Jump to content

jacm

Użytkownicy
 • Content Count

  2994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jacm last won the day on December 5 2013

jacm had the most liked content!

Community Reputation

913 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacm

  Sci-Fiction

  Racja to był film mi chodziło o ten z lat chyba 70 tych albo 80 tych. Fabuła m pasowała. Ważne że serial się znalazł. Pozdrawiam.
 2. jacm

  Sci-Fiction

  Koziorożec jeden
 3. jacm

  Koronawirus z Chin

  Proponuję zainteresować się jak do tematu i w jakim czasie podszedł Taiwan.
 4. Jedyny glód jaki znają ludzie obecnie wynika z lenistwa, niezaradności albo z wojen i tak samo było zawsze. Także nie ma co porównywać. Obecnie jest nadprodukcja żywności. Mało tego produkuje ja się zużywając mniej czasu. 50 lat temu jeszcze panowal model 1 osoba pracuje czyli mężczyzna a kobieta w domu z dziećmi i to wystarczało żeby utrzymać rodzinę a w dodatku zastanawiano się wraz z rosnaca mechanizacja i postępem co będą robić ludzie za 30 lat mając jeszcze więcej wolnego czasu dzięki maszynom. No i tu wkrocza akonomia nasza kochana. Wymyslono produkcję gówna sztucznie postarzanego i podatki oraz zyski od obrotu. Skutek latamy w kołowrotku rodziny nie może już utrzymać jedną osobą a nawet 2 już mają kłopoty. Kupujemy, wyrzucamy, kupujemy, wyrzucamy i tak napędza się kołowrotek. Ktoś może pamięta ze kiedyś mercedes projektował auta na 800 000 km a dziś projektor. Się sztucznie je postarzając na 200 000. Bo by mercedes zbankrutował 😀. I ludzie wierzą w takie Hasła i brednie bez zastanowienia,
 5. He he a jeszcze 50 lat temu ludzie potrafili żyć tak : Gdy nadchodziła zima siedzieli po 3 miesiące w domach i uwaga Odpoczywali 😀. Jedli przetwory zebrane wisosna latem i jesienią. I nikt tego czasu siedzenia 3 miesięcy na tyłku nie nazwał pandemią tylko życiem w zgodzie z naturą 😀. Obecnie człowiek łamie wszelkie prawa natury. I owszem finansowa apokalipsa jest już z nami cały czas opiera się na chciwości i okradaniu na nastrojach i grze pozorów. Dlatego nie ma się co dziwić ze każda zmiana ciągłego pędu podkręca spirale chciwości, spekulacji i okradania siebie nawzajem. Za 2 lata zobaczymy nowych nowobogackich i dowiemy się o paru przepływach fortun i skupię majątków za przysowiowy bezcen. Jak mawiają Bogaci zawsze prędzej biedni poczują głód niż nam zacznie ubywać drobnych z portfela 😀. Więc po wszystkim nadal większość ruszy do biegu w tym kołowrotku. Poza tymi którzy zrozumieją ze kluczem do opuszczenia tej gry zawsze była samowystrczalność. A ciągłym kluczem do utrzymania zniewolenia jest uniemożliwianie tego w jak największym stopniu ,, prawem,,.
 6. Usher znakomicie stroi swoje produkty, poza tym faktycznie nigdy nie przesadzał z cenami są tego dwa skutki, pierwszy to taki ze bez wielu sztucznych zer na cenie jakoś nie są przedstawiane jako marzenie, a drugi skutek jest taki że ma się dźwięk w niższej cenie z wyższych pylek audiofilskich innych marek. Mi osobiście się podoba że każdy ich produkt ma dla mojego ucha sens małe monitory nie prubuja udawać wielkiego basu a duże kolumny stawiają na liniowość dźwięku i naturalność. Pamiętam jak pierwszy raz gdy wystawili sie na AS można było kupić ich topowe kolumny za 30000 a dziś w ogłoszeniach pojawiają się po 50000 . Więc chyba rynek ładnie podsumowuje dźwięk i stosunek ceny do jakości.
 7. Jaki piękny gest solidarności, mało popularna i szanowana postawa.
 8. Dobrze słyszysz jacmos
 9. Hm w książce przeczytasz ze więcej osiągniesz jeśli zajmiesz się tym w czym jesteś utalentowany i znajdziesz ludzi którzy będą podzielać twoja pasję niż uporem i ambicja czy kierując się tylko zyskiem. Na dzień dzisiejszy wiele,, nowości,, o których piszesz jest powielaniem odwiecznych prawd. Dla mnie jest to właśnie ciekawa pozycja że lata upływają a prawda pozostaje ta sama. Najważniejsze na dziś z tej książki to dla Polaków nakierowanie że nie jesteśmy tu po to żeby się spieszyć bo w pośpiechu sporo nam życia ucieka i wzajemnym wspieraniu i współpracy nie wspomnę. Kościół, muzułmanin, szaman, człowiek każdy z nich w ciągu życia doświadczy tych samych prawd. Nieważne kto z nich napisze książkę ewentualnie opisze inne doświadczenia i drogę ale prawdy są te same.
 10. jacm

  Ostatnio obejrzane.

  Ukryta gra. Bardzo dobrze się ogląda. [Hidden Content]
 11. No to niezła jazda z tymi kompami i programami, że kable grają ok ale ze pilot w programie zmienia dźwięk czyli ktoś dał plamę przy programowaniu, to już za dużo zmiennych się robi.
 12. Z ust mi wyrwałeś wracam do szpulowca.
 13. He he Ja to nawet się uśmiałem zdrowo bo wiem jak masz rozstawione kolumny i było mi łatwiej a zdjęcie mocno przeklamalo i wiedziałem od razu że to złudzenie optyczne lewwa kolumna zasłonięta kartonem zabawek przez co nizsza i cień tego walka z tyłu mylił ze to kolumny i już pojechali po rajtach. Ale większe jaja to ocena dźwięku z nagrania że srajfonu to ja nie wiedziałem że w jakimś aparacie jest dobry mikrofon do profesjonalnego nagrywania 😀. Na drugi raz napisz ze wydałeś dużo kasy ale gra ci strasznie h*j.... To Cię tu poklepią po plecach a w domku będą się cieszyć że wtopiłeś kasę. Bo jak będziesz pisał dalej że jesteś zadowolony i Ci się podoba to będą Cię ciągnąć wszelkimi sposobami w dół 😀.
 14. Zgadza się w H200 Aniversary jest trochę flakow w pre z H300.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.