Jump to content

Przemysław_51508

Użytkownicy
 • Content Count

  4542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Przemysław_51508 last won the day on February 12

Przemysław_51508 had the most liked content!

Community Reputation

3776 Audioholik^n-1

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5616 profile views
 1. Niby nie pasuje tu, ale warto posłuchać co Jeden Krzyś tym razem nie za garami wysmażył. Dla mnie ten zespół to mistrzostwo świata.
 2. Tyle że bezsprzecznie można stwierdzić, że kilkumiesięczne dziecko takiej świadomości nie ma. W tym tkwi problem. Za to są naciski, mniej lub bardziej delikatne ze strony środowiska, w którym żyjemy, co zmusza część rodziców do chrztu swoich dzieci dla tzw. "świętego spokoju". Współczuje. Tylko wg. ciebie. I w tym problem, że się nie da i ślad pozostaje zawsze, nawet dla niewierzącego, choćby w postaci dokumentów kościelnych o skazach na psychice nie wspominając.
 3. Problem w tym, że wbrew mojej woli, której siłą rzeczy mieć nie mogłem zostałem przypisany do jednej z grup religijnych. Problem w tym, że nie stało się i nie dzieje się, to tylko ze mną, przyczyniając się do siły organizacji, z którą ja akurat nie chcę mieć nic wspólnego i pewnie niejestem w tych odczuciach odosobniony. Ja to wiem i wiedzą to rownież ci, którzy chrzszczą niczego nie świadome dzieci.
 4. A kościół na te prośby bardzo chętnie odpowiada. Nie uwarzasz, że uczciwiej było by gdyby wiernym stawał się ten, który jest świadomy togo w czym chce uczestniczyć? Myślisz że czynili to tylko z przekonania czy też wiary w dobrodziejstwo tego sakramentu? Mam co do tego spore wątpliwości.
 5. Osobiście uważam, że człowiek nie ma zbyt wiel tej tzw. wolnej woli, ale jeśli jak katolicy twierdzą ją posiada to chrzest osoby nieswiadomej jest nie tyle gwałtem na powyższej, co nie dopuszczeniem, by ta doszła do głosu.
 6. Nie do końca. To że zostałem ochrzczony bez mojej wiedzy, jak wielu innych jest gwałtem na czymś takim jak "wolna wola". Katolicy bardzo często właśnie "wolną wolę" przywołują gdy chcą usprawiedliwić całe zło, które panuje na świecie mimo opieki miłosiernej bozi. Jednocześnie nie widzą nic złego w tym by pozbawiać jej np. poprzez chrzest dzieci.
 7. Można to też zignorować, jak coś kompletnie bez znaczenia. Formalnie jestem chrześcijaninem bo zostałem ochrzczony, podobnie jest nim apostata bo sam akt apostazji nie unieważnia sakramentów. W praktyce ja nie czuje się chrześcijaninem czy dokładniej katolikiem. Nie wierzę w dogmaty, nauki kościoła i tym podobne pierdoły. Moja apostazja nic by nie zmieniła, poza pokazaniem wała koloratkowym, bo w naszym pięknym kraju dalej był bym zbawiany na siłę.
 8. Z jednej strony to prawda, ale jest to również podporządkowanie się regułom ustalonym przez kk. Nie ulega jednak wątpliwości, że taki akt apostazji zdrowo wk***ia koloratkowych.
 9. Ciekawe jak to docieranie niby wygląda 😉 Mi mówili o bardzo czystym montażu. Jak by nie było to wymiana oleju nie zaszkodzi.
 10. Można do mojej crv właśnie taki włożyli i jak na razie nie narzekam, jakoś się toczy i w razie "w" da się wyprzedzać 😉 Co do wymiany olej na dotarciu, mimo odradzania w serwisie wymieniłem po ok 1000 km. Wolę po paru latach sprzedać możliwie sprawny samochód i mieć czyste sumienie. Przy okazji testuje na sobie nowy malutki silnik od hondy z cvt. Mimo, że miałem obawy na początku to w tym akurat wypadku całkiem fajne połączenie. Zupełnie inna bajka niż wyjec w toyocie czy mitsubishi.
 11. Jen z lepszych albumów death/doom w kończącym się roku. Bez wstydu może stać obok Disembowelment, a tam zbyt wiele miejsca nie ma.
 12. Gdy jestem świadomy tego że przesył nie jest bit perfekt, to włącza mi się nerwica natręctw i szukam przyczyn lub tylko rozwiązania problemu. W takim stanie nie znajdę przyjemności z słuchania muzyki bo ta zaczyna brzmieć nie tak jak powinna. Nie ważne czy jest to realnie do usłyszenia, wystarczy, że mi zaczyna coś przeszkadzać. To trochę jak z kablami, tylko ja kabli generalnie nie słyszę, a raczej wiem kiedy usłyszeć się ich nie da. Słyszymy nie uszami, a tym co pomiędzy, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Dlatego czasem nawet byle duperela potrafi zepsuć przyjemność z słuchania, a o tą przyjemność chyba użytkownikom tego forum zależy i każdy ma swój sposób na jej osiągnięcie.
 13. W przypadku Audirvany na Win, to właśnie z plikami 24 bitowymi był problem. W przyszłym tygodniu sprawdzę.
 14. Na ogryzku Audirvana przechodzi testy bit perfekt tak jak powinna. Czyli jak zwykle coś na oknach nie pykło i nie udało się wykorzystać sterowników ASIO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.