Jump to content

jacm

Użytkownicy+
 • Content Count

  3072
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jacm last won the day on December 5 2013

jacm had the most liked content!

Community Reputation

1017 Audioholik

About jacm

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacm

  Rozwój duchowy

  Kurde to nawet zabawne Panie Wojtku proszę zapytać Swoja Mamę co do Ciebie czuje 😀. Nie czytałem tej książki i ciężko oceniać ją po jednym cytacie tym bardziej że z regoły sens wyjawia się z całości nie części. Ale wracając do tematu to tak osoba znajca swoją wartość posiadająca w pełni rozwinięte własne dary, predyspozycje czy jak tam je zwał będzie przyciągać i szukać możliwości dzielenia się z nimi zatem skupi się na dawaniu a nie braniu. Generalnie tak działa też miłość pomnaża, po tym można ją poznać. Nie ma pomnażania przy nastawieniu na branie to jest zabieranie jednemu i
 2. Jak świąt stary jedni chcą mieć niewolników nawet od lat wmawia się niewolnikom że oni wręcz tego chcą i to ich wina, jeszcze daleka droga do zrozumienia czym jest wspólnota i współpraca i jakie są jej efekty.
 3. jacm

  Rozwój duchowy

  Nazywaj to jak chcesz teraz jest modne nazywanie energia tworzenia itp itd, jeśli postępujesz w zgodzie z tą energia nie masz zagwozdek egzystencjalnych.
 4. jacm

  Rozwój duchowy

  Dróg do zrozumienia ze najważniejsza jest milosc jest wiele.
 5. Zoro. Profilaktycznie zapianuj wzmak już dziś nie znasz dnia ani godziny 😀
 6. Doskonała mieszanka faktów oraz fejkniusow reszta to brak chci i możliwości sprawdzenia wszystkiego.
 7. Mało kto pamięta ale dawniej ludzi starszych którzy już byli niedołężni i nie pracowali wystawiano do przedsionka aby dostali zapalenia płuc i umarli. Obecna mutacja Covid przypomina taka czystkę starszych ludzi na globalną skalę. Także pieniądz i ekonomia pozbywa się obciążeń emerytalnych. Państwa faktycznie będą miały doskonałą wymowke do usprawiedliwiania wzrostu zadłużeń itd itp zabawa wirtualnym pieniądzem i jego kreacja trwa w najlepsze w realu skutki odczuwają ludziei ziemia. Samo się rozwali bo coś źle działającego gdy się stałe chce udoskonalać i tak nie zadziała tylko rozwali s
 8. Tak jak się można było spodziewać. Skoro Ben Holter stroi Hegle na Nordost ach 😀 są najlepiej spasowane. Transparenty grają bardziej mięsiscie . Także wciąż numer jeden są Nordost a jako dobra alternatywa VDH Wind.
 9. Trzeba wyraźnie zaznaczyć że zeby słyszeć takie zmiany trzeba już mieć bardzo bodrze dopracowany system i akustyke, na kulejącym systemie nic takiego się nie usłyszy. Zwracam uwagę no inaczej zaczną się wpisy i krucjaty żeśmy szarlatani audio 🤪. I dobrze by było nas spalić na stosie tudzież ukrzyżować albo w coś podobnego zadać cięgi za,, herezyji,, głoszenia.
 10. Transparent Audio Music Wave Super 2 razy po 3 metry . Kable oryginalne w opakowaniu nr seryjny 1702 . Dziękuję za oferty wymiany oraz niepoważne oferty .
 11. Dac w H300 jest jedynie dodatkiem należy zdecydowanie podpiąć lepsze źródło.
 12. Naturalnym rozwinięciem szkoły Baltlaba będzie H300 przy czym bas jest jest już w tym wzmaku wyczynowy. W H200 będzie szybszy dzwiek i bardziej analityczny i od Baltlaba i od H300 o te powiedzmy kilka procent ale bas odstaje względem H300 już bardo dużo, jest mniej rozciągnięty, mniej zróżnicowany, mniej zwinny. Jest szybki i rytmiczny ale bardziej na jedno kopyto. Wszystkie zalety tych dwóch ma H390.
 13. To akurat się zgadza przed 360 spokojnie się broni, dopiero 390 powoduje chęć zmiany z 300.
 14. Jak u Audio physic kluczowe są odsłuchy, i jedni i drudzy mieli pomysł na dźwięk i się go trzymają. Mi to odpowiada nawet bardzo. No i jak robisz coś z pasji to wszystko przychodzi łatwiej i są tego lepsze efekty .
 15. Fajna recka. O tak firmowy podpis Amphiona to czy słuchasz cicho czy na Full dźwięk pozostaje taki sam bez zniekształceń i zmian w pasmach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.