Jump to content

c-k

Użytkownicy
 • Content Count

  756
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1442 profile views
 1. Miałem taki zestaw i zmieniłem melodiki na Dali Z7.Nad+Melodika...W tym połączeniu wysoka średnica była dla mnie bardzo męcząca,co w muzyce jakiej słucham(rock,metal)przeszkadzało na dłuższą metę.Nie wiem jakiej muzyki słuchasz,ale ten zestaw powinien się sprawdzić w gatunkach typu umcy,umcy.
 2. c-k

  Klub NAD

  Witam.Ostatnio pojawił się mały problem z moim NAD C356bee.Otóż po załączeniu pograł parę minut,nagle coś trzasnęło w głośnikach i wyłączył się.Wyłączy w ten sposób,że przyciski które były wcześniej aktywne(soft cliping,tone defeat,źródło w tym przypadku DISC/MDC,speakers A)dalej świeciły na niebiesko oprócz przycisku POWER.Ten świecił na czerwono.Po wyłączeniu i załączeniu gra normalnie.Zdarzyło mi się to po raz drugi.Za pierwszym razem myślałem,że może jakieś przesilenie w mieszkaniu,ale tym razem grał sam wzmacniacz.Czy może ktoś wie co to za przypadłość?Będę wdzięczny za pomoc.
 3. Z ciekawości obejrzałem parę filmów na YT z tym gościem.Na początku myślałem,że wszystko jest kręcone w przyśpieszonym tempie.Ależ ten chłop ma pare.Fajnie się go ogląda rzeczywiście.
 4. Przekazałem,ale żadna ikonka na ampli nie wyskakuje.W ustawieniach pokazuje,że jest DTS ale na wyświetlaczu nie widać.Dlatego pytam jak to jest w ampli Yamaha
 5. Sorki,że się wtrącę,ale mam pytanie troszkę z innej beczki,skierowane do posiadaczy amplitunerów Yamaha.Czy jak zapuścicie z różnych źródeł film, koncert,to wyświetla wam się na wyświetlaczu amplitunera w jakim kodeku idzie dany materiał(w Onkyo na czerwono DTS,HDMaster itp)?Pytam,bo znajomy posiada RX485 i cokolwiek by nie puścił,to jemu żadnego kodeka nie wyświetla. __________________
 6. nie kłam bo mi wyszło 15.36 zł na furgonetka.pl 😉
 7. siedziba: Wrocław biuro: Ostrów Wielkopolski
 8. Mi chodziło o Pearl Jam Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 9. Póżniej jest trochę lepiej,ale na początku też miałem takie wrażenie.Jakiś popowy ten rock w ich wydaniu.
 10. Szkoda,że już nie grają grunge-u.
 11. może jakąś wąską półkę na płyty,książki? I koniecznie daj cynk po odsłuchach.
 12. Posiadam również NAD C356 bee i Z7.Słucham tylko z załączonym "ton defeat".I nawet wtedy jest go wystarczająco.Ale zależy kto co lubi i podzielam zdanie kolegów/koleżanek o dokupienie suba(REL,SVS)
 13. c-k

  Klub NAD

  Noooooo!!!!!!!!! Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 14. c-k

  Klub NAD

  To jak słuchać na słuchawkach, bez kolumn?[emoji849] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 15. c-k

  Klub NAD

  Chciałem zapytać o wejście słuchawkowe w NAD C356bee...Czy podpinając słuchawki w C356 nie powinno odciąć głośników?W C326 tak właśnie było,a w C356 jak podpinam słuchawki,to dźwięk się wydobywa również z kolumn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.