Jump to content

jacm

Użytkownicy+
 • Content Count

  3132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by jacm

 1. jacm

  Rozwój duchowy

  Kaziu bardzo w chamstwie rozwinoles się w tym wątku. Pytanie całkiem poważnie czy taki był Twój cel gdy zakładałeś wątek ? Bo przebijasz już adwersarzy.
 2. jacm

  Rozwój duchowy

  Fakt to chyba taka Polska przypadłość poobrzucac się błotem dobrze jest przy każdej okazji. Parę fajnych rzeczy idzie wyłapać ale trzeba się przebijać przez tony błotka😀 Piotrze powodzenia. pamiętaj że druga strona też umie czytać i pisać i tak samo namieszała przszlata w Bibli choć głównego przekazu czyli miłości nie zdołała wykreślić ale odwrócić od niego uwagę już tak.
 3. jacm

  Rozwój duchowy

  Znałem te określenia wcześniej 😀. Nie przydały się w naszej rozmowie tylko skaplikowały Ci obraz. Ale dziękuję za lekcje.
 4. jacm

  Rozwój duchowy

  Cóż Piotrze nie mam rozterek. Twoje komplikowanie sprawy nie uznałem też nigdy za złe, zadałem jedynie pytanie po co tak prosta czynność jak miłość nazywać kilkoma odmianami i rodzajami w tym przypadku.
 5. jacm

  Rozwój duchowy

  Dlatego Piotrze polecam cofnąć się do postu o dziecięcej miłości i dzieleniu mędrców włosa na atomy. Jak chcemy możemy jako istoty ponoć myślące skąplikować nawet te najprostsze i najistotniejsze sprawy. Pytanie po co 😀.
 6. jacm

  Rozwój duchowy

  Miłość Piotrze jest jedna przenieś zwyczajnie doświadczenie z kwiatkiem na własne życie i obserwuj. Życzę Ci powodzenia z całego serca.
 7. jacm

  Rozwój duchowy

  Fajny chłopak jesteś nie zmieniaj się.
 8. jacm

  Rozwój duchowy

  Widocznie o innej miłości myślimy lub nie myslimy, albo Ty o dzieciach 😀. Wpis dotyczył miłości nie zastanawia Cie dlaczego tego nie dostrzegłeś?
 9. jacm

  Rozwój duchowy

  Piotrze zupełnie nie o tym był mój post. Cokolwiek robisz w życiu miłość musi być zawsze na pierwszym miejscu i musi być dokładnie jak ta dziecięca inaczej podążasz w przeciwną stronę. We wszystkim należy zachować umiar, równowagę, tak jest skonstruowany świat, brak równowagi prowadzi do złych skutków. Jedynie miłości nie dotyczy to prawo ja można nadużywać do woli. Warto przemyśleć dlaczego.
 10. jacm

  Rozwój duchowy

  Lata upływają mędrcy dzielą już włos na atomy a dzieci nadal niezmiennie mądrzejsze od nich pokładają całą nadzieję w miłości.
 11. jacm

  Rozwój duchowy

  I jak pięknie muzycznie nam się zgrywa [Hidden Content]
 12. Gambit rewelacja gra aktorska głównej bohaterki majsztersztyk. Z Taką grą mogli by z nią nakrecić film o sprzedawaniu zapałek w kiosku Ruchu i byłby porywający.
 13. Z tym nie ma problemu czirliderki z szeleszczacymi pomponami też tam były 😀. Apropo wyobraźni kumpel zdradził mi sekret jak obciążyć kogoś najgorsza klątwa z możliwych naprzkład jeśi kogoś sie nie da lubić . Mówi mu się słuchaj stary jak następnym razem będziesz się kochał z żoną i już będzie dochodzić to pomysl wtedy o mnie 🤪.
 14. Od nowa. Z Kidman i Grantem krótkie 6 odcinków po 3 jest bardzo dobrze.
 15. To masz milsze skojarzenie, ja mam widzę Januszy w sandałach machających reklamówkami z biedronki 😀.
 16. I to jest słuszna koncepcja. Nie ma głośników w pełni uniwersalnych.Hegel z Ampkami trzyma wysoki poziom. Ja słucham dosłownie wszystkiego i żeby mieć absolutnie doskonały dźwięk potrzebowałbym co najmniej 4 pomieszczeń i różnych głośników. Tuby avantgarden do grania koncertowego oczywiście z lampą , szerokopasmowiec np voxativ do wokali i do spokojnego brzdąkania na maksimum 3 instrumentach, dookolne np mbl do przestrzennych nagrań, i jakieś klasyczne mogą być Magico do reszty. Parę baniek by było potrzeba na sprzęt no i kawał domu z kilkoma powieczeniami odsłuchowymi. Mój brat u
 17. Zgadza się tu rolę będą odgrywać własne preferencje czy ma być ułożony czy bardziej drapieżny dźwięk ja już z racji wieku skłaniam się do Hegla nawet w metalu, jedt też kwestia kolumn Ampki są szybkie więc nie ma mowy o spowolnieniu. Choć w koncertowym graniu moim uchem nic nie przebije tuby takie np Avantgarden Acoustic.
 18. Cenna uwaga. Ben Holter stroi na Nordostach Hegle więc temat jest własciwie zamknięty, chyba że ktoś szuka zamienników lub koryguje brzmienie pod siebie. Też gram na drugim systemie Naimem. I to samo miałem z Krellem bardzo fajne wzmaki. Są nastawione na akcentowanie rytmu Dolnymi rejestrami i robi się wrażenie szybkości ale jakoś mnie na dłuższą metę to męczy a dodatkowo to mocno uśrednia większość muzyki. Jakoś w Heglu jest większe zroznicowanie gdzie jest szybko to jest szybko a gdzie wolno to wolno.
 19. A mi się leszcz kojarzy z czymś młodym swierzym, to mówicie chłopaki se on jednak chciał bas obrazić 😀.
 20. Fajny chłopak jesteś nie zmieniaj się 😀. Gratuluję sprzętu niech gra Ci jak najlepiej. Temat sprzętu mamy już wyczerpany dziękujemy za porady i cenne wskazówki. PS. Na jaki procent mamy sobie tych pożyczek udzielać ? i czy należy stosować jakieś zniżki dla leszczy 🙄😀😀😀. Cezar tu leszcz 1 jak mnie słyszysz? odbiór. żyjesz czy zabiła Cie tym razem ogórkowa ? Jedz zupy i pamiętaj nie jedz Leszczy, to od wczoraj som nasi bracia 😀. Kolega nas pozamiatał dlatego uwaga sprzedam wszystko co posiadam, zbieram na te sławetne eucaliptusy
 21. Paul a na poważnie . Masz prawie 15 lat stażu na tym forum nie doszedłeś jeszcze do wniosku że w audio chodzi o spasowanie sprzętu pod swoje ucho a nie ogółu czy innych osób oraz że święty Grall w audio nigdy nie będzie istniał ?
 22. Cezar trzeba sprzedać te nasze dziadostwa albo na opał chociaż porąbać 🙂 Teraz czaje czemu te wszystkie kable tak zupełnie inaczej grają i słychać najmniejsze niuanse i różnice to przez te dziadowskie kolumny .
 23. Paul tylko pamiętaj że ludzie słyszą inaczej niż Ty . W systemie jaki ma Cezar i paru innych tutaj nie można podpiąć kabla przypadkowego a i te ze średniej półki tak zdegradują dźwięk że nie ma opcji słuchania na byle czym . Jeśli u Ciebie grają kable jakie bądź i nie masz potrzeby ich dobierania ani nie słyszysz różnic to na pewno mówimy o dwóch diametralnie różnych koncepcjach dźwięku i nie ma co sobie dawać rad bo to jakby maratończyk dawał rady kulturyście jak ma ćwiczyć .
 24. Spoko każdy ma w audio swoją drogę i czas na wszystko . Też jak mi sprzedawca lata temu powiedział że muszę kupić dobry zasilający to będę miał lepszy dźwięk to pierwsza myśl była ,, o ku... to audio to jakaś sekta,, .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.