Jump to content

Mirosław Zych

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  10456898

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. A co powiesz na Yamahe 1070 lub 2070? Można je teraz kupić poniżej 6 tys.
 2. A w kwestii Denka 4200 żeby go specjalnie nie skrzywdzic muszę powiedzieć, że część znajomych bardzo go chwaliła sugerując mi lekką schizę. Widać kwestia gustu jak to że wszystkim.
 3. To avr4200, jakoś mi nie podszedł brzmieniowo. Przyznaję nie posłuchałem przed zakupem jak kretyn. Pierwszy taki zakup i zemsta, za którą nie winię nikogo poza sobą. Poprzednia Yamaha, chyba 685 grała ofensywniej, z lepszym oddechem i przestrzenią. Tak jest jak się nie słucha przed tylko po 😞 Tak więc mimo że pytam co i jak, wcześniej udam się na odsłuch bo w Wawie nie ma z tym problemu. Ale wolę wiedzieć pewne rzeczy wcześniej jak choćby jakieś problemy Onkyo z awaryjnością czy chyba powolny spadek jakości amplitunerów na rzecz upchania pierdyliona wodotrysków.
 4. Na temat...- zaczynałem z kinem od Onkyo 575 i naprawdę był niezły, żeby nie powiedzieć dobry. Potem zmieniłem na Yamahę, a tę na Denona. Ostatni mnie rozczarował. Także biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia i kwestię portfela, 840-ka byłaby optymalna. Ale ciągle dzwoni mi w głowie NAD ze swoją cenową "wadą" 🙂 Burz - cokolwiek czytałem na temat Marantza zawsze było o miękkości, zamiłowaniu do małych składów i braku ostrości. Słuchałem parę razy ich wzmacniaczy i jakoś tak właśnie mi to brzmiało. Zatem w stereo ok, ale chyba w kinie trzeba i rozmachu i pazura więc... Poza
 5. A może któryś z użytkowników wymienionych przeze mnie klocków może wypowiedzieć się w kwestii ew. awaryjności. Jakby nie patrzył to nie premierowe urządzenia i może ktoś coś... I czekam cierpliwie na opinie tych, którzy te ampli posiadają. Choć nie łudzę się, że macie je połączone akurat z Focalami.
 6. Top hifi, Nad jest Nader kuszący. To marka, której nie miałem nigdy w swoim kinie. Ale cena przekracza mój niewysoki budżet o 30%. I tego moja kobieta zwyczajnie nie strawi. A ja nie bardzo chcę na wojenkę 😊 Q21, czy Anthem poprawił swoją medialność? Bo coś bym chciał strumieniować, a wiem że kiedyś nie było to mocną stroną tej marki.
 7. Nie bardzo rozumiem czemu taka unifikacja ma służyć. Ale coś mi mówi, że raczej nie potencjalnym uzytkownikom😕
 8. Witajcie, Przymierzam się do zakupu amplitunera w kwocie ok. 5000zł. Jak widzę w nowych mam: Pioneer LX504 Yamaha RXA880 Onkyo RZ840 Czy ktoś ma jakieś doświadczenia (dobre lub złe) z ww wymienionymi klockami? Pomieszczenie ok 22m2 Kolumny na przodzie Focal 726 plus centralny także Focal. Tylne starszy model Bose 🙂 Subwoofer Paradigm (słabiak) Dobra gra w stereo mile widziana, choć zdaję sobie sprawę z amplitunerowych możliwości i ograniczeń. Podział kino 70%, stereo reszta. Będę wdzięczny za pomoc i ew. propozycje Rozpatru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.