Jump to content

margaryna85

Użytkownicy
 • Content Count

  1777
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

184 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , Sprzęt audio , Motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1485 profile views
 1. Posłuchaj też innych wykonawców z wytwórni ultimae records naprawdę jest tego trochę 🙂 Zgadza się. Ciężko tak dokładnie sklasyfikować. w sumie to tak bardziej. IDM Ambient Psybient Psychedelic trance Downtempo
 2. Nie do końca to są te klimaty ale też może być. Posłuchaj może się spodoba. Odpal np carbon based liveforms , asura , aes dana , solar fields lub polską grupę z resztą z Wałbrzycha sundial aeon . Generalnie zaczynałem od wczesnych lat za sprawą brata od wykonawców jak jean michel jarre , vangelis , oldfield , schulze , koto , kitaro , tomita czy nasz rodak marek biliński .
 3. Generalnie od 3 sierpnia do 18 jestem na urlopie . Remontuje łazienkę ale na pewno znajdę jeden dzień na przyjazd motorem do Wałbrzycha 🙂 Umówimy się na Pw. Ps możesz mi podać nr telefonu bo z rok temu miałem awarię i straciłem wszystkie telefony. Od tej pory zapisuje już w chmurze ale co przepadło to przepadło . Odsłuchy przeprowadzam zawsze na swoim głównym gatunku muzycznym bo tylko typowo pod niego dopieram sprzęt.
 4. Mariuszu tutaj muszę się całkowicie z kolegą zgodzić. po odsłuchu twojego ówczesnego sprzętu byłem załamany jak to gra. Gdzieś tam zeta pisał że wszystkie stare klocki grają takim zamulonym dźwiękiem i bułą na basie i szczerze odniosłem takie same wrażenie. (przy najmniej po tym co słuchałem ) Niestety żeby do tego dojść to trzeba trochę posłuchać nowszych konstrukcji. Być może kiedyś była taka szkoła grania .
 5. W 99 % słucham muzyki elektronicznej . Dokładnie ambientu , downtempo . Coś tego pokroju Najnowsza płyta jednego z moich najlepszych wykonawców I sprzęt sprawdzam typowo pod tą muzykę. Gówno mnie interesuje jak ten sam sprzęt zagra jakiegoś rocka , jazz czy metal. Jak sobie nie dam rady , to będzie wstęp do hi end 🙂
 6. Dogadamy sprawę na pw. Późnym wieczorem napiszę.
 7. Jak się komuś nie spodoba to lepiej mieć szczękę z tytanu 🙂 Mariusz postaram się Ciebie odwiedzić, mam nadzieję że w najgorszym przypadku krzywdy mi nie zrobisz 🙂
 8. Być może , fanem samochodów nie jestem firmę z awatara cenie za motocykle . Sam ujeżdżam boksera co w awatarze widać 🙂 Co do aut to raczej bym się podpisał pod kawałem ,, co otrzymamy jak się wrzuci granat do samochodu bmw z kierowcą ? Sok z buraka ''
 9. Wisiał dość długo na znanym portalu D30 . Parę razy miałem już kupić . D60 jest dość drogim kablem a ja mam raczej budżetowy sprzęt . Jak bym miał dorzucić ponad tysiąc zł to wolał bym zmienić jakiś element toru .
 10. Choć analogowe kable słyszę to cyfrowe ni hu hu . Osobiście używam wireworld chroma 7 . Coax i usb . Na próbę podłączałem różne kable żeby sprawdzić. ostatnio kupiłem przejściówkę https://allegro.pl/oferta/przejscie-bnc-wtyk-cinch-rca-gniazdo-8088446335?snapshot=MjAxOS0wNi0wOVQyMToyMzoxNS4yMzdaO2J1eWVyOzgwNTE0YzYzMjliMmU2MDVkZGVlZTUxN2M1MzM5MTJhZmJmZjBhNGExYjZlNWY5ZmMwN2VjNTI3NWNiMWM2MzQ%3D mój dac ma jeden coax a chciałem jeszcze podłączyć telewizor żeby ras na ruski rok jakiś film lub mecz lepiej posłuchać i do tego kabel https://allegro.pl/oferta/kabel-coaxial-rca-rca-lindy-35339-cromo-line-1-m-7781242469?snapshot=MjAxOS0wNy0xNFQyMDowMzo1Mi44MDVaO2J1eWVyOzNmZWU5NDAxZWM3MmM1MDMxZWI3Zjk2ZjljNmE4MDM4N2ZmOGYwNjdlOWEwYTNiNTYyNzY2ZGNjNzEyMjk1ZTE%3D który również testowałem z wireworldem . Różnic nie wychwyciłem. Nie mówię że ich nie ma , tylko ja nie słyszę. Raczej bym się skupił na dobrych wtykach a te niestety są lepsze w droższych kablach bo jakoś te wtyki z lindy w porównaniu do chromy są takie trochę lichę i słabo siedzą w gnieździe.
 11. Aż tak się nie zagłębiałem w klub sansui ale skoro to są sprzęty tak dopracowane pod każdym względem przez konstruktorów z Japonii , zero księgowych bo jednak firma upadła , to co Ci domorośli konstruktorzy z PL chcą jeszcze poprawiać ? Radio w ogóle nie słucham .
 12. Penie dlatego słuchasz na amplitunerze.
 13. Ciekawi mnie jak to jest po naprawie takiego starocia. Po wymianie części na nowe zaprojektowane przez księgowych z braku oryginałów które dawno nie są już dostępne. Czy dalej można tutaj mówić o wzmacniaczu który jest super zbudowany i będzie działał 30 lat i ma zachowane oryginalne brzmienie jak w czasach swojej świetności? Czy może w tym momencie został już tylko działający ulep?
 14. Amen. Ceny nowego sprzętu zawsze można zweryfikować i w miarę wycenić uczciwie. Ze starym gorzej bo to inna wartość pieniądza a to to a to tamto. Dalej zaczyna się reklama. I absurdalne ceny. Vintage kiedyś miał sens. Ceny były nie duże można było coś kupić zwłaszcza że za parę stówek nic nowego nie szło nabyć . To co jest teraz to jest jakiś absurd. Dla mnie teraz stary sprzęt jest warty tyle co marki niemieckie których nie ma, czyli nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.