Jump to content

Audio Format

Branża
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audioformat.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

O mnie

Audio Format jest sklepem audio, który powstał z myślą o dostarczeniu naszym klientom rozwiązań skrojonych pod ich oczekiwania, aby tego dokonać jesteśmy ciągle rozwijającym się salonem Audio Video, który nie boi się również podejmować tematów instalacyjnych w domach lub biurach. Ciągły rozwój jest dla nas niezwykle ważny, stąd nasi pracownicy starają się uczestniczyć w szkoleniach branżowych, aby móc jak najlepiej doradzać Państwu w trakcie naszych rozmów i wizyt w naszym salonie Audio Format.

 

W swojej ofercie posiadamy między innymi takie marki jak:

Denon, Yamaha, Onkyo, Pioneer, Marantz, Naim, Cambridge Audio,  Arcam, Roksan,

Dali, KEF, Sonus Faber, Usher, Monitor Audio, Jamo, Focal, Golden Ear, Vandersteen,

Velodyne, REL, Pro-Ject, Chord, Wireworld, Creek, Vincent,

 

Nasi pracownicy pomogą dobrać sprzęt odpowiedni dla Państwa oczekiwań, zarówno finansowych, wizualnych jak i akustycznych.

Posiadamy dwie dobrze wyposażone sale odsłuchowe, w których przed zakupem można porównać różne, wybrane przez siebie modele sprzętu.

 

Oferujemy Państwu możliwość zakupu ratalnego przy współpracy z bankiem Santander. Akceptujemy oczywiście też karty płatnicze.

 

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, zapakowane w oryginalne kartony i dobrze zabezpieczone. Wysyłki dostarczane są następnego dnia roboczego poprzez firmę kurierską

 

Zapraszamy do naszego salonu i odwiedzenia jednej z naszych sal odsłuchowych

www.audioformat.pl

[email protected]

tel: 530-111-995

 

Jórskiego 56

03-593 Warszawa

 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.