Jump to content

d-t-x

Użytkownicy
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1048 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. Tak właśnie rozumiem fakt, że Duda wygrywa w rankingu zaufania. Ja też mu ufam, że podpisze wszystko, co mu podsuną pod nos.
 2. Ja bez żadnych skrupułów polityków PiS, ich elektorat oraz ich trolli określam mianem bydła. Pisowskiego bydła.
 3. d-t-x

  Pozytywna sila ,PiS.

  Weź daj jakieś słowo pisane, bo w robocie jestem i nie mam telewizora.
 4. A który portal aukcyjny zwróci Ci w takiej sytuacji pieniądze na słowo?
 5. Dulon, tylko naprawa, sam nic tu nie zdziałasz. Logo startowe się pojawia?
 6. Popatrz - a ja jestem zgoła przeciwnego zdania. Uważam, że polskie kino podźwignęło się po latach stagnacji i tworzenia filmów, które nie były w stanie zaoferować niczego wartościowego masowemu odbiorcy.
 7. rafal735r: wiem, że jesteś okopany i moje słowa tego nie zmienią, ale Allegro mocno się w ostatnim czasie zmieniło, staje się bardziej przyjazne dla kupujących i o wiele łatwiej dostać zwrot z POK za towar niezgodny z umową. Oczywiście, nikt Ci nie da wiary, że zakupiony wzmacniacz przyszedł uszkodzony, a miał być sprawny - w takiej sytuacji zajdzie konieczność powołania rzeczoznawcy, ale w bardziej oczywistych przypadkach, zwrot jest akceptowany niemal natychmiast. A informacje mam z pierwszej ręki, gdyż żona pracuje w Allegro w dziale, który ma duży wpływ na opisane przeze mnie zmiany. O tym, że Allegro Lokalnie to syf, wiedzą wszyscy. Żona mówiła mi, że chcieli odebrać klientów OLX-owi, a po 2 miesiącach okazało się, że cała drobnica przeniosła się właśnie na OLX-a. Zapewne, projekt Allegro zostanie za jakiś czas zamknięty.
 8. d-t-x

  Pozytywna sila ,PiS.

  Zęby też sobie wstawiła za te kradzione szmaty?
 9. Jest dokładnie tak, jak piszesz. Film był niezły, choć nie powalił na kolana. Problemem jest natomiast coś zupełnie innego: fakt zerowej promocji w USA i nieobecności tego filmu w amerykańskich kinach. Takie filmy nie zdobywają Oscarów.
 10. d-t-x

  Pozytywna sila ,PiS.

  Kilku z nich powinno zawisnąć.
 11. d-t-x

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Tak wychwalany "Mesjasz" znudził mnie po dwóch odcinkach i dałem sobie spokój. Może to też wina zmęczenia tematyką konfliktu izraelsko - palestyńskiego. W każdym razie, nie wciągnął mnie nic a nic, dziękowałem w duchu za 45, a nie 60 minutowe odcinki 🙂
 12. Eee, aż tak źle nie jest. Pisowskie mordy nadal łatwo jest odróżnić od ludzi 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.