowce-bo-ochlapal-blotem-jest-wyrok,996763.html
 4. Przecież te wydania (jak wiele innych z MTJ) są zgrane z trzeszczącego winyla.
 5. Seband

  NAS Synology

  To raczej rozwiązanie dla archaicznych NASów, które maja tylko protokół smb1. Nowy Synology obsługuje smb3, więc z każdym współczesnym Windowsem będzie działał. Sprawdź jeszcze, czy w drugim kompie jest taka sama nazwa grupy roboczej jak w tym, który działa.
 6. Seband

  NAS Synology

  NFS nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba w panelu sterowania Synology wejść w "Usługi plików" a następnie w zakładce "Zaawansowane" zaznaczyć WS-Discovery "Włącz wykrywanie sieci systemu Windows, aby zezwolić na dostęp przez protokół SMB". Dopiero wtedy NAS pojawi się w otoczeniu sieciowym Windows. Bez tego też da się połączyć wpisując w Windowsie w "uruchom" \\NazwaSerwera albo \\adres ip serwera.
 7. Ale to chyba nie kobieta?
 8. Seband

  wybory

  A nie boicie się, że system liczenia głosów zadziała tak, jak ten od losowania sędziów? Dziwnym trafem pewien sędzia trzy razy został wylosowany do spraw (różnych) posłanki Pawłowicz. Całkowicie przypadkiem posłanka Pawłowicz, jako członkini KRS, opiniowała awans tego sędziego.
 9. Jak się słucha wyrwanej z kontekstu przez media wypowiedzi, to pojawiają się takie komentarze. Posłuchaj całości - Wałęsa powiedział, że po chrześcijańsku wybacza Kornelowi Morawieckiemu. Przy okazji powtórzył to, o czym mówił wielokrotnie wcześniej (za życia Kornela) i co wcześniej uzasadniał, że uważa go za zdrajcę.
 10. Skąd te "rewelacje"? Wyrzucanie tzw. żarówek LED do kosza jest nielegalne. Można bezkarnie wyrzucać tylko klasyczne żarówki "edisonowskie".
 11. Spróbuj zainstalować bez klucza. Jeżeli był robiony wcześniej upgrade z win7 do win10, to jest to odnotowane na serwerach Microsoftu i po zainstalowaniu dziesiątki system aktywuje się automatycznie przy użyciu tzw. licencji cyfrowej.
 12. Najprościej dokupić stację dokującą, w przypadku współczesnych laptopów często jedyną opcją jest "dock" na USB. Są takie, które obsługują 4 monitory, np coś takiego: [Hidden Content]
 13. Mam doświadczenia tylko z młodszymi braćmi - z Electrą 926. Świetne głośniki, pod pewnymi względami mogą konkurować z Mini Utopiami, w niektórych aspektach je przewyższają (Mini Utopie z racji rozmiarów nie schodzą tak nisko). Wymagają dobrej (drogiej) elektroniki. U mnie grały najlepiej z monoblokami Musa BAE 400 (niesamowita dynamika) i Passami XA-60.5 (jakby trochę brakowało mocy ale barwa przepiękna). Próbowałem też końcówki Passa X-150 - zagrało słabo, brak kontroli basu, lepiej zagrał kilka razy tańszy Audio Analogue Donizetti. Kiedy kupowałem swoje 926, były podłączone do wysokiego, złotego zestawu Denona, modelu nie pamiętam, wygląd robił wrażenie. Myślałem, że głośniki są zepsute, tak źle to grało. Podejrzewam, że Electry 936 i 946 również będą wymagały mocnego pieca i dobrego źródła.
 14. Skąd moźesz wiedzieć, czym się zajmuję i z kim rozmawiam? Najpierw ujawnij się, kim Ty jesteś. Byłeś kiedyś w kraju muzułmańskim? Rozmawiałeś z "tubylcami"? A propos rozmowy - nie zniżę się do poziomu, który usiłujesz narzucać. Prośba do innych: nie karmcie trolla (klona?), który rejestruje się na forum tylko po to, by pisać na bocznicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.