Jump to content

Sine Metu

Użytkownicy
 • Content Count

  1284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Sine Metu last won the day on December 18 2019

Sine Metu had the most liked content!

Community Reputation

4758 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4340 profile views
 1. Chcesz grzać pustą wężownicę do ciepłej wody?!
 2. Związek Sowiecki zdradziłeś? Oni nie wybaczają - jest ciągłość. Być może właśnie wtedy [emoji14]
 3. Sine Metu

  Wybór źródła

  Dokumentacja jest w sieci.
 4. Czego to się człowiek nie dowie na forum [emoji16]
 5. Z tym że ja mam polski paszport i żaden inny, w przeciwieństwie do zdrajcy który uciekł z własnego kraju i przyjął obce obywatelstwo - nie będąc uchodźcą [emoji867]
 6. Rząd rządem, a jak nazwać Ruska który spierd*lił do Polski bez wojny? предатель?
 7. W myśl Konwencji Genewskiej (art. 1 A 3) za uchodźcę może być uznana osoba, która „na skutek uzasadnionej obawy przed prześladowaniem z powodu swojej rasy, religii, narodowości, przynależności do określonej grupy społecznej lub z powodu przekonań politycznych przebywa poza granicami państwa, którego jest obywatelem, i nie może lub nie chce z powodu tych obaw korzystać z ochrony tego państwa, albo która nie ma żadnego obywatelstwa i znajdując się na skutek podobnych zdarzeń, poza państwem swojego dawnego stałego zamieszkania nie może lub nie chce z powodu tych obaw powrócić do tego państwa”. Opuszczając państwo swojego obywatelstwa uchodźca rezygnuje z jego ochrony, uznając, że władze państwowe nie wywiązały się należycie z ciążących na nich obowiązków względem obywatela. Jesteś uchodźcą? Bo w moim przypadku powyższe przesłanki nie zachodzą. W myśl Konwencji Genewskiej (art. 1 A 3) za uchodźcę może być uznana osoba, która „na skutek uzasadnionej obawy przed prześladowaniem z powodu swojej rasy, religii, narodowości, przynależności do określonej grupy społecznej lub z powodu przekonań politycznych przebywa poza granicami państwa, którego jest obywatelem, i nie może lub nie chce z powodu tych obaw korzystać z ochrony tego państwa, albo która nie ma żadnego obywatelstwa i znajdując się na skutek podobnych zdarzeń, poza państwem swojego dawnego stałego zamieszkania nie może lub nie chce z powodu tych obaw powrócić do tego państwa”. Opuszczając państwo swojego obywatelstwa uchodźca rezygnuje z jego ochrony, uznając, że władze państwowe nie wywiązały się należycie z ciążących na nich obowiązków względem obywatela. Jesteś uchodźcą? Bo w moim przypadku powyższe przesłanki nie zachodzą.
 8. Tak, zwłaszcza "ciężką pracą" NKWD.
 9. Jakąż trzeba być zakłamaną sowiecką szują aby coś takiego napisać. @dskrzypczak Jak długo jeszcze będziecie to tolerować?
 10. Sine Metu

  Wybór źródła

  Najwidoczniej WM8741 nadal im pasuje, bo scalaki i tak kosztują grosze.
 11. Heh, ja też akurat w 1993 [emoji106]
 12. Sine Metu

  Wybór źródła

  Strasznie kopie to co bierzesz [emoji14] A w nowym D2 nadal Wolfson WM8741 [emoji14] [Hidden Content]
 13. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.