Jump to content

jacm

Użytkownicy
 • Content Count

  2904
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jacm last won the day on December 5 2013

jacm had the most liked content!

Community Reputation

773 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jacm

  Klub HEGEL

  Rozwinięciem na wyższe klasy H80 jest H300. H200 to o wiele większa szybkość i rozdzielczość oraz analotycznosc, co się komu podoba bo tego otulania muzyka i relaksu z H80 i H300 na próżno szukać.
 2. jacm

  Klub HEGEL

  Potwierdzam dzieje się Ciekawie.
 3. jacm

  Klub HEGEL

  Paul jak zarabiasz w Norwegii to już chyba nie okazyjna cena tylko jakość i to co podoba Twemu uchu decyduje o zakupie.
 4. jacm

  Klub HEGEL

  Freju ja bawiłem się z P2 i P20 jako pre do H200 i różnica jest spora na korzyść P20 z innymi końcówkami różnica na korzyść P20 tylko się pogłębiała. P2 to jeszcze poprzednia szkoła Hegla bardziej miękko i bez takiej transparentnosci. P20 to już dynamit jest rozdzielczość i dynamika i szczegóły. Mi osobiście najbardziej podobało się P20 z H200. Moim zdaniem P2 trochę kłóci się z filozofia H200 to móc wykop i szczegóły a P20 to zmoekczenie i lekkie rozmydlenie. Różnice między tymi konstrukcjami są znaczne.
 5. jacm

  Klub Amphion

  Ciekawe doświadczenie. Zwrotki Zorra już wygrzane po ponad 2 miesiącach. Słuchałem progresu dźwięku niemal co tydzień Mieliśmy okazję porównać bezpośrednio 2 part tych samych kolumn. Jedne z odświeżona zwrotnicą na dobrych komponentach vs ponad 10 letnie nie odświeżanie. Duża różnica na korzyść nowych w precyzji dźwięku, sceny, ogólnej przyjemności słuchania. Na starej zwrotce kolumny grały dźwiękiem poluzowanym, scena bardziej rozmyta to większe plamy. Dźwięk bardziej męczący. Po kilku latach bezwzględnie należy wymienić elementy zwrotnicy na nowe. Teraz potestujemy 2 pary na nieco innych komponentach.
 6. jacm

  Klub HEGEL

  Mogłem wczoraj się przekonać na własne uszy dlaczego warto odšwierzyc zwrotnice na lepszych komponentach. Šwietna robota Zorro. Teraz już wiem że moje zwrotki też idą do wymiany.
 7. jacm

  Klub HEGEL

  Może masz takie preferencje że dźwięk i sprzęt który nam odpowiada jest zgoła odmienny. Mam brata ciotecznego który ma ubytki słuchu na wysokich tonach i niskich i on faktycznie nie słyszy kabli a nawet nie za bardzo roznic wzmacniaczy i faktycznie kolumny klujace Góra i walce dołem z wycofana średnica trochę wyrowuja mu niedostatek fizjologiczny i ten dźwięk mu odpowiada.
 8. jacm

  Klub HEGEL

  Blue heaven i Heimdall to dość duża różnica w dźwięku. Ogólnie Blue heaven gra szczupłej z mniej naturalna barwa i krorszymi wybrzmianiami. Musi coś sporo mieszać w systemie , akustyce itd żeby to nie usłyszeć tych różnic. To są ogromne zmiany dla Mnie np Blue heaven jest nie do zaakceptowania. A. Żeby grał podobnie do Heimdall? Nie gra.
 9. jacm

  Klub HEGEL

  Kiedyś do Exposure 2010 za 5 zł zwykle kable zastąpił Nordost Valhalla. I mnie przekonało to na tyle że kabel ten zwykły niepotrafił wyciągnąć z Exposure nawet połowy jego możliwości. Tylko cena sprawia że mamy opór ale sonicznie kabel jak pisze Cezar to rownoprawny element systemu. Siedzę w tej jadalni właśnie i słucham z ogromną przyjemnością. Zoro słucha wygrzewania nowych elementow codzienne. Ja co tydzień i za każdym razem słychać progres a będzie jeszcze tylko lepiej.
 10. jacm

  Klub HEGEL

  Na Xenonach bardzo łatwo usłyszeć każdą nakmniejszą różnicę w kablach.
 11. jacm

  Klub HEGEL

  Na Xenonach bardzo łatwo słychać każdą nakmniejszą różnicę w kablach.
 12. jacm

  Klub HEGEL

  Swego czasu H30 grające z Harpia Acoustic przez wiele osób było uważane za dźwięk wystawy Audio schow w Warszawie. Miałem okazję słuchać to był jeden z Tych dźwięków które nazwać można dźwiękiem kompletnym i skończonym. Tak poprawa będzie znaczna to już muzyka na żywo a nie tylko jej udawanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.