Jump to content

hank

Użytkownicy
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1261 profile views
 1. ...jest na sali lekarz? Jak ktoś będzie takim desperatem to chyba sam sobie przeliczy.Nie musisz tu wykładu z matematyki nam dawać.
 2. O wymianie już zapomnialem.Dojade ją do 2500 h i wtedy zmienie.Wpisy Pana JVC zmieniły tor tego tematu.
 3. Czytaj ze zrozumieniem. Pytanie było kto miał poròwnanie.
 4. Nawet w instrukcji Dirac-a jest napisane aby przed kalibracją zadbać o akustyke pomieszczenia.
 5. U mnie tak samo.Przerabiałem kilka centrali,za i pod ekranem i zawsze wracałem do konfiguracji bez.. Siedze na środku i gra to zdecydowanie lepiej bez centrala.
 6. Zazdrość? Niby czego? Wydania pieniędzy na sprzęt którego potencjału nie wykorzystuje? Chyba bardziej współczucie.Po co w ogóle wypowiadać,pytać na forum jak każdą odpowiedz nie po myśli zainteresowanego uznaje się za jad" itp. Jak coś idzie nie tak to od razu lecą teksty typu "moje pieniądze,ja jestem zadowolony i nic wam do tego itp" To po co pytacie? Nie rozumiem czego się oczekuje pisząc o kwotach jakie wydajemy,klepania po plecach bo wydałem XXXX-$$. Gdyby nie padły kwoty odnośnie zakupu sprzętu dawno by było po temacie.Właśnie podana kwota trochę zobowiązuje.Gdyby było 30 tyś nikt
 7. Decydując się na sprzęt za takie pieniądze to każdy racionalnie myślacy nie powiem audiofil,ale maniak filmowy bo za takich chyba sie uważamy tworząc takie klimaty kinowe, zastanowił sie jak wycisnąc ma maxa caly potenciał ze sprzetu ktory kupił.Nie zastananawiałeś sie ile mozna zrobic dobrego w Twoim systemie? Chłopaki Ci doradzają co do adaptacji,a Ty twierdzisz ze kupujac taki zestaw wystarczy pomalowac sciany rozstawic audio w miare gdzie Ci pasuje i bedzie ok.Sprawdzałes wogóle suba w innym miejscu? Czy postawiłes go tam bo gniazdko 220V bylo? Przeniesienie gniazdka w inne miejsce to
 8. Wydałeś tyle kasy zeby byc lepszym od sąsiada?😬 Przy takim podejsciu nie dziwi mnie że nie przeszkadza Ci dudnienie suba.
 9. Paranoja to chyba to co piszesz. Koper to chyba Polski Copperfield,bo idąc Twoim tokiem rozumowania "namiesza tylko w ustawieniach" omami właściciela ze jest lepiej i skasuje czystą gotówkę.Wszyscy którzy robili kalibracje mają problem ze wzrokiem,albo dale są pod wpływem środków halucynogennych od Pana Kopera. Nie wiem czy jest na tym forum ktoś który odmówił zapłaty po kalibracji,bo stwierdził ze jednak nic to nie zmienia i nie warte jest tych pieniędzy. To szkoda komentować.
 10. Pomyliłem,faktycznie na HBO ogladałem.
 11. "Sprawa Colliniego" na Netfix. Bardzo dobry
 12. Skalibruj i później się wypowiedz czy mieliśmy racje. Jak możesz oceniać jak nie widziałeś efektu po takim zabiegu?
 13. w 100% racja. Panowie nie ma co bić piany,każdy robi jak uważa.Jak masz pojecie o kalibracji i chociaż podstawowy sprzęt aby ją wykonać to rób samemu.Z jakim efektem to chyba już tylko sami ocenicie.Dla jednego jest to białe dla drugiego szare ,dlatego decydując się na profesjonalną firmę zewnętrzna mamy gwarancje ze obraz będzie taki jak być powinien.Czy kwoty rzędu 700-1200 zł za kalibracje raz na 2000-3000 godz to jakieś horrendalne pieniądze ? Nie jest to mało ale mając takie hobby chyba każdy liczy się z wydatkami i nie wydaje ostatnich ciężko zarobionych pieniążków z domowego bu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.