Jump to content

kometa

Użytkownicy
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1410 profile views
 1. Proponuję Cayin CDT 15 2wyjscia RCA lampowe 2szt. 6922 ( brzmienie ocieplone można je modelować za pomocą lamp) Drugie wyjście RCA tranzystorowe brzmienie chłodniejsze ale z większą dynamiką i wykopem na basie. https://m.olx.pl/oferta/cayin-cdt-15b-vacuum-tube-cd-player-waga-12kg-CID99-IDwWhMd.html#position=3&page=1
 2. Grzegorz zapewnia szkło, resztę my klubowicze. (jak to mówią po garnuchu).
 3. Zgadza się, można dodatkowo spotkać klubowiczów na żywo, porozmawiać, wypić drinka i lecieć dalej.
 4. Sprzedam Cayin CDT-15B waga 12kg

 5. Sprzedam Cayin CDT-15B

 6. A może Cayin CDT-15B 2 wyjścia RCA tranzystorowe i lampowe. Bardzo dobrze sprawdza się jako transport CD. Opis i foto na https://m.olx.pl/oferta/cd-cayin-wyj-lampowe-audiomica-usb-2m-chord-anthem-2-rca-2x1-metr-CID99-IDwWhMd.html/#position=4&page=1
 7. Witam mam na sprzedaż Cayin CDT-15B na lampach Philips SQ Quality więcej info na PW. pzdr.
 8. https://m.olx.pl/oferta/cayin-cdt-15-dcs-nb-audiomica-usb-cayin-a-70t-mk2-chord-anthem-2-CID99-IDwWhMd.html Lekko po tuningu przez McGyver (producent DAC Protagonist z Sosnowca)
 9. Jako transport plików bdb jest dCS Network Bridge.
 10. Z nowych co odtwarza HDCD https://sklep-albatros.pl/pl/p/Vincent-CD-S1.2/3874
 11. kometa

  Naprawa odtwarzacza CD

  Witam, chciałem ostrzec innych forumowiczów przed serwisem McGyver z Sosnowca. http://audiosurgery.beepworld.pl/ Swojego CD oddałem do modyfikacji, minęło 6 miesięcy a szanowny pan Adam nie odbiera telefonów, nie odpowiada na SMS i e-mail. W maju jeden z forumowiczów chciał oddać DAC do reklamacji, również nie odbierał ale na drugi dzień oddzwonił. (Okazało się że w DAC był zimny lut) DAC 6 miesieczny a reklamacja odplatna. Szerokim łukiem? http://audiosurgery.beepworld.pl/ Ze Śląska polecam serwis Studio16Hertz.
 12. A-70 Tung-Sole 6550 gra gra zdecydowanie lepiej, a jeśli chodzi o cenę to pierwsze dostawy w 2014 roku były kupowane po kursie dolara 3,10zł a obecny kurs jest powyżej 4zł dlatego i cena odpowiednio wyższa. pzdr.
 13. Witam Ukazał się test Cayin DAC11 http://stereoikolorowo.blogspot.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.