Jump to content

traumeel

Użytkownicy
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

traumeel last won the day on November 3 2018

traumeel had the most liked content!

Community Reputation

436 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

693 profile views
 1. Trochę tak jak z gwiazdami, które sobie przypomniały, że dziesięciolecia wcześniej były molestowane. I to zawsze przez majętnych facetów, nigdy przez gołodupców.
 2. Ja mam podobnie nisko. W moim przypadku jest to ustawienie optymalne, nie powodujące konieczności przenoszenia palca wysoko ponad klamką by ją nacisnąć.
 3. BINGO! Znalazły się pakiety wyborcze! [Hidden Content],114884,25975217,znalazly-sie-pakiety-wyborcze-nikt-nie-wiedzial-gdzie-sa.html#s=BoxOpImg1 Wszystkie pakiety wyborcze są w posiadaniu Poczty Polskiej od 25 maja 2020 roku. Składowane są w jednym z obiektów logistycznych Poczty Polskiej. Obiekt jest chroniony fizycznie, oraz posiada zabezpieczenia techniczne.* Dostęp do obiektu jest limitowane, a miejsce składowania pakietów wewnątrz obiektu jest wydzielone i podlega bieżącej obserwacji przez pocztowe służby ochronne. *) Rencista na 1/8 etatu z firmy ochroniarskiej plus kłódka na drzwiach.
 4. Xajas zdaje się nie od dziś jeździ na rowerze. Jestem pewny, że z takimi drobiazgami sobie poradzi bez tutoriala.
 5. Czemu nazwisko nowego szefa trujki mnie nie dziwi?
 6. No więc macie przeciek z pierwszej ręki: od czerwca po lekkim rebrandingu będzie to Polskie Radio "Trójca", a kadrowo ponad 50 osób ze szkoły medialnej redemptorystów zasili zubożone kadry. Dyrektor ma być odwołany, zastąpi go niejaki Ojciec Tadeusz. Kilka programów, jakie wskoczą na miejsce obecnych/przeszłych: 1. OFFczarnia 2. Trzy wymiary wiary 3. ABC God-kultury 4. Powtórka z rekolekcji 5. Audycja pod-nóżka 6. Białe plamy na sutannie 7. Biegam do spowiedzi, bo lubię 8. Czarnoksiądznik 9. Ministranci wiedzą lepiej 10. Watykan od kuchni 11. Fajna msza 12. Różańcem i piórem 13. Klub Trójcy. 14. Trójca pod księżycem 15. Zapraszamy do Trójcy 16. Lista oczywista - przygotowanie do spowiedzi 17. Tadeuszomania 18. Maxicross 19. Potrójne pasmo błogosławienia 20. Puls Trójcy
 7. Śmiać się. Żona z dowcipem i refleksem to skarb!
 8. Pamiętam niedawną akcję protestacyjną policji w sprawie podwyżek. Byli wtedy tak "blisko społeczeństwa" że bliżej się już nie dało. Ich związkowcy tak szczerze przekonywali, że są po to by pomagać i chronić... Wiele czasu nie upłynęło.
 9. Tomasz Rożek Filip Jaślar Łukasz Błąd Krzysztof Szubzda cdn…
 10. Kazik. Wiele osób jeszcze zmieni poglądy. Również stąd. Będzie co cytować.
 11. Szydłowska Obszańska Olszański cdn.
 12. Pozwolę sobie zapytać, bo trujki już nie słucham: P. Kaczkowski bywa jeszcze na antenie?
 13. A co sądzicie o wstrzymaniu wydawania paszportów? Szczególnie jestem ciekaw opinii fanów "dobrej zmiany".
 14. Władza zawsze jest sexy. Gdyby nie była, ludzie by się o nią nie zabijali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.