Jump to content

Marek.S

Użytkownicy
 • Content Count

  2549
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1085 profile views
 1. Zależy od budżetu, może VX500?
 2. To tranzystor z lat 60? Pewnie ma niesymatryczne zasilanie, szukaj przy kondensatorach na wyjściu.
 3. Niestety nic, w środku bardzo mizernie. Seria SA-DA jest moim zdaniem lepsza. W środku jak to u Technicsa, hula wiatr: Wszystkie SA-DA/SA-TX mają błędy konstrukcyjne i przegrzewają PCB w kilku miejscach. Trzeba mocno się przy nich napracować bo jest naprawdę masa zimnych lutów. Nie da się do nich dostać od spodu, trzeba wszystko rozbierać i wyjmować.
 4. Dokładnie, kredytów nigdy nie bierze się na zachcianki tylko na rzeczy pierwzszej potrzeby - dom, auto, AGD.
 5. Niestety nie ma, na plus można zaliczyć to że kręcą z cłem, tzn. płatność dzielą na 2-3 części i terminatora liczą na 1/3 wartości.
 6. Porównanie Terminatora z Elgarem Plus mogło by wypaść bardzo ciekawie ale opcja USB wtedy odpada.
 7. Wiadomo coś więcej o tych monitorach? Na basie wdzę TAD a horn przypomina JBL 2380A. 2 drogi czyli driver na pewno nie będzie od JBLa, chyba że beryl. Prędzej TAD4001.
 8. Czy ktoś zna model Canterbury? Jak ma się do Glenair 15, różnica w cenie ponad 100% między modelami.
 9. To nie tak, po prostu na allegro kupa hi-endu to........kupa. Wypicowana zeby tylko sprzedac, niech ktos inny sie martwi dlatego nikt u nas nie chce placic normalnych cen.
 10. Tak samo nie zgadza sie kolor podswietlenia loga, cos jest przy nich grzebane. Accu ma delikatne zielone podswietlenie a tu jest ostre niebieskie.
 11. Laserów nie ma, za 19 tyś to szaleństwo. Moim zdaniem jeśli kupować to tylko dla wyglądu / do kolekcji.
 12. Nie brał bym cyfrowych dziwaków bo może być problem z serwisem. O Vanguardach czytałem pare razy że miały problem z softem.
 13. p.s Gdyby ktos byl ciekaw, koszt naprawy ok. 2000zl z czesciami.
 14. Post prawie sprzed 2 lat ale temat aktualny - 380 to po prostu nowszy model. Ja zawsze celuje w modele "S" czyli najlepiej 380S. 28 jest "OK", 26 jest lepszy. Nadal w obu boli brak pilotów. P.s Gdyby kogoś naszła ochota na Levinsony 33x: W tych końcówkach pod górną pokrywą jest gumowa podkładka tłumiąca wibracje która po latach zmienia się w smołę zżerającą metal i ścieżki. Kolumny Avalona mają 100% identyczny problem, tam rozpływa się pierścien za głośnikiem basowym a w niektórych modelach uszczelki pod samymi przetwornikami. Tego udało się w porę, bez szkód w metalu / PCB uratować. To tylko mała część jak był zalany. Poza tym standard, siadają kondy w zasilaczu, nie zawsze w samej końcówce, czasami w stopniu napięciowym tak jak w tym egzemplarzu. "Beczki" w stopniu prądowym wszystko 100% pojemności.
 15. Marek.S

  Usterka cd sl-ps7

  PS7 był ostatnim podrygiem Technicsa, po 2000r. PCB wygląda dość nietypowo, możliwe że ktoś inny go zrobił dla Technicsa. Napęd jest Philipsa, zwykły CDM12, tak samo stopień analogowy jest dziwny jak na Technicsa bo na op-ampach Analog Devices.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.