Jump to content

jacm

Użytkownicy+
 • Content Count

  3132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jacm last won the day on December 5 2013

jacm had the most liked content!

Community Reputation

1099 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacm

  Rozwój duchowy

  fajnie by było gdyby wątek o rozwoju nie przypominał politycznych pyskówek z odzywkami łysych Panów. Generalnie jako założyciel wątku i w zasadzie moderujący rozmowę masz na to wpływ. Większość ludzi których poznałem i rozwój nie jest dla nich obcy rezygnuje z chamstwa i ignorancji na rzecz empatii oraz zrozumienia. Dlatego dziwi mnie osobiście Twoja postawa stąd było moje pytanie tym razem odpowiedziałeś ale wyparciem, teraz przeżucasz odpowiedź na mnie co ja bym chciał a pytanie powinieneś sobie zadać sam w którą stronę i czy fajnie sie rozwijają ludzie w tym wątku łącznie z Tobą
 2. jacm

  Rozwój duchowy

  Niezbadane są ścieżki rozwoju 😀. Bardzo powściągliwa ocena i wydana po 36 stronach wpisów liczyłem na Twoje opamiętanie ale że się w tym rozwijasz więc zwracam uwagę chyba że jak pisałem taki rozwój też przewidujesz. Swoja droga sam prowokujesz prowadząc rozmowy niczym kibic jedynego słuszbego klubu piłkarskiego więc może tak to ma właśnie wyglądać jak zadyma.
 3. jacm

  Rozwój duchowy

  Kaziu bardzo w chamstwie rozwinoles się w tym wątku. Pytanie całkiem poważnie czy taki był Twój cel gdy zakładałeś wątek ? Bo przebijasz już adwersarzy.
 4. jacm

  Rozwój duchowy

  Fakt to chyba taka Polska przypadłość poobrzucac się błotem dobrze jest przy każdej okazji. Parę fajnych rzeczy idzie wyłapać ale trzeba się przebijać przez tony błotka😀 Piotrze powodzenia. pamiętaj że druga strona też umie czytać i pisać i tak samo namieszała przszlata w Bibli choć głównego przekazu czyli miłości nie zdołała wykreślić ale odwrócić od niego uwagę już tak.
 5. jacm

  Rozwój duchowy

  Znałem te określenia wcześniej 😀. Nie przydały się w naszej rozmowie tylko skaplikowały Ci obraz. Ale dziękuję za lekcje.
 6. jacm

  Rozwój duchowy

  Cóż Piotrze nie mam rozterek. Twoje komplikowanie sprawy nie uznałem też nigdy za złe, zadałem jedynie pytanie po co tak prosta czynność jak miłość nazywać kilkoma odmianami i rodzajami w tym przypadku.
 7. jacm

  Rozwój duchowy

  Dlatego Piotrze polecam cofnąć się do postu o dziecięcej miłości i dzieleniu mędrców włosa na atomy. Jak chcemy możemy jako istoty ponoć myślące skąplikować nawet te najprostsze i najistotniejsze sprawy. Pytanie po co 😀.
 8. jacm

  Rozwój duchowy

  Miłość Piotrze jest jedna przenieś zwyczajnie doświadczenie z kwiatkiem na własne życie i obserwuj. Życzę Ci powodzenia z całego serca.
 9. jacm

  Rozwój duchowy

  Fajny chłopak jesteś nie zmieniaj się.
 10. jacm

  Rozwój duchowy

  Widocznie o innej miłości myślimy lub nie myslimy, albo Ty o dzieciach 😀. Wpis dotyczył miłości nie zastanawia Cie dlaczego tego nie dostrzegłeś?
 11. jacm

  Rozwój duchowy

  Piotrze zupełnie nie o tym był mój post. Cokolwiek robisz w życiu miłość musi być zawsze na pierwszym miejscu i musi być dokładnie jak ta dziecięca inaczej podążasz w przeciwną stronę. We wszystkim należy zachować umiar, równowagę, tak jest skonstruowany świat, brak równowagi prowadzi do złych skutków. Jedynie miłości nie dotyczy to prawo ja można nadużywać do woli. Warto przemyśleć dlaczego.
 12. jacm

  Rozwój duchowy

  Lata upływają mędrcy dzielą już włos na atomy a dzieci nadal niezmiennie mądrzejsze od nich pokładają całą nadzieję w miłości.
 13. jacm

  Rozwój duchowy

  I jak pięknie muzycznie nam się zgrywa [Hidden Content]
 14. Gambit rewelacja gra aktorska głównej bohaterki majsztersztyk. Z Taką grą mogli by z nią nakrecić film o sprzedawaniu zapałek w kiosku Ruchu i byłby porywający.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.