Jump to content

margaryna85

Użytkownicy
 • Content Count

  1923
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

240 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , Sprzęt audio , Motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1668 profile views
 1. Ale numer 3o lat przeleżaly między półkami w Niemczech i trafiły się nowe na aukcji w Polsce. Jak dla mnie powinien sobie Niemiec kupić miałby 60 lat sprzet z głowy po jednym przeglądzie w między czasie. Ja niestety tak :( Też to pamiętam. Era kina domowego była super można było nie drogo fajne klocki kupić.
 2. Do onkyo akurat nic nie mam , pokaż mi chociaż jeden mój wpis gdzie źle napisałem na tą firmę . Proszę bardzo https://www.olx.pl/oferta/50-music-hall-a30-3-wzmacniacz-na-gwarancji-dac-bluetooth-CID99-IDBkE0o.html#61881c51d5 Nie mogę się nadziwić że nikt jeszcze go nie kupił. No ale nie ma takiej reklamy na forum jak te stare klamoty. Masz nowy wzmacniacz jeszcze na gwarancji z wbudowanym dac który chcesz zakupić w późniejszym terminie. Odejdzie Ci zakup jakiegoś dobrego interkonektu którym trzeba by spiąć zewnętrzny dac ze wzmacniaczem . W okolicach 2 k zł możesz poszukać roksana k2 . Moim zdaniem dobry wzmacniacz w swojej cenie któremu na pewno nie braknie mocy . Osobiście definitywnie zakończyłem swoją przygodę ze sprzętami w okolicach mojego wieku lub starszego ale jak tobie nie przeszkadza to spróbuj z sony es coś pokroju 870 . Dla mnie fajnie się to zgrywało z dali.
 3. Ha gówno w papierku i foli to dalej gówno a może jako mój produkt nazwę to cukierkiem 🙂
 4. Nad jak dla mnie to taki trochę napakowany koleś z którym nie wyjdziesz na piwo w dzień na rynek (brzydki) za bardzo nie zagada do dziewczyn (wysokie) ale jak najbardziej obroni bo parę to ma (bas). Pewnie sklepy mają na tym najlepszy zarobek ale ile osób z branży na tym słucha w domu?
 5. Hahaha czlowieku co za tekst, to nie komuna. Kupiłeś Sony to używaj.
 6. Wisi używka u mnie w mieście 🙂 https://www.olx.pl/oferta/50-music-hall-a30-3-wzmacniacz-na-gwarancji-dac-bluetooth-CID99-IDBkE0o.html#61881c51d5
 7. margaryna85

  Audio mity

  Jestem pijany i wlazłem do waszej piaskownicy 🙂 jakie gówno trzeba napisać żeby za plusować ?
 8. Skoro tak twierdzisz. Chyba coś nie tak w takim razie z tymi standardami ale to już chyba Misio38 powinien się wypowiedzieć 🙂
 9. U mnie byłą taka różnica że przy odcinku 5m nie zrywa. Ultra 1,5 metra, chroma 2 metry jak pisałem wcześniej dla mnie żadnej różnicy więc zostawiłem dłuższy 🙂 Do samochodu też lejesz taki najtańszy olej z leclerca? W sumie to tylko olej nie ma różnicy 🙂
 10. Ja używam najtańszą chromę i też nie narzekam . Akurat porównywałem usb ab z ultravioletem i żadnych różnic nie wychwyciłem .
 11. SpaceAmbient Czyli faza bez kwasa 🙂
 12. Ciekawy kawałek moim zdaniem . Polecam jak najbardziej film jak ktoś lubi sf . A ścieżka jest jak dla mnie naprawdę dobra .
 13. Kup , posłuchaj , opisz wrażenia 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.