Jump to content

Top HiFi Nowogrodzka 44

Branża
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio hi-end ,kino domowe
 • Branża
  Sklep
 1. Witam.Tu sprawa jest prosta. CM5 jest najlepszym wyborem i takie zestawienie polecamy.Do tego kabel głośnikowy AudioQuest rocket 33 lub 44 i jest kompletny zestaw.
 2. Witam , były zapytania to i jest odpowiedź. Przetwornik Gryphon Kalliope zawita na dniach do Polski .Cena ok. 84.999 zł.
 3. Tak. Producent wspomina o zastosowaniu zasilacza planarnego.
 4. Witam, zapraszam serdecznie do jednego z naszych sklepów z własnymi kolumnami Dynaudio.Tylko wtedy będzie można precyzyjnie odpowiedzieć na Pana pytanie.
 5. Podczas naszego testu, nie było takiego problemu.A graliśmy kilka godzin.
 6. Witam serdecznie, wszystkie wersje urządzeń Devialet już są w naszych sklepach. Obecnie (na razie) można znaleźć je w salonach w Warszawie przy ul. Andersa 12, w Sopocie i w Katowicach. Po pierwszych odsłuchach nasuwają się następujące wnioski: 1.Tonalnie bardzo uniwersalny. Kwestię w rodzaju cieplej,zimniej,jaśniej, itp. trzeba dopasowywać do własnych preferencji za pomocą doboru kabli/kolumn. Devialet jest bardzo neutralną bazą. 2.Kwestia doboru kolumn. Tu jest pełna dowolność. Wysteruje każde kolumny (np.damping factor 6000 już dla modelu 110). To kolumny i kable będą miały decydujący wpływ na finalną klasę całego systemu. Devialet nie stanowi ograniczenia dla żadnych głośników. Czy to 800 Diamond czy Magico S5, nie ma dla niego różnicy. 3.Często poruszana kwestia kabla zasilającego do Devialeta, że jakoby jest to sprzęt wyjątkowo na to czuły. Po naszych testach wyszło, że i owszem jest delikatna zmiana podczas odsłuchu na różnych kablach zasilających. Ale są to zmiany bardzo małe, tak więc parę stówek na przewód zasilający wystarczy. Co innego kable głośnikowe,cyfrowe, tu zasada taka sama jak przy każdym innym sprzęcie. 4.Kwestia Wi-Fi. W obecnych modelach problemu nie powinno już być. Podczas testu połączenie uzyskaliśmy natychmiast. Najlepsze rezultaty zapewnia air port extreme/air potr express przy podłączeniu Wi-Fi z komputerem. Jeszcze kwestia rozbudowy do wersji monoblowkowej. Tylko model 240 może być rozbudowany do wersji mono. Modele 110/170 nie. Można także znaleźć wersję Devialet 500, która jest niczym innym, jak dwoma 240 z jednym pilotem. Tak więc można już odwiedzać sklepy i samemu przekonać się, że jest to wyjątkowy sprzęt. Bo pisać można wiele, a tylko osobisty odsłuch daje obraz sytuacji.
 7. Wystarczy odpalić stronę w przeglądarce chrome googla i kliknąć przetłumacz(w zasadzie strona od razu zapyta czy przetłumaczyć tekst).Proszę wyjdzie po naszemu,z większości języków świata.
 8. Earth,Obsidian,Castle Rock,Yukon,Boxer, to tylko nie które nazwy nowości które pojawią się w ofercie AudioQuesta w najbliższych miesiącach...
 9. Witamy serdecznie wszystkich fanów marki AudioQuest.Wszelkie pytania dozwolone. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć. Zapraszamy właścicieli Auq aby zamieszczali fotki swoich kabelków. Będziemy starać się właśnie w tym miejscu informować was o wszelkich nowościach,zmianach w kablach itp. Na pewno będzie o czym pisać bo AudioQuest nie bawem wprowadzi sporo nowości , o których będziemy wspominać w momencie sprowadzania ich do Polski. Tak abyście Państwo byli o tym poinformowani jako pierwsi.Będą to np.kable subwooferowe,cyfrowe,głośnikowe, czy czincze analogowe.Nie zawsze będzie to cała seria nowych kabli tylko nowe propozycje w już istniejącej serii.
 10. Witamy modele 1570 są juz dostępne w top hifi, tak więc zapraszam do nalbliższego na odsłuch.
 11. O to i on, nowy model bowers&wilkins wienczący serię słuchawek P model 7 .Model jest największy z całej serii. Przeznaczony do sprzętu domowego jak i przenośnego.Przewidywana cena to 1899 zł , i być może pojawi się już w październiku.Więcej informacji na stronie. http://www.bowers-wilkins.eu/Headphones/Headphones/P7/explore.html
 12. Witamy , wszystkich którzy są ciekawi nowej serii 3000 yamahy zapraszamy na odsłuchy.Bo tylko w tedy da się osobiście ocenić jak te piękne klocki działają.Bo oczywiście dywagować można bez końca , ale tylko samodzielne zbadanie da obraz jak bardzo yamaha się postarała.Bo seria 3000 to nie jest 2000 po tuningu. Są to całkowicie nowe konstrukcje które mają nie tylko dobrze wyglądać, ale przedewszystkim świetnie grać.I tobią to ! i to jak. Zestaw ma sygnaturędźwiękową delikatnie po miększej stronie , bardzo nasyconą. Absolutnie nie ma tu mowy o twardościach czy rozjaśnienium,ale co ważne nie jest ciemny i miękki jak gąbka.Bardzo dobre zestawienie do średniej wielkości pomieszczeń daje połączenie z kolumnami ProAc D18 , w wiekszych D40R. Kable to tu sprawa bardziej indywidualna w/g gustu słuchacza. Moja rada , trzeba przyjśc , posłuchać i ocenić. Bo obcowanie z serią 3000 jest bardzo przyjemne .Bo mamy spełnione 2 czynniki na raz.Bardzo dobry dźwięk, świetne wykonanie i wygląd . A cena ? cena jak za takie połaczenie cech jest bardzo atrakcyjna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.