Jump to content

skwaruch

Użytkownicy
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

580 profile views
 1. Czy ktoś wie jaki woofer jest w reference 40 (jaki nr)?
 2. Dodam że jestem z Rudy Śląskiej.
 3. Mam nadzieję że Reference 60 zaliczają się jeszcze do klasyki ;) W jednej z kolumn spaliły się 2 głośniki niskotonowe (na cewkach jest przerwa i podczas poruszania słychać jak się trą o coś), gdzie naprawić lub kupić?
 4. Sprzedam to co powyżej. Zakupiłem to dawno temu od andrejos1 i tak od tego czasu mi leży. Jedna z końcówek uszkodzona (podczas sprawdzania przed sprzedażą źle zasilanie połączyłem i wywaliło 2 kondensatory) cena 300zł mogę sprzedać osobno zasilacz.
 5. Sprzedam to co powyżej. Zakupiłem to dawno temu od PJT i tak od tego czasu mi leży (dzisiaj dopiero rozpakowałem paczkę by zobaczyć czy czasem cegły nie dostałem). Gratis 3 lampy. Cena około 150zł Dodatkowo alps blue beauty 50 kilo omow logarytmiczny za 30zł
 6. skwaruch

  Potrzebuję ...

  2 kondensatory LXV 63V 470uF
 7. Z tym prawie na ścianie to nie do końca prawda bo dodatkowo lewej stronie lewego głośnika jest szafa, a po prawej prawego też szafa (głośniki rozstawione są w takie wnęce o szerokości 150cm i głębokości 40cm), a od góry też jest szafka, więc te powietrze z bass refleksu tylko dołem się może wydobywać. Pytanie czy w takim ustawieniu nie lepiej mieć z przodu dziury. Oczywiście jak może być z tyłu to super bo większy wybór jest.
 8. To są zamknięte kolumny? Czy jest takiego ale wejście USB przynajmniej 24bit?
 9. Dzięki bardzo za propozycję. Nie mogę mieć głośników z "dziurą" z tyłu (głośniki mam prawie na ścianie).
 10. 7" ADAM'y są trochę za duże i za drogie.
 11. Focal Alpha 50 nie był by zły tylko cena 2x KRK rokit 5 lub presonus eris e5.
 12. Chcę sobie zakupić coś co zastąpi mi genius sp-hf1250x. Mam takie typy KRK rokit 5 lub presonus eris e5. Które lepsze? Co jest lepszego na rynku w podobnych pieniądzach lub mniejszych? Głównie do słuchania muzyki. Głośniki będą wisieć przy ścianie.
 13. Sprzedam DAC R-2R Soekris DAM1021 0.02% ver3 nie grzebany 1300zł Sprzedam DAC R-2R Soekris DAM1021 0.02% ver3 nie grzebany 1300zł
 14. Czy mógłbyś coś polecić? Można w jakiś sposób dowiedzieć się po informacjach podawanych przez producenta np. MW czy zasilacz jest full-bridge?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.