Jump to content

jgx

Użytkownicy
 • Content Count

  1133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  A przepraszam o jakim filmie piszesz? Bo z jego posta ni hu hu nie wiem ponieważ dołącza do grona nie piśmiennych na forum i nie raczy nawet napisać tytułu filmu. Nie wiem co za głupia moda z wstawianiem tych trajlerów zamiast słowa pisanego. Nie pomyśleliście że taki wstawiony załącznik może się z różnych powodów u niektórych nie otwierać?
 2. do codziennych pierdół tv 50-55" do wartościowych seansów wieczornych proj rób tak zeby uzyskać 3.5m i dawaj śmialo 120" - no i nie słuchaj bzdetów że tylko to albo tamto - praktyk ci to mówi a Ty zrobisz jak uważasz, twój wybór twoje życie :)
 3. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  ogarnij się bo wstyd troche... a co do meritum - moge polecić Zabawa.Zabawa.2018.PL, Kursk.2018., Ben.Is.Back.2018., filmy może nie wybitne ale bardzo dobre dszcególnie 1 i 3 natomast nie polecam Dywizjon.303.2018. bo to gniot straszny!!!
 4. Piane bijecie tu kolejny już rok a sprawa prosta jak drut - mimo iż śmiać mi się chce z próby zaklinania rzeczywistości przez Bobcata to każdy kto ma trochę zdrowego rozumu dziś już wie iż Bobcat ma racje w jednym - 8K wejdzie na bank! Powody to inna bajka ale jedno jest pewne że kiedyś będzie i na tym się nie skończ\y :). Czy to będzie w ciągu kilku, kilkunastu czy też kilkudziesięciu lat to też inna bajka ale będzie.
 5. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  Triple.Frontier.2019. - moim zdaniem dobry warty obejrzenia film.
 6. Do takiego sprzętu to pasowało by jedną z tych szaf przestawić żeby tam więcej luzu zrobić. Bloki czy swój dom?
 7. jgx

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Odpowiednik (2017-) jestem po 1.s - polecam
 8. nie pytam co najlepiej tylko konkretnie jak w tytule
 9. Pytanie do praktyków - jak w tytule co da niższy, lepszej jakości bas przy subach na 12" ze średniej półki cenowej. Nie mówimy o stereo bo tu wiadomo że OZ tylko w Kinie
 10. jgx

  DENON AVC-A1XVA

  Przecież każdy normalnie kojarzący wiedział to od razu - ktoś szuka frajera a co niektórzy się produkują....chociaż poplotkować jak nie ma co robić zawsze można :) a i licznik urośnie :):)
 11. HQ150 - jakie wymiary ma pokój odsłuchowy (wysokość też) i z czego masz ściany - silikat, beton komórkowy czy ceramikę?
 12. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  Galveston.2018 - mocny, dobry film - polecam. na filmwebie ma słabą ocene co dziwne bo byle jakie pierdy mają po 6.5-7 a ten niżej
 13. jgx

  SERIALE ZAGRANICZNE

  jest gdzieś poza netflixem?
 14. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  Widziałem. Film niezły, nie można powiedzieć. Oczywiście nie mam na myśli tego co przeżył ten konkretny człowiek – należy mu się za to cześć i chwała Mnie wkurza jedynie to że zachód potrafi z takiej jednej akcji i śmierci kilkunastu żołnierzy zrobić taka wokół tego otoczkę ze ho ho podczas gdy u nas nieporównywalne akcje i straty w ludności cywilnej przemijają bez echa niestety
 15. jgx

  Ostatnio obejrzane.

  Wstrząsający???? Wstrząsające to było to co Niemcy robili w Polsce - to co działo sie na zachodzie (Francja, Norwegia Dania itd) to mały pikuś. Tylko oni umieją to sprzedać a my jak zwykle.....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.