Jump to content

margaryna85

Użytkownicy
 • Content Count

  2519
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

702 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , Sprzęt audio , Motocykle
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3666 profile views
 1. Jak ma się duże standy gdzie na jeden wejdzie 25 kilowy worek to może być i piasek . Problem zaczyna się gdy ma się jedno rurowego vap raptem miejsca na 3 litry balastu . Dodaj małe dziecko i już szukasz czegoś co mało miejsca zajmuje i dużo waży 😀co do ołowiu pełna zgoda. .
 2. [Hidden Content] Takie mam . Napisz poza allegro będzie taniej . 2 lata temu jak kupiłem to cena też była inna. Takie kupiłem do ogrodu do podstawy [Hidden Content]
 3. Takie to oczywiste tylko Fashi w reakcjach zdziwiony 🙂
 4. Stara elektronika jest jak wino 😀
 5. Sam kupiłem na allegro kulki stalowe otoczone plastikiem . Drogie ale bardzo ciężkie i czyste . Ciężar nasypowy coś koło 5 kg na litr . Do podstawki pod parasol dałem materiał stalowy o podobnej wadze ale brudny , z wyglądu przypominający łzę ( odpad produkcyjny ) Jak będziesz zainteresowany napisz PW to wieczorkiem na kompie wstawię ci aukcję gdzie kupiłem i jedno i drugie .
 6. Za dużo woła ? To jakiś fanatyk od marki. Pełno takich , nawet na forum . Tylko Marka inna .
 7. U mnie w mieście mogę polecić Spiż . Piwo robione na miejscu . Moje smaki to pszenica i miodowe . Pajda chleba ze smalcem do piwa gratis .Jak odwiedzisz Wrocław to punkt obowiązkowy do odwiedzenia 😀
 8. Osobiście kocham piwa pszeniczne . Jak by nie trzeba było płacić za nie jak za zboże bym pił tylko takie 😀. W dużych ilościach .
 9. Przepraszam za off ale jak byś chciał się czegoś pozbyć z wytwórnii Ultimae Records to chętnie przygarnę.
 10. Co ty Szymon takie tanie kolumny chcesz kupić ? Ponoć kable głośnikowe masz droższe 😀
 11. Plus dobry balast to też parę stów piasek to jest dobry ale do zaprawy lub piaskownicy dla pociech .
 12. Ja mam podstawki przy małych dzieciach z czego starszy to 2 letni huragan . Spokojnie jak masz dobrze dociążone standy to nic się nie stanie . Po za tym dla dźwięku jest to też na plus .Nie mniej standy i dobry balast swoje kosztuje . Ja się zdecydowałem bo monitory zawsze mogę zmienić ale reszty już nie 😀
 13. Osobiście uważam że jest to bardzo głupi pomysł . Nie mniej jak tak bardzo chcesz wydać swoje pieniądze to proponuję kupno jednego zestawu z wyższej półki.
 14. [Hidden Content]= Szkoda że konstruktor nie ma opinii jak jego kolumny . Być może więcej ludzi by przekonał do siebie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.