Jump to content

d-t-x

Użytkownicy
 • Posts

  1210
 • oraz w archiwum

  44
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

2030 Audioholik^2

Audiostereo

204

Bocznica

1826

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2228 profile views

d-t-x's Achievements

 1. Skończyłem wczoraj rosyjski serial "Martwa Góra. Tragedia Na Przełęczy Diatłowa". Do Rosji nowa szkoła kręcenia seriali jeszcze nie dotarła. Ciosany, prosty i naiwny scenariusz, love story, bohaterstwo i oczywiście wpleciony wątek Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, w serialu na tak ciekawy i tajemniczy temat. Nie ma tu grozy, nawet jeśli na moment pojawia się aura tajemniczości, to kilka sekund później znika. Negatywny efekt psuje muzyka rodem z "Pancernika Potiomkin". Naturalnie przyczyna śmierci turystów (do dziś nie znana) tu jest wyjaśniona - spadła półka śnieżna i tyle. Ach, szkoda czasu nawet na pisanie o tym gniocie, nie mówiąc o czasie zmarnowanym na jego oglądanie.
 2. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Sam widzisz, jaka rozgorzała tu dyskusja na jego temat. Obejrzeć można, to tylko 6 odcinków. Jak pisałem, ogląda się dobrze i nie masz wrażenia zmarnowanego czasu.
 3. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Mnie też. Ale tu świetnie pasowała i dała radę. @soundchaserprzecież ja Ci nie odbieram prawa do własnej oceny tego serialu ani nie próbuję przekonać, że ja mam rację. Wrzuciłem tylko dwie recenzje, które są zgodne z tym, co wcześniej napisałem i tyle. Jeśli Tobie się podobał, to mi nic do tego.
 4. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Okej, wiadomo, każdy ma prawo do własnego zdania. Dla mnie na przykład, Seweryn nie wnosi nic, nawet swoją obecnością (to żadna świętość). Cały serial czekałem, aż zaangażuje się na poważnie w główny wątek i się nie doczekałem.
 5. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  I jeszcze kilka słów z Krytyki Politycznej: [Hidden Content]
 6. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Obejrzyj tą recenzję Raczka, trochę Ci się rozjaśni i przestaniesz doszukiwać się drugiego dna w miejscach, gdzie go nie ma. On tam wyraźnie tłumaczy, skąd taki pomysł na serial (który w ogóle nie miał być Rojstem) i rzuca światło na te wszystkie niedoskonałości scenariusza.
 7. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Tomasz Raczek także uważa, że powrót Rojsta to zakończył się niepowodzeniem. I też twierdzi, że ciągnięte równolegle dwa wątki są ze sobą niepowiązane.
 8. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Będzie trzeci sezon? Ja nie odniosłem takiego wrażenia. Sprawa rozwiązana, koniec.
 9. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Właśnie obejrzałem ostatni odcinek i w pełni podtrzymuję swoje zdanie. Serial na 3+, z czego "+" za rolę Różdżki i Simlata. Chaotyczny serial, w którym zabrakło pomysłu na odpowiednie rozbudowanie wątku głównego i dopchano to pobocznymi, zbędnymi. Wątek wojenny kompletnie zbędny, powstał tylko po to, żeby uzasadnić obecność Seweryna, który do serialu nie wnosi nic. Końcówka trochę lepsza niż w pierwszym sezonie. "Klangor" jednak znacznie lepszy, bez nielogicznych wątków, trzymający w napięciu. Tu napięcia nie ma żadnego, nawet nie wiadomo, na jakim wątku się skupić i komu kibicować.
 10. d-t-x

  SERIALE POLSKIE

  Mam problem z tym serialem. Nie to, że źle się go ogląda, ale jakoś mnie nie wciąga. Pierwszy sezon wypadł pod tym względem zdecydowanie lepiej (pomijając zakończenie).
 11. Zgoda, ale tylko dwa pierwsze sezony. Trzeci to jakieś nieporozumienie, nie dałem rady dociągnąć do końca.
 12. To pisz, ale z sensem. Twoje informowanie, że obejrzałeś zgrane na maksa klasyki, nikogo nie obchodzi.
 13. Nie da się, bo obsrywasz wątek, który czytałem zanim się pojawiłeś. Albo sobie daruj te głupie wrzutki, albo załóż swój własny temat.
 14. Świetne pytanie, które sam już chciałem zadać. Facet nie ma nic do powiedzenia na temat filmów, wrzuca tylko suchy komunikat informujący o tym, że obejrzał jakiś film, który leci w kółko na TVN. Po co?
 15. Ale to nie był film dokumentalny, przeciętnego widza niuanse i szczegóły nie interesują. Mnie, choć interesuję się atomistyką i wiem, co dokładnie się stało, w ogóle to nie przeszkadzało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.