Jump to content

nieolo

Użytkownicy
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

622 profile views
 1. Ok, dzięki za rozwinięcie się:) MF musi u mnie jeszcze trochę pograć. Z innymi kablami też warto pokombinować.
 2. Coś konkretniej możesz napisać? Harmonix jakiś konkretny model i co miałyby zmienić (mam obecnie Tellurium Q Black).
 3. Dobre, tak samo uważam. Naim cicho gra lepiej niż MF. MF za to prowokuje do głośniejszego słuchania. Gram z Dynaudio focus 220 dlatego MF kupiłem (w ciemno z drugiej ręki) bo daje dużo prądu i miał super grać:) Dynki lepiej kontroluje ale...i teraz dylemat który zostawić.
 4. Kupiłem M6si bo ma zastąpić naima supernait i tu naim ma dużo bardziej precyzyjną regulację głośności. Wręcz naciśnięcie pilota 2-3 razy w MF robi się dużo głośniej. Chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do naima:)
 5. No to nie wiem, mam jakiś oszukany model:) Tak ok. godz. 9 jest duży przeskok i w ogóle dużo pogłaśnia pilot za jednym pyknięciem. W naimie supernait jest fajnie bo trzeba się po naciskać tub przytrzymać aby zgłośnić szybciej. Na M6 500i nie wymieniam bo raptem mam ten wzmacniacz od tygodnia a i moja szafka więcej kg już nie przyjmie:) A tak na poważnie może to wina reszty toru?
 6. Panowie da się jakoś w prosty sposób skorygować / poprawić skok głośności w M6si? Jak dla mnie jest on za duży.
 7. Chodzi tylko o DHCP? Nie da się skopiować tych danych z właściwości sieci inter.
 8. Zapytam, może ktoś w wolnym czasie sprawdzi i mógłby napisać czy tak ma W setup: IP Adres mam 0 0 0 0 - nie można edytować. Subnet Mask 0 0 0 0 - nie można edytować Gateway 0 0 0 0 - nie można edytować DNS 0 0 0 0 - nie można edytować Proxy URL - tu pokazuje enter i mogę edytować. Szczerze piszę, że się nie znam na tym. Z góry dziękuję za sprawdzenie Skąd ja teraz ruter inny wezmę:) ale dzięki za podpowiedz, poszukam.
 9. Przejrzałem instrukcję obsługi i nie widzę nic na temat brak połączenia przez kabel. Nie działa u mnie. Chyba sprzedam to dziadostwo.
 10. A gdzie robi się ten restart? Nie widzę tego w setup. Przywróciłem ustawienia fabryczne, od razu wybrałem Wired Exit i dalej nie ma internetu. Może ktoś powiedzieć czy mam jakieś Proxy czy coś ustawić?
 11. Urządzenie mi gra lecz po zmianie dostawcy internetu i rutera przerywa mi na wifi, dlatego chcę go na kabel przełączyć. A tu nie działa:) Dobra przywracam ustawienia fabryczne i zaczynam od początku instalację.
 12. Sorki jestem ciemny z tych spraw. Po lan czyli przełączyłem w ustawieniach na kabel (Wired) i włączyłem (On) DHCP . Mam teraz zrobić restart czyli ustawienia fabryczne (Factory reset)?
 13. Co masz na myśli skonfigurować? Przywrócić ustawienia fabryczne? Jak wpinam kabel do laptopa to śmiga więc urządzenie nie widzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.