Jump to content

Ślimak

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

346 profile views
 1. Ok zrobione. Sprawa załatwiona z userem [mention=2556]Oskar[/mention]. Dzięki !
 2. Czy jest możliwość zmiany nicka na forum? Kto ma taką władzę? Z kim się trzeba kontaktować?
 3. No ale chyba nie każde kolumny nadają się do bliskiego pola? Od czego to zależy, że kolumna jest z zamierzenia do bliskiego odsłuchu, albo do tzw średniego pola?
 4. 1m to wystarczająca odległość, aby scena była poprawna? Chodzi mi o to, że te kolumny mają midwoofer 7 cali. A im większy przetwornik, a także odległość miedzy niskośredniotonowym a wysokotonowym tym dalej trzeba siedzieć. No i jak z basem, czy jest równy i odpowiednio mocny w miejscu odsłuchowym? Ciekawi mnie jak to przewidział producent. Na oficjalnej stronie nie znalazłem takiej informacji, chyba że coś przeoczyłem.
 5. Dzięki Kyle za rozwianie pierwszych wątpliwości. Czyli kalibracja pomieszczenia odsłuchowego to jak widzę rzadkość. A wydaje mi się, że to bardzo przydatne. A Nuberty A300 to są monitory aktywne bliskiego pola, czy po prostu kolumny aktywne podstawkowe?
 6. Aha, bo myślałem, że to DSP to redukuje niedoskonałości pomieszczenia odsłuchowego. A tutaj chodzi o to, żeby kolumna równo grała, tak? tzn. wspomaga się tym procesorem dsp, wyrównuje charakterystykę częstotliwości. W takim razie czy istnieją monitory aktywne bliskiego pola, które dostosowują swoje pasmo do pomieszczenia w którym grają? Nie potrzebne, bo drogie? Dlaczego?
 7. Czy one mają DSP? Z jakiej odległości ich słuchasz? Szukam czegoś na biurko, do komputera.
 8. Czy miał ktoś okazję porównać monitory GS10 z obecnymi Gold 50 lub Gold 100?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.