Jump to content

Przemysław_51508

Użytkownicy
 • Content Count

  4509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Przemysław_51508 last won the day on February 12

Przemysław_51508 had the most liked content!

Community Reputation

3538 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5441 profile views
 1. W totka też ktoś czasem wygrywa 😉
 2. Jeśli chodzi o szumy to dla mnie największa niespodzianka bo prawie wcale nie szumią na pewno o wiele słabiej niż poprzednie presonusy i chyba słabiej niż dynaudio bm5mk2. A co do mocy jest lepiej niż w g3 bo jest 150+75+75. Klasa D i DSP dają oszczędności. Fajnie i taniej jest rozwiązane filtrowanie za pomocą jednego pokrętła i wyświetlacza. Obudowa też sprawia przyzwoite wrażenie. Maskownica na solidnych magnesach, osobna komora dla średni i wysokotonowca, plastiki grube o przyjemnej fakturze. Jak na model budżetowy jest więcej niż bardzo dobrze. Trzy drogi robią tu dobrą robotę a elektronika jest wbrew pozorom coraz tańsza i przynajmniej w pro można zrobić w w tej samej cenie nową generację, która będzie lepsza.
 3. Mam u siebie na "testach" nowe trójdrożne KRK rp 10-3. Przez ostatnie 3 lata grały u mnie współosiowe Presonus S8 z subem dynaudio bm9s. Zmęczyło mnie słuchanie z subem a właściwie to konfiguracja takiego systemu (zgranie tego by nie powstały wzmocnienia i dołki a zawsze jakieś się pojawiały). Szukałem czegoś trójdrożnego z dużym głośnikiem solidnie zasilanym głośnikiem na dole. Czytałem trochę testów starszych rp. 10-3 i niby recenzje bardzo pozytywne, ale 80 W zasilające 10' głośnik nie wzbudzało mojego zaufania. Niedawno pojawiła nowa generacja rp10-3 i tą mam u siebie. Gra to naprawdę przyjemnie a to co mnie najbardziej zadziwiło to stereofonia tego zestawu. Zawsze myślałem, że dużo lepiej nie da się tego zagrać niż na głośnikach współosiowych. Te KRK jednak to robią. Panorama jest szersza i głębsza. Co do innych cech monitorów. Bas schodzi nisko i jest fajnie zwarty a nie ciągnie się za resztą pasma, średnica bardzo czytelna ale nie krzykliwa to samo wysokie tony, które są słodkie i w żaden sposób nie drażnią choć bez wątpienia są obecne. Krk To spore krowy i niestety bez jakiejkolwiek adaptacji pewnie będą problematyczne. U mnie grają rozstawione w trójkącie ok 2m w kanciapie 14 m2 solidnie potraktowanej pt80. Gdy ktoś szuka czegoś co gra naprawdę dużym dźwiękiem i nie kosztuje majątku a wręcz jest śmiesznie tanie to te krk musi posłuchać. U mnie one zostają i to raczej na dłużej bo konkurencja dla nich kosztuje 4 razy tyle 😉
 4. Odkryte przeze mnie niedawno. Cholernie dobry album, jak ktoś lubi walce podlane czarnym sosem.
 5. Od dziś nowy DARKTHRONE. Właśnie u mnie leci pierwszy raz.
 6. Od 2 dni dostępny jest 3 album prawdziwego Nocturnusa dla zmylenia przeciwnika z dopiskiem AD. Znakomita kontynuacja wspaniałego The Key, z najprawdziwszym klimatem rodem z początku lat 90.
 7. Dawno nic się tu nie działo. Na odkopanie tematu wiedźma.
 8. Zajebista muza. Słyszę sporo oczywistych wpływów ale jakoś to tak zgrabnie podane i słuchalne, że płyta się sama zapętla.
 9. Bardzo ciekawy projekt. Black grany w niekonwencjonalny sposób no i ten powalający klimat.
 10. Tak sobie ostatnio odświeżam różne klimaty. Polecam ten album, wiedźma na wokalu, znana z innych projektów daje tu niezły popis.
 11. Dziś premiera kolejnego albumu projektu Mork. Kawał dobrej muzyki w dobrym starym stylu.
 12. Możesz kupić/zrobić kabel rca /xlr a właściwie dwie pary. Jeśli chodzi o wybór suba to moim zdaniem jest taki sobie. Chodzi mi głównie o brak filtra górnoprzepustowego dla wyjścia, co jest moim zdaniem dosyć sporą wadą, którą posiada większości "domowych" subwooferów.
 13. Ja bym się tym tak bardzo nie przejmował i wybrał najlepszy na jaki mnie stać bo z tym zgraniem to różnie bywa, już w domowych warunkach bardzo różnie. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.