Jump to content

adik

Użytkownicy
 • Content Count

  1729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adik

  Potrzebuję ...

  Kupię płytkę wzmacniacza słuchawkowego RS Headamp. Reduktora szumu.
 2. Na którym modelu masz zrealizowany ten separator?
 3. Pomysł jest bardzo fajny. Osobiście poszedł bym w kierunku przekaźników kontaktronowych na płytce i sterujący nimi przełącznik. Prościej i nie ma problemów z mechaniką.
 4. Doskonały pomysł. Gratulacje.
 5. adik

  Potrzebuję ...

  Kupię Behringer ULTRACURVE PRO DEQ2496.
 6. Mam tani potencjometr i nierównomierności nie zauważyłem. Poza tym ścisza mi praktycznie do zera. trzeba się dobrze wysilić, żeby coś usłyszeć. Moim zdaniem układ jest na tyle dobry, że u mnie zastąpił drabinkę na rezystorach z buforem BUF 634 na wyjściu.
 7. Buczenia basu to nie zmieni:>
 8. Mam jeszcze pytanie do autora układu. Skoro odwraca on fazę to powinienem zamienić miejscami przewody +/- w gnieździe wyjściowym?
 9. Chyba czegoś nie rozumiesz. Po pierwsze to nie jest wzmacniacz tylko regulator poziomu sygnału. W mojej wersji wykorzystuję wejścia i wyjścia XLR (+/-/gnd). Czyli jedna płytka reguluje sygnały +/- jednego kanału (prawego), druga +/- drugiego kanału (lewego). Do urządzenia podaję sygnał symetryczny i taki też z niego wychodzi.
 10. Dlaczego mało symetryczny? Po jednej płytce kontrolera na kanał czyli jedna dla sygnałów +-. Potencjometr zwykły 4x1k liniowy.
 11. Ina służy tu tylko do sumowania sygnału dla wskaźników. Sam regulator jest zbalansowany z poczwornym potencjometrem.
 12. Wskaźniki zbudowałem na oldschoolowym układzie TA7318P. Poprzedzają go 2 układy sumujące INA 134. Całość pokazuje poziom sygnału wejściowego (-2dB dla 1V).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.