Jump to content

margaryna85

Użytkownicy
 • Content Count

  1706
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , Sprzęt audio , Motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1412 profile views
 1. margaryna85

  Pomóżmy Kolegom!

  Kurz może jak najbardziej dawać taki zapach. Jeżeli urządzenie bardzo się grzeje. Podobnie mam ja jak rozpalam w kominku po lecie pierwsze 2-3 razy.
 2. Z mojego doświadczenia kupno osobnego dac jest dobrym pomysłem. Dużo zależy w jakim budżecie będziesz operowal. Te dac wbudowane w tv lub dekoder to z reguły najtańsze możliwe rozwiązanie które ma po prostu dawać dźwięk, nie najwyższych lotów.
 3. Ja ze wzmacniaczami nie miałem styczności ale miałem parę odtwarzaczy cd i nigdy żadnych problemów.
 4. https://m.olx.pl/oferta/dac-roksan-k3-nowy-zamiana-cena-sklepowa-6990zl-CID99-IDyMNXi.html#position=1&page=1 Nie słuchałem ale dodał bym do listy.
 5. Zdecydowałem się po odsłuchu kupić tą płytkę . Większości może być znany ten kawałek z filmu drive Tutaj cała płytka do posłuchania
 6. Tutaj się zgodzę.Co prawda z zewnętrznymi przetwornikami nie mam dużego obycia ale testowałem u siebie w systemie w tym samym czasie rdac z tomankiem i XiangSheng DAC-05A . Różnice są jak dla mnie znaczące. Mocną stroną chińczyka jest dół pasma lepiej dociążony , myślę że ten dac sprawdził by się przy jasnych systemach , gdzie odbiorca ma problemy z ostrą górą pasma. Niestety góra pasma moim zdaniem lepsza w rdac . Co do średnicy oba są poprawne. Chińczyka zostawiłem jeszcze z jednego powodu może błahy ale po prostu nie chcę już urządzenia gdzie trzeba dokupywać osobny zasilacz. Dodatkowy koszt i miejsce .
 7. Klient wystawia towar niech poda cenę. Dopiero później powinno paść pytanie czy cena jest ok czy nie.
 8. Mogę napisać tyle że odtwarzacz średnio grający. W większości służył jako dawca laseru dla wyższych modeli. Czy warto inwestować w niego kasę absolutnie nie. Brak laserów powinien tutaj dać jasna odpowiedź. Jak sprzedaż nie idzie i spodziewałeś się cudów i achów to z majej strony im sorry.
 9. 8 k zł to nie zły budżet . Ja bym poszedł we wzmacniacz plus dac plus kolumny. Nie zamykaj się też na rynek wtórny.
 10. Różnie to bywa 🙂 Taka historia Kumpel z pracy wpada do lombardu z racji pracy bywa dość często, w końcu postanawia kupić wiertarkę . Pyta się ile?Klient mówi że nie jest na sprzedaż tylko ma tutaj sobie leżeć, po jakimś czasie dowiedział się że tam się idzie kupić dopalacze a reszta to tylko wystawka .
 11. Było by super mój numer jeden jak znajdą się fundusze do odsłuchu w domu 🙂
 12. Uważam że żeby jasno stwierdzić że sprzęt stary gra lepiej od nowszego lub na odwrót trzeba było by posłuchać absolutnie wszystkiego .
 13. Jak najbardziej używka . Jak jesteś z okolic Wrocławia to bierz kolumny pod pachę i posłuchasz na music hallu u mnie 🙂
 14. A ja bym wolał i tak to wszystko sprzedać i kupić jeden nowy i porządny system 🙂
 15. Ja słucham na wcześniejszym modelu music hall a35.2 i emit 20 i generalnie nie jest źle . Nawet jak na ten budżet jestem zadowolony ale jak bym miał 5 k na wzmacniacz na pewno bym jeszcze sprawdził Roksan k 3 . Prawdziwa elektrownia która napędzi praktycznie większość głośników na rynku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.