Jump to content

Myszator

Użytkownicy
 • Content Count

  568
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1666 profile views
 1. Ostatnio coś mnie naleciało na taki troszku już zapomniany kultowy sprzęcik Audio. Wygląd odtwarzacza CD taki surowy audiofilski bez zbędnych bajerów. Bardzo mi się podoba. Brzmienie jak na takiego staruszka który jest w kolekcjonerskim stanie też jest bardzo fajne. Uruchamianie też jest na bardzo ciekawe, bo mój kumpel nie wiedział jak uruchomić odtwarzacz CD bez pilota : )
 2. No jak u Ciebie Twoja akceptuje Twoje zainteresowania to masz szczęście chyba ? bo ja baby nie mam, także nie mam problemów czy jakiś krzak w chałupie zasłania kolumnę, lub trzeba wywalić pół sprzętu z domu. Ja nie chwalę tak jest. Jakbym miał pisać że gówno to bym napisał. Jak gówno grały na pewno te drogie kolumny na Ostatnim Audio Video Show za grubą kasę. Nazwy nie wymienię.
 3. Ja się nie znam, ale chyba żeby dobrze grało ? ; ) Dla mnie wystarczą małe zamknięte w naturalnym drewnie kolumny z wysoko efektywnym pieruńskim wybitnym basem, stereofonią, oraz naturalnym graniem, czyli coś takiego jak na zdjęciu. Ogólnie to lubię głębokie kolumny, także będą mieć jedynie pół metra głębokości, jak te cokoły, trzeba ich tylko odpicować, albo zrobi się nowe. Bym zapomniał ... Rzut kolumn od góry, jak ten cokół, będą fajnie się licować z kolumnami. Wysokość tu jeszcze zobaczymy, ale chyba 42 cm. Będzie fajnie grać ...
 4. No właśnie mam końcówkę Jeff Rowland. Dynamika i bas no powiem że daje radę. Jak ktoś mieszka w bloku i nie lubi sąsiadów z naprzeciwka na pewno będzie się nadawać : ) Końcówka pracuje z odgrodami, także prądu na pewno mu nie brakuje, bo kontrola i dynamika jest porządna. Granie końcówki Jeff Rowland bardzo fajne takie delikatne połączenie lampy, i tranzystora z taką wybuchową mieszanką. Bardzo podobnie gra jak mój piec, tylko że Jeff Rowland jak to nabazgrolić ? idzie że tak się wyrażę w kierunku takiego podrasowania dźwięku który się podoba, połączona z drapieżnością oraz z lampą. BC 362D natomiast ma większą dynamikę, połączona z autentycznym naturalnym graniem.
 5. Nawet po zakupie sprzętu Audio po jakimś czasie znowu szukam czegoś fajnego. Na Audio Video Show też zawsze szukam czegoś fajnego. Tak już mam. ; )
 6. Cześć ; ) Na początek chciałem zaznaczyć że nie szukam wzmacniacza. Chciałem się jedynie dowiedzieć czy pojawiło się coś nowego w temacie wzmacniaczy zintegrowanych, co mogłoby mnie że tak się wyrażę zainteresować na tyle żebym się zainteresował. Jeżeli chodzi o brzmienie, to już pisałem na początku tematu. Jedynie dodam że interesują mnie wzmacniacze z dużą rezerwą prądową, czyli coś co nie będzie tylko poruszało membranami. Jeżeli chodzi o kolumny. Naturalne granie z bardzo szybkim kontrolowanym basem. Pokój u mnie ma troszkę ponad 30 metrów kwadratowych. Moje obecne kolumny podłogowe na głośnikach o średnicy 10 cm w zupełności wystarczają do nagłośnienia pokoju. Sądzę że gdybym miał kupić sklepowe kolumny, takie podobne do moich kolumn pod względem wymiarów kolumn, oraz budowy skrzynki, zastosowanych części, dynamiki, musiałbym wydać jakieś 20.000 zł, może więcej, chociaż to troszku może tak nie do końca sprawiedliwe porównanie, bo nie słyszałem jeszcze takich małych sklepowych kolumn z takim graniem. Podłogowe kolumny Studio16hz są cichsze od tych maluchów, a graniem to nawet nie startują z tymi maluchami. Na koniec. Wzmacniacz ma być do pokoju gracza jak już chciałbyś mi coś zaproponować : ) ...
 7. To aż tyle jest wzmacniaczy zintegrowanych do zaoferowania w tym przedziale cenowym ?. Mam na myśli wzmacniacz zintegrowany do pokoju gracza, gdybyś nie wiedział. Czysty analog mnie nie interesuje. Gdybym miał zmienić wzmacniacz zintegrowany, który będzie służył jako centrum dowodzenia w moim pokoju gracza, czyli będzie służył do gier, filmów, muzyki byłby na obecną chwilę po moich poszukiwaniach chyba Hegel H590, no bo jakoś nie widzę alternatywy dla tego pieca. Wykonanie wzmacniacza jest bardzo fajne. Wygląd też mi się podoba. Wejścia tylne również bardzo porządne. Ogólnie trudno mi było się do czegoś przyczepić do tego niesamowicie funkcjonalnego wzmacniacza. A nie było jedno. Nóżki bym od razu zmienił na lepsze, no gałki jak dla mnie powinny być lepiej dopasowane do klasy wzmacniacza zintegrowanego, mam na myśli to że tak troszku się wyginają przy obracaniu. Do precyzji pracy gałek w piecach Luxman, czy Accuphase, to Heglowi jeszcze troszku brakuje. Ogólnie bardzo fajne urządzenie, no i czarne, bo czarne jest najładniejsze, i tylko taki kolor lubię.
 8. Tomku ; ) to samo mówi mój kolega, który jeszcze dłużej siedzi w Audio. I mówi tak ... Jak chcesz zmiany to kup sobie zestaw MBL taki co słuchaliśmy dwa lata temu na Audio Video Show 2018, i przestaniesz szukać, bo to co masz to już wystarczy aż za nadto jak na Twoje potrzeby gracza - melomana.
 9. Dawno już nie zaglądałem w temacie Audio, także sądziłem że w końcu coś normalnego będzie, to znaczy w ludzkich pieniądzach. A jak wiadomo cena nie zawsze gra i lepiej samemu się o tym przekonać. W tamtym roku na Audio Video Show 2019 był zajebisty piec. Wstawiałem tutaj nawet zdjęcie tego pieca. Jest gdzieś zdjęcie tego małego piecyka : ) w temacie gdzie jest temat o zeszłorocznej wystawie Audio Video Show 2019. BC 362D bardzo dobry, może nawet za dobry ; ) Jakby mi się coś stało z piecem, to nie wiem, chyba dopadłaby mnie depresja. Ja to szukam konkurenta dla OPPO UDP 205 i nie mogę znaleźć. Z piecem już troszku jest lepiej, bo więcej jest tych urządzeń do kupienia. Z drugiej strony tych wybitnych wzmacniaczy porównując możliwości brzmieniowe, funkcjonalne, wygląd, jak i budowa wzmacniacza do ceny to na palcach na łapach można policzyć. Oczywiście wszystkich wzmacniaczy jeszcze nie słuchałem, : ) bo teraz jest ten Koronowirus zabójczy. Niedługo ludzie będą się zamieniać w Purchlaki jak w The Last Of Us Part II : )
 10. Kurde no, gram teraz w The Last of Us Part II i gdzieś mi się system w głowie zawiesił. No co nie można się pomylić ? ; )
 11. Witam maniaków Audio - Video Chciałbym się Was zapytać czy jest jakiś fajny wzmacniacz zintegrowany do zaoferowania u nas w Polsce. Kwota 10 - 15 - 20 tys zł. Produkt nowy ze sklepu. Od razu mówię że nie kupuję już teraz wzmacniacza zintegrowanego, tylko chciałbym się Was zapytać czy jest coś takiego do ewentualnego kupna, jeżeli oczywiście jest wart swojej ceny. Tak dla spokojnego snu zapytam się tutaj Wyjadaczy, którzy zapewne mają większą wiedzę. Poza tym wzmacniacz musi posiadać wejścia optyczne do konsoli PlayStation 4 Pro, a w przyszłości także do PlayStation 5 Pro, mam nadzieję że pojawi się taka wersja konsoli. Dodatkowo wzmacniacz zintegrowany musi również posiadać wejścia XLR. Wejść analogowych takich RCA to nie używam także jak dla mnie to może praktycznie w ogóle nie posiadać, albo niech ma ze dwa. Co mnie interesuje. Stereofonia, wybitny szybki kontrolowany bas, wygląd wzmacniacza oraz jakość wykonania, brzmienie połączone z lampą i klasą A. Czyli coś takiego jak u mnie ... [Hidden Content] Na koniec zapytam będzie Audio Video Show 2021 w tym roku ?
 12. Bardzo fajny film, też mi się podobał. A oglądałeś może taki film pod tytułem ... Psychiczne ryjący mózg ? Vivarium ( 2019 )
 13. Za niedługo w moim w pokoju gracza [Hidden Content] wrzucę na chwilę zdjęcie OPPO UDP 205 będzie grał z odgrodami. Roboty jeszcze troszku, bo skrzynki : ) nie dotarte, no i będą w kolorze ciemniejszym tam gdzie falowód już jest podobny kolorystycznie do założonego efektu końcowego. Zabudowa tylna na głośniki i cokół dolny już zaraz będzie. Głośniki już są, szkoda że w Polsce nie można kupić. No ale co zrobić. Jedynie nie wiem czy jest sens lepić kolumny, bo podobno OPPO UDP 205 nie gra : ) Do filmów pewnie też się nie nadaję : )
 14. Teraz odwraca kota ogonem, a wcześniej pisał że żaden OPPO nie gra do muzyki. Dobra kończę ...
 15. Co nie zmienia faktu że OPPO UDP 205 nie nadaje się do muzyki " Pliki / CD " tak jak piszesz, bo gdybym miał kupić odtwarzacz wyłącznie do muzyki na pewno nie byłby to Denon.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.