Jump to content

margaryna85

Użytkownicy
 • Content Count

  2426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

602 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , Sprzęt audio , Motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3260 profile views
 1. Święte słowa 🙂I tutaj zwolennicy vintage strzelają sobie w kolano. Nikt wam nie zazdrości tych waszych klamotów. Nie jarajcie się bo i tak większość ma to gdzieś. A jak słuch o tym zaginie to będziecie to kupować za grosze na tony jak węgiel. Upchacie sobie tym pokoje zamiast wygładziny i będziecie po tym chodzić. Stoliki rustykalne zamiast palet sobie robić. Jakieś popielniczki, co dusza zapragnie.
 2. Byłem bliski kupna niestety nie ma gapless. Dla mnie to bardzo ważne. Powiadasz że tnie analogowym dźwiękiem 🙂
 3. Ciekawe czy kiedyś udzieli się jakiś zadowolony klient retrospekcji na forum 🙂 później może jakiś klubik 😂
 4. Super ta piła i jak zbudowana, ta rękojeść, żłobienia teraz takich już nie robią. Nie wiele się zmieniło na przełomie wieków w produkcji pił. Tutaj widać bezkompromisowe podejście do tematu. Nowa na sam widak zwinęła by się w trąbkę 🙂 No i oczywiście ewidentnie widać myśl techniczną konstruktora a nie ksiegowych 🙂
 5. Ło matko, chyba cała ekipa lotu nad kukułczym gniazdem się złożyła na tego techniora.
 6. Ja wystawiam sporadycznie ale jak już wkleję link to zazwyczaj po 1 h ogłoszenie nie aktualne. Jak oczywiście sam kupię to nie wklejam 🙂 A apropo SynuSama mam z Tobą do pogadania 🙂 Może Ciebie zainteresuje [Hidden Content]= [Hidden Content]= Dobre płyty ale już je mam
 7. Tytuł wątku brzmi znaleziska. W wolnym tłumaczeniu rozumiem coś odkrywczego godnego uwagi. A wy strzelacie tymi linkami jak z automatu dlatego przestałem w nie wchodzić. Lepszy jeden konkretny link dziennie niż wtrynienie 2 pierwszych stron z olx na dzień.
 8. Prawda tyle odchodów jest w tych linkach że już nawet ich nie sprawdzam 🙂 a być może szkoda.
 9. Ale natrzepał zdjęć [Hidden Content] szkoda że nie ma żadnego z tyłu i z boku 🙂
 10. Po pierwsze to nie chłopie, jestem z dużego miasta 🙂 A moja wypowiedź nie miała na celu jakiegoś ataku w twoją stronę tylko pokazaniu jak to działa. Ci sami handlarze którzy kupują te rupiecie na bazarze jak opisałeś próbują się zareklamować na różnych forach jak to ich sprzęt gra, jak jest fantastycznie zbudowany ( nowy by nie wytrzymał jazdy za samochodem 🙂 ) lub mój ulubiony tekst do 10 x droższego nic nie ma szans :). Swoją drogą ciekawe czy sami na tym słuchają.
 11. Nie ma sprawy . Sam się naszukałem czegoś nie najgorszego w rozsądnych pieniądzach więc znam ten ból 🙂
 12. Fashi może Ciebie zainteresuje . Masz bliżej [Hidden Content] Cena za 2 stoliki . Rozmawiałem przez tel kiedyś . Miły Gość . Niestety ogromny minus , przy zamówieniu kazał w firmie jtl spiłować kolce i zostały takie niewielkie stożki . Stoliki ciężkie bo blaty z kamienia ale dla mnie już takie trochę wykastrowane . Jak tobie taki niuans nie przeszkadza to przemyśl .
 13. Pewnie taka która nie przeszła profesjonalnego serwisu z ubogaceniem wewnątrz kulturowym 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.