Jump to content

hank

Użytkownicy
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Nie zauważyłem,na fotkach trochę obraz przekłamuje.Robiłem zdjęcie telefonem. Tu fotka adeo akustik Całkiem inna konstrukcja niż ekrany innych wiodących producentów tzn zwykły materiał tylko podziurkowany i w tym tym wypadku na pewno tłumienie dźwięku będzie większe niż przy materiale np seymour screen gdzie jest pleciony z włókien. Tu seymour wersja UF i XD. UF zalecany gdy siedzimy w odległości około 3m i bliżej od ekranu. Fotka zapożyczona z innego forum
 2. Do pełni szczęścia chciałbym ct 90 dać na central ale aż tyle miejsca nie mam i mają one bass reflex z tyłu wiec odpada przy samej ścianie do postawić.Moze kiedyś dorobię się większego pomieszczenia wiec będzie można pokombinować ale teraz niestety tylko 16m2 wiec za dużego pola manewru nie mam. Pozdro
 3. Dół ekranu to reference white,akustik to tylko na środku wielkości a4.Niestety tylko taką próbkę miałem.Zdjęcia może nie najlepszej jakości ale na białym widać różnice w jasności.
 4. Na środku gdzie czerwony pasek jest przyłożony wielkości A4 ekran akustic adeo na tle reference white. Fronty canton CT 90. Central canton AV 950.Testowałem na CA 650R i obecnie na Arcam 390.Na obu sprzętach dużo lepiej kiedy centralny znajduje się po środku ekranu na podobnej wysokości jak fronty.Za ekranem mam 40cm luzu wiec sam central nie jest przylepiony do ściany.
 5. Co do frontów na ścianie to racja ale ..to bym się nie zgodził.testowałem centrala za ekranem i właśnie dźwięk w środku ekranu dużo lepiej zgrywał się z frontami.Nie zauważyłem ujemnych skutków takiego montażu jeżeli chodzi o dźwięk.Co do ekranu to faktycznie jest trochę ciemniejszy ale to nie jest jakiś mega spadek jasności.Mam gdzieś fotki różnicy w jasności ekranów adeo reference white i acustik.Wrzucę później. Pozdro
 6. Czemu? Gdzie jest napisane ze trzeba nawalić kasy żeby mieć świetny obraz. Jak Ci się ogląda na takim dużym ekranie z tej odległości? Nie musisz latać wzrokiem?
 7. Jakie masz duże pomieszczenie? Jak daleko siedzisz od ekranu? Pozdro
 8. Tzn co? Co daje nam MS w pełni zaciemnionym pokoju?
 9. mam podobnie zdanie, tylko nadal pozostaje pytanie, jaki ekran ? Adeo lub Seymour jak nie chcesz czekac w niepewności na paczke usa.Chociaz sam chciałbym porównac te dwa te dwa materialy.Seymour jest bardzo chwalony na anglojezycznych forach.
 10. Nie pisalem o pokoju z video tylko o ekranie transparentnym.Moim zdaniem centralny pod ekranem jest duzo gorszym rozwiazaniem.Glos zza ekranu robi robote.Pisze o rzeczach ktore sam przetestowalem a nie wypytalem wujka google.. Nie mam zamiaru się kłócic czy obrazać bo nie od tego jest forum. Pozdrawiam
 11. Nie oceniaj ludzi po jednym wpisie.
 12. Pisalem o ekranie transparentnym a nie o zaslonach.Czytaj uważnie
 13. Prosze przedstaw jak ma wygladać. Rozumiem ze masz u siebie taki ekran i możesz porównać takie rozwiązanie ze standardowym centralnym pod ekranem.
 14. Tak powinien wygladac pokój kinowy z prawdziwego zdarzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.