Jump to content

c-k

Użytkownicy
 • Content Count

  731
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1255 profile views
 1. zainstalowałem kodi,ale jak tym sterować na TV?
 2. Może coś malinopodobnego 😉 [Hidden Content]
 3. Wiem i wysłałem,ale wcześniej pisałem przez formularz.
 4. Poszło przez tapatalka,bo przez Twoją stronę też nie mogę się skontaktować.Nie wiem o co kaman?:( Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 5. Jak wypadł w stosunku do C375?
 6. Jestem zainteresowany Do pełni szczęścia,bardziej pasowała by czarna obudowa,ale jak się nie ma co się lubi... Aha,opróżnij skrzynkę,bo nie da się do Ciebie na prw.napisać.
 7. No jasne,że może być. A duże to jest? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 8. Ja też nie [emoji6] Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 9. Hehehe Oj nie musi być aż tak audifilsko.Ja umisz w plastiku rzeźbić,to też bedzie.
 10. To "wystrugaj" mi takiego gotowca,żebym ja miał go tylko podpiąć.
 11. Wy te zasilacze sami składacie?Bo ja nie mam zielonego pojęcia o takich rzeczach,a szukam czegoś do zasilania Rpi4+AlloBoss.Chętnię zlecę i kupię taki zasilacz,jeśli wyjdzie taniej jak popularne na forum liniówki.
 12. Senki 4.5 posiadają ANC jak się nie mylę.Poza tym grają tak samo.Mam 4.4 i ostatnio słuchałem w sklepie 4.5 i 4.4 na zmianę,aby sprawdzić czy dźwiękowo się różnią.Ja nie usłyszałem różnicy.Ale które byś nie kupił będziesz zadowolony. [Hidden Content]
 13. Nie jestem w stanie tego stwierdzić,bo zazwyczaj śpię jak niedźwiedź.Jednak ostatnio przebudziłem się o 2.30 i usłyszałem brumienie.Okazało się,że to nie lodówka z kuchni tylko Tomanek. Nawiasem mówiąc od początku miałem jakieś przejścia z tym zasilaczem.Wcześniej o tym pisałem.(#8671)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.