Jump to content

Przemysław_51508

Użytkownicy
 • Content Count

  4497
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Przemysław_51508 last won the day on February 12

Przemysław_51508 had the most liked content!

Community Reputation

2833 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5195 profile views
 1. Dziś premiera kolejnego albumu projektu Mork. Kawał dobrej muzyki w dobrym starym stylu.
 2. Możesz kupić/zrobić kabel rca /xlr a właściwie dwie pary. Jeśli chodzi o wybór suba to moim zdaniem jest taki sobie. Chodzi mi głównie o brak filtra górnoprzepustowego dla wyjścia, co jest moim zdaniem dosyć sporą wadą, którą posiada większości "domowych" subwooferów.
 3. Ja bym się tym tak bardzo nie przejmował i wybrał najlepszy na jaki mnie stać bo z tym zgraniem to różnie bywa, już w domowych warunkach bardzo różnie. 😉
 4. Suby studyjne mają te przewagę nad tymi proponowanymi przez kolegów, że mają, a przynajmniej duża część ma wbudowaną zwrotnicę, a co za tum idzie niskie częstotliwości na wyjściu są filtrowane i nie obciążają bezpotrzebnie przetworników w monitorach, które siłą rzeczy i tak nie będą w stanie ich odtworzyć w prawidłowo a tym bardziej monitory z membranami takiej wielkości jaki u Ciebie. Masz monitory studyjne i najłatwiej będzie ci podłączyć do nich subwoofer studyjny, niektórych domowych nie podłączysz wcale lub będziesz musiał kombinować. Co do ceny dobry sub trochę kosztuje i nieważne czy to domowy czy studyjny, z tym że studyjny ma zazwyczaj lepszy stosunek cena jakość. Logicznym było by połączenie tych monitorów z jakimkolwiek subem studyjnym nie koniecznie yamahy.
 5. Spierdolili w tym filmie Freezing Moon. Już za samo to powinno się obniżyć ocenę tego filmu. Zakładając, że się da to jeszcze zrobić 😉
 6. Co by nie mówić to główni bohaterzy, już wiele razy wypowiedzieli się na temat tego filmu, a i z wywiadów co nico można się dowiedzieć na temat tamtych wypadków. Pewnie z ciekawości obejrzę to wolnej chwili, ale zbyt wiele to się po nim nie spodziewam.
 7. Nowy album Brazylijczyków. Po pierwszym odsłuchu jest nieźle.
 8. Zajebista ta szwedzizna i ogromny plus za cover Siekiery.
 9. To, że lepszy sprzęt różnicuje bardziej nagrania to normalna sprawa. Co do RC "PtA" to moim zdaniem bardzo dobra "normalna" dla gatunku realizacja bardzo charakterystyczna dla zespołów w tamtej części świata i tamtych lat. Analogowe, brudne, surowe brzmienie ale przy tym dość selektywne. Na gównianym sprzęcie czy "jamniku" ta płyta nie będzie brzmiała dobrze bo zrobi się z tego bezkształtna klucha, na w miarę neutralnym będzie grała zajebiście dla tych co lubią taką muzykę i potrafią ją docenić. Żaden wyczyn. ;)
 10. Szymon tak na poważnie, co ci nie pasuje w brzmieniu "Passage to Arcturo", nie mówiąc już o "Molting" ?
 11. Nowy Rotting Christ. https://www.youtube.com/watch?v=qf7JZ2Q7oAo
 12. Przemysław_51508

  Audio mity

  Można ich nie zdejmować lub poprosić kolegę o jego zmianę. Jakiś jeszcze "problem" wymyślisz?
 13. Przemysław_51508

  Audio mity

  Przecież to problem wydumany. Dobrze dopasowane słuchawki wokółuszne, czyli takie które okalają małżowinę zarówno wokół jak i w głąb, niwelują "problem". Dobry pałąk słuchawek, też zabezpiecza przed zmianami położenia słuchawek względem głowy i małżowiny ucha. Nie drąż tematu po się tylko pogrążasz.
 14. Przemysław_51508

  Audio mity

  Jakie masz problemy w dobrze dopasowanych do głowy słuchawkach, które stabilnie leżą na swoim miejscu? Jakie z tych problemów uniemożliwiają, przeprowadzenie testów porównawczy np. takich kabli, bezpieczników czy czego tam chcesz jeszcze?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.