Jump to content

c-k

Użytkownicy
 • Content Count

  694
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1112 profile views
 1. Wykupiłem płatną subskrybcję mconnect i narazie śmiga.
 2. Mam dwa konta Tidal i każde z nich tak się zachowuje.Konto na Volumio mam bezpłatne.Dodam,że przesyłając na drugi streamer,czyli WXAD10,sytuacja jest podobna. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 3. Dawno nie słuchałem Tidala przez mconnect Lite.Dzisiaj chciałem przesłać sygnał do AlloBoss/Volumio i niestety wyskakuje mi na mconnect hasło"request quality is not allowed in users subscription".Czy muszę wykupić płatną wersję mconnect,bo Tidal z telefonu śmiga?
 4. Dawno nie słuchałem Tidala przez mconnect Lite.Dzisiaj chciałem przesłać sygnał do AlloBoss/Volumio i niestety wyskakuje mi na mconnect hasło"request quality is not allowed in users subscription".Czy muszę wykupić płatną wersję mconnect,bo Tidal z telefonu śmiga?
 5. Jest to fajna sprawa.Szkoda,że Tidal nie ma takiej opcji.Tidala odpalam z mconnect lite.U mnie od paru miesięcy śmiga RPi 3B z nakładką AlloBoss i Volumio.Często apka Volumio się zatnie i trza ją restartnąć więc wole ją obsługiwać z laptopa.Bo z niego śmiga,aż miło.
 6. Odczuwasz różnicę na korzyść Tomanka w porównaniu z fabrycznym? Pytałem o taki zasilacz na zamówienie.Typowo pod malinę.Koszt 450zł z odpowiednią końcówką.
 7. Witam Szukam zasilacza do maliny zDAC Allo Boss.Myślałem o ifi ipower, tomanek.Ewentualnie Nostromo z postu wyżej,lecz nie wiem czy posiada wtyczkę microUSB.Co doradzicie?Czy jest sens zawracania sobie kopary?
 8. Słuchałem oba.Wybrałem NAD-a.Moim zdaniem do rocka jak najbardziej OK.Ma ten drive,którego brakuje w Marantzu.Nic nie kłuje w uszy.Można słuchać godzinami.U mnie gra z Dali Z7.Ale ten MH to ciekawa propozycja.
 9. Witam Od ponad misiąca testuję malinę z allo boss.Postaram się opisać różnicę pomiędzy WXAD10. Przepaści między WXAD10 nie ma ale są niuanse,które powodują,że lepiej się słucha z maliny.Pierwszy to bas,który jest bardziej zróżnicowany,mocniejszy i mimo wszystko nie zagłusza pozostałych częstotliwości,bo i wyższe tony są też lepiej słyszalne jak na Yamaszce.I druga przewaga Allo,toprzestrzeń,stereofonia.Czasem mam wrażenie,ze dźwięk płynie gdzieś z boku.Trzecia kwestia to to,że do malinki można podpiąć dysk zewnętrzny i śmigać ze swojej kolekcji. Takie moje spostrzeżenia.Co do obsługi to jest całkiem dobrze.Czasem apka volumio na androidzie lubi się przyciąć,ale szybki restart eliminuje problem.Myślę o wykupieniu subskrypcji,z powodu Tidala.Chociaż mam mconnect z którego też można przesłać strumień Tidala na Volumio,no ale fajnie było by mieć wszystko w jednej aplikacji. Moim zdaniem lepiej wybrać malinę z daciem jak WXAD10. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 10. A ja z innej beczki.Jak przesłać sygnał Bluetooth z maliny do słuchawek BT.Czy istnieje taka możliwość?
 11. Automatyczne uśpinie,bo chyba tak to się nazywa w menu tej Yamahy,jest wyłączone.
 12. Chyba jednak kolumny i C356,który ma tą górę trochę rozjaśnioną względem C326bee.U mnie z 326 i DaliZ7 ta Yamaszka zgrywa się znakomicie.Ale niedługo będę testował malinę i Allo Boss.
 13. To się mówi czy WXC50 kosztujac 3 razy więcej jak WXAD10 zagra 3 razy lepiej? Moim zdanuem chyba nie.Ale ten pierwszy ma wiele wejść i wyjść i tu jego przewaga. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.