Jump to content

Pantaleon

Użytkownicy
 • Posts

  1197
 • oraz w archiwum

  28
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

310 Dobry

Audiostereo

310

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Zarządzanie, muzyka, wino, narty, kobiety ... (kolejność niezobowiązująca)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5248 profile views

Pantaleon's Achievements

 1. Panowie, Dla zainteresowanych - w ogłoszeniach zamieściłem oferty sprzedaży: Enerr'a Transcenda Ultra (1,5) i Transcenda Light (1,5). Sprzedaję bo mam ambitny plan przejścia na wyższe modele tej serii. Kable są w zasadzie nowe.
 2. Sprzedam znakomity kabel zasilający audio Enerr'a, z najwyższej serii Transcenda - Light (1,5). Dedykowany do źródeł oraz urządzeń o nieco niższym poborze prądu; odtwarzacze i transporty CD, odtwarzacze strumieniowe, dekodery cyforowo-analogowe, przedwzmacniacze gramofonowe, itp. Więcej na temat na stronie producenta: https://www.enerr.com/transcenda-series Kabel jest w zasadzie nowy - kupiony w czerwcu bieżącego roku. Oryginalne pudełko w komplecie. Sprzedaż tu lub przez: https://allegrolokalnie.pl/oferta/kabel-zasilajacy-enerr-transcenda-light-15m Cena sklepowa: PLN 2.000,-
 3. Sprzedam znakomity kabel zasilający audio Enerr'a, z najwyższej serii Transcenda - Ultra (1,5). Dedykowany do wszystkich komponentów audio; wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze, odtwarzacze i transporty CD, odtwarzacze strumieniowe, dekodery cyfrowo-analogowe, przedwzmacniacze gramofonowe, itp. Więcej na temat na stronie producenta: https://www.enerr.com/transcenda-series Kabel jest w zasadzie nowy - kupiony w lipcu bieżącego roku. Oryginalne pudełko w komplecie. Sprzedaż tu lub przez: https://allegrolokalnie.pl/oferta/kabel-zasilajacy-enerr-transcenda-ultra-15m?utm_source=notification&utm_medium=02-newClassified&utm_campaign=02-new-classified-offer Cena sklepowa: PLN 4.000,-
 4. Na łamach Stereo Life, pojawiła się bardzo trafna recenzja Argonów 3S, z którą zgadzam się w całej rozciągłości, choć dołożyłbym od siebie co nieco: [Hidden Content]
 5. mam nieco inny pogląd na tę kwestię - w zasadzie to biegunowo odmienny
 6. Cześć Sky, No wiesz... za 7kEUR (32kPLN) to ja już jednak mocny wstęp do hi-endu chciałbym usłyszeć. Z wyglądu całkiem, całkiem.
 7. Próbuje dzwonić ale chyba "wisisz" kimś innym na "łączach" 🙂
 8. no właśnie miałem Cię pytać - bo jakoś długo szedł poskładasz w tym tygodniu? jakbyś dał radę do i odesłał w czwartek to może miałbym go przed weekendem (rodzina wyjeżdża, więc zasiądę przed gratami) 🙂 ale oczywiście "no pressure"
 9. Dokładnie z takiego założenia wychodziłem, przymierzając się do przeliczeń, choć przy wyższych modelach podejrzewam, że jest grubsza.
 10. Naprawdę dziwny parametr - też się nad tym zastanawiałem. Za cholerę nie ma jak tego przeliczyć, w prosty, sensowny sposób na pojedynczą żyłę.
 11. Tu już byłem. Chodzi mi raczej o wrażenia użytkowników, niż popisy literackie producenta 🙂
 12. Cześć Marcin. W serii Inseptra, Supreme jest właśnie topowy 🙂 Jeśli chodzi o Transcendę to na Ultimate Limited nie wejdę (8kPLN) to trochę za bogato jak dla mnie. Poza tym mam mało żarłoczne klocki, więc nie muszę podciągać takiego boa-dusiciela. Kolejna kwestia jest taka, że np. u mnie, na źródle Transcenda Light wypadł lepiej niż np. Ultra i Supreme. Więc mam wrażenie, że wspinanie się w górę cennika niekonicznie może skutkować zdecydowaną poprawą. I tu liczę na Inseptrę Supreme. Ma dostatecznie duży przekrój i (mam nadzieję) bardziej "wytrawną" naturę. Znacz kogoś kto ma coś z tej serii?
 13. Panowie, dzięki za sugestie. Niestety nie znam ani Symbol'a ani Holograph'a ale nieco się zwiodłem na poprzednich seriach Enerr'a. Prawdę mówiąc do czasu pojawienia się serii Transcenda w kablach i Amulett w listwach, miałem o Enerrze mocno "ambiwalentne" mniemanie. Transcendy są super (podobnie jak mój modyfikowany przez Enerr'a Amulett). Chyba najciekawsza listwa i okablowanie sieciowe jakie u siebie miałem, niezależnie od ceny (choć moje Magnatrony AriniAudio też oceniam wysoko). Dlatego zapytałem o Inseptrę, bo mam nadzieję, że to taka Transcenda tylko bardziej "wytrawna". Zastanawiam się nad wymianą kabla w listwie, a Inseptra Supreme wydaje mi się szczególnie sensownym rozwiązaniem (również cenowo). Amulett + 2 Transcendy + 2 Magnatrony dają wypełniony, głęboki, plastyczny obraz, który, po dłuższym zastanowieniu, chciałbym chwycić lekko "za pysk" już na wejściu. Niestety, mam wrażanie, że seria Inseptra nie znalazła wielu fanów i to mnie trochę martwi (żadnych komentarzy na forach, żadnych opinii, testów, itp).
 14. Czołem, Czy ktoś z Szanownych Klubowiczów miał bliższą, "nauszną" styczność z Enerr'ami serii Inseptra (rodowana) - najchętniej Ultra lub Supreme. Mam już 2 Transcendenty (Light i Ultra) a szukam teraz czegoś bardziej "rześkiego" . Będę wdzięczny za wszelkie komentarze.
 15. Cześć Marcin, Coś jest na rzeczy. Niestety mam wrażenie, że Furutechy nie wytrzymują konkurencji z kablami wielu producentów (zwłaszcza krajowych), w relacji ceny do jakości. Wystarczy sięgnąć po wymienione przez Ciebie sznurki, do których dorzuciłbym jeszcze np. Ziggy lub Arini, żeby się o tym boleśnie przekonać a z zagranicznych choćby Tiglona. Miałem u siebie Furutechy, 22, 32, 762 na 28/38. Przesiadłem się na Enerr'y serii Transcenda (Light i Ultra) i Arini (Magnatron). Ceny zbliżone a postę znaczący. Żeby nie było - cenię Furutecha za terminale, wtyki, gniazda (np. Ziggy wykorzystuje 28/38). Niestety nie mogę tego powiedzieć o całych kablach zasilających, zwłaszcza tych z niższej i średniej półki. Podobnie jak wiele innych zagranicznych konstrukcji powinny kosztować 50% mniej - wtedy uznałbym je za sensownie wycenione. Pozwolę sobie wnieść zdanie odrębne (jak mawiają moi koledzy prawnicy) - kultura, fajna barwa, ciemne tło - to się zgadza... ale GPX-RE V2 to nie jest "pluszowy miś". Nie wiem, czy w ciemno wrzuciłbym go do jasnych systemów. Gra równo, dźwięcznie i nie brakuje mu kontroli. Do nazbyt rozjaśnionych systemów raczej sugerowałbym jego "czerwonego" (tańszego) braciszka - GPXE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.