Jump to content

Sine Metu

Użytkownicy
 • Content Count

  2527
 • Joined

 • Days Won

  16

Sine Metu last won the day on November 7 2020

Sine Metu had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

13278 Dziesięciotysięcznik

Audiostereo

1833

Bocznica

11445

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

11093 profile views
 1. Pytałem Cię już kiedyś o Twoje wykształcenie - w kwestii kwalifikacji do pełnienia funkcji moderatora. Nie odpowiedziałeś. Może teraz?
 2. W kwestii formalnej. Palton, Vlado, Arecki? Przecież żaden z nich nie wyleciał za gnojenie forumowiczów, tylko za przeciwstawienie się adminom. Czy wy naprawdę nie ogarniacie, że my wiemy? I co, teraz znowu mi skasujecie konto? Wiesz, trochę osób korzysta jednak z Tapatalk i tu jest problem.
 3. No przecież już dawno temu dano dostęp do skrzynki skarg na działania moderatorów, moderatorom.
 4. Polemizowałbym. To jest właśnie patologia moderacji.
 5. Czyli trzeba woli. Chciałbym zwrócić uwagę, że łączenie wpisów uniemożliwia zwykłe cytowanie.
 6. Ok, masz lajka. Ale to co sam zrobiłeś zostawszy moderatorem - ja po punktach od Ciebie w listopadzie odpuściłem sobie forum na trzy miesiące - a po powrocie, znowu dostałem punkty od Ciebie. No to, sorry za język, ale o co wam k... chodzi? Dobra, w temacie wątku. Nowa zakładka na mordobicia polityczno-religijne - ukryta i na zapisy. Moderator obecny tam nie musi być moderatorem w reszcie forum. Tak, nie podoba mi się aby Branża moderowała. W Twoim konkretnym przypadku, jesteś Branżą i z tego żyjesz - moderowanie w zakładach merytorycznych pozbawia Cię pracy ze względu na konflikt inter
 7. Nowy jesteś, ale masz dużo lepsze narzędzia, umiejętności i możliwości aby uzupełnić wiedzę. Oczywiście, można też skasować konta ludziom którzy mają czelność pamiętać. Mnie skasowano tysiące wpisów w części merytorycznej, to się nie dziw.
 8. Nie, jeżeli chodzi o Rosję, to jak najbardziej serio. Dla nich koniec kłopotów z tzw. zachodem. Ale bez Donbasu, to wypad.
 9. A ze 120T wystarczyło zamienić "górę" ze 140 [emoji106]
 10. A jak się dobrze poszuka, to nawet 30 i ban permanentny. Zamierzacie wrócić do tych czasów? No bo tak, dawno jakieś nowe forum nie powstało [emoji16]
 11. Minusy się nie sprawdziły. Zwykłe lajki wystarczą. Aczkolwiek, kiedyś były "szklaneczki" - bardzo pozytywna rzecz na audiofilskim forum [emoji1634] W polskich warunkach? Wyłącznie [emoji867] Taka niestety jest smutna prawda.
 12. Kiedyś w profilu była zakładka na polubione wpisy. I komu to przeszkadzało?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.