Jump to content

Przemysław_51508

Użytkownicy
 • Content Count

  4504
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Przemysław_51508 last won the day on February 12

Przemysław_51508 had the most liked content!

Community Reputation

3343 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5316 profile views
 1. Od dziś nowy DARKTHRONE. Właśnie u mnie leci pierwszy raz.
 2. Od 2 dni dostępny jest 3 album prawdziwego Nocturnusa dla zmylenia przeciwnika z dopiskiem AD. Znakomita kontynuacja wspaniałego The Key, z najprawdziwszym klimatem rodem z początku lat 90.
 3. Dawno nic się tu nie działo. Na odkopanie tematu wiedźma.
 4. Zajebista muza. Słyszę sporo oczywistych wpływów ale jakoś to tak zgrabnie podane i słuchalne, że płyta się sama zapętla.
 5. Bardzo ciekawy projekt. Black grany w niekonwencjonalny sposób no i ten powalający klimat.
 6. Tak sobie ostatnio odświeżam różne klimaty. Polecam ten album, wiedźma na wokalu, znana z innych projektów daje tu niezły popis.
 7. Dziś premiera kolejnego albumu projektu Mork. Kawał dobrej muzyki w dobrym starym stylu.
 8. Możesz kupić/zrobić kabel rca /xlr a właściwie dwie pary. Jeśli chodzi o wybór suba to moim zdaniem jest taki sobie. Chodzi mi głównie o brak filtra górnoprzepustowego dla wyjścia, co jest moim zdaniem dosyć sporą wadą, którą posiada większości "domowych" subwooferów.
 9. Ja bym się tym tak bardzo nie przejmował i wybrał najlepszy na jaki mnie stać bo z tym zgraniem to różnie bywa, już w domowych warunkach bardzo różnie. 😉
 10. Suby studyjne mają te przewagę nad tymi proponowanymi przez kolegów, że mają, a przynajmniej duża część ma wbudowaną zwrotnicę, a co za tum idzie niskie częstotliwości na wyjściu są filtrowane i nie obciążają bezpotrzebnie przetworników w monitorach, które siłą rzeczy i tak nie będą w stanie ich odtworzyć w prawidłowo a tym bardziej monitory z membranami takiej wielkości jaki u Ciebie. Masz monitory studyjne i najłatwiej będzie ci podłączyć do nich subwoofer studyjny, niektórych domowych nie podłączysz wcale lub będziesz musiał kombinować. Co do ceny dobry sub trochę kosztuje i nieważne czy to domowy czy studyjny, z tym że studyjny ma zazwyczaj lepszy stosunek cena jakość. Logicznym było by połączenie tych monitorów z jakimkolwiek subem studyjnym nie koniecznie yamahy.
 11. Spierdolili w tym filmie Freezing Moon. Już za samo to powinno się obniżyć ocenę tego filmu. Zakładając, że się da to jeszcze zrobić 😉
 12. Co by nie mówić to główni bohaterzy, już wiele razy wypowiedzieli się na temat tego filmu, a i z wywiadów co nico można się dowiedzieć na temat tamtych wypadków. Pewnie z ciekawości obejrzę to wolnej chwili, ale zbyt wiele to się po nim nie spodziewam.
 13. Nowy album Brazylijczyków. Po pierwszym odsłuchu jest nieźle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.