Jump to content

Przemysław_51508

Użytkownicy
 • Content Count

  4666
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Przemysław_51508 last won the day on February 12 2019

Przemysław_51508 had the most liked content!

Community Reputation

4212 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6435 profile views
 1. Nie musisz się wysilać. Wiem co to toksoplazmoza i wiem jaka może być niebezpieczna dla płodu. Zadziwiło mnie "wysokie stężenie". No bo pierwszy raz spotkałem się z procentowym określeniem tyczącym się choroby. Pewnie chodziło o poziom stężenia przeciwciał. Teraz pytanie jakich przeciwciał? Bo wysoki poziom nie zawsze oznacza ryzyko dla ciąży. Naprawdę warto widzieć o czym się pisze bo można "zdziwić", ale nie tym czym by się chciało.
 2. Niezły cover znakomitego przeboju. Kapela też gówna do tej pory nie wydała.
 3. Gdyby nie Death nie było by Morgoth. Morgoth, który nagrał wspaniały album z wspaniałym postapokaliptycznym klimatem na Odium.
 4. Jeśli Death to dla mnie nr 1 był i jest Leprosy. Ten album jest wprost nieprzyzwoicie przebojowy przy czym zachowuje pierwotną dzikość. Wiele kapel próbowało podrobić ten styl gry, ale nigdy nawet nie zbliżyli się do poziomu jaki był na tej płycie. Na drugim miejscu Scream Bloody Gore na zmianę z Spiritual Healing. Reszta albumów już mnie specjalnie nie ruszała w chwili w gdy wychodziły jak i obecnie.
 5. To mnie niszczyło na początku lat 90. Pewnie znasz.
 6. Industrial był bardzo dobry ale to submit miał bardziej odjechany klimat. Debiut był początkiem szaleństwa, mini to pełnoobjawowy schizol. Niestety dalsze produkcje to już nie moja bajka. Kolejne bękarty urodzone w złotych latach tego typu muzyki.
 7. Kawałek z najlepszego wydawnictwa jakie przydarzył się tej kapeli. Najlepszej oczywiście wg. mnie. Kawałek z okresu gdzie udawały się jeszcze płodne hybrydy. Mimo tego że zespół nie stworzył nic oryginalnego to miało to ogromną siłę niszczenia i ma ją do dziś. Submit może bez wstydu leżeć sobie obok Streetcliner.
 8. Nie wiem jak was, ale mnie wybitnie wk***ia przeklejanie kolejnych kawałków z youtube bez jednego słowa komentarza na jego temat. Co to do k**wy nędzy jest? Proponuje włożyć odrobinę wysiłku i napisać po co wklejacie to czy owo. Takie kredki na ten przykład ja bym wkleił jako przykład tego co się stało z ciekawie zapowiadającym się hordem. Takie złoto kiedyś, dziś gówno papka dla sezonowych młodych gniewnych.
 9. Wsadzony w w dupę też jak widać działa 😉 Tyle że w powyższym przypadku to nie patyk ale całkiem pokaźny drągal.
 10. Wygrał Pan. Ja nie mogłem uwierzyć jak mi znajoma opowiadała o tym jak przebiega rejestracja w tej przychodni, do której formalnie sam jestem zapisany. To już się nie mieści nawet w ramach komedii. I dziwić się że wszyscy wieszają psy na służbie zdrowia. Instynktu samozachowawczego w tym i podobnych przypadkach nie stwierdzono. 😉
 11. Niektórzy, jak widać nawet mentalnie poza przedszkole nie wyszli. Czego efekty na około 😉 A tu zagadka z moje mieściny. Co to jest każdy widzi. Ale jakie przeznaczenie?
 12. W podstawówce uczy się też dzieci czytania ze zrozumieniem, ale umiejętność ta z czasem, u niektórych zanika.
 13. I co z tego wynika? Czegoś nie zrozumiałeś? Potrzebujesz pomocy?
 14. Ja pier**le. Mistrz ciętej riposty jak zawsze niezawodny 😉 Można również znaleźć coś co chciało by się zobaczyć na naszym podwórku jak np. całkowity rozdział państwa od kościoła w Czechach, metody kształcenia w krajach skandynawskich, poszanowanie dla porządku w Białorusi itd. Można przy tym widzieć z jakimi problemami nie radzą sobie te państwa. Ale u to nie zmieści się w główce, dla której krytyka własnego państwa, współobywateli, narodu itd. to grzech śmiertelny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.