Jump to content

arkadowski

Moderatorzy
 • Content Count

  3148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

arkadowski last won the day on February 24

arkadowski had the most liked content!

Community Reputation

6956 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

3455 profile views
 1. Wharfedale zawsze lepiej grały niż wynika to z ceny. W tej cenie będzie to bardzo dobry wybór.
 2. Dostaliśmy informację od organizatora, że event odbędzie się 23 maja (w czwartek) o godzinie 19:00 Dziękujemy za wyłapanie błędu. Kwestię wejściówek ustalimy via PW. Pozdrawiam.
 3. Już tylko jedno podwójne zaproszenie zostało dla chętnej pary!
 4. Jeden podwójnyzestaw już poszedł, zostały dwa podwójne zaproszenia.
 5. Brawo Ty! Nic więcej nie trzeba dodawać, świetnie uchwycony przekaz!
 6. Jeśli szukasz dobrego brzmienia w muzyce z K.D. i do tego łączysz to z zestawem KEF - poszukaj coś z ARCAM'a.
 7. A dlaczego by nie? Masz sporo miejsca i istotne gdzie chcesz umieścić zestaw audio.
 8. Informacja Administracyjna i moderacyjna: Użytkownik @Szpieg na Forum AS zajmował się marketingiem szeptanym, które w myśl Regulaminu jest zabronione. Jego wpisy proszę traktować jako opinie typowego handlarza zajmującego się na Forum swoistym naganianiem na produkty konkretnej firmy. Administracja i moderacja przymykała oko na takie zachowanie pomimo wielokrotnych zgłoszeń. Jednak w dniu dzisiejszym zostały złamane wszelkie normy dopuszczalne w świecie. Jeden z naszych moderatorów otrzymał wobec siebie i swojej małżonki wprost groźby karalne. Sposób w jaki to zostało zrobione oraz forma całości PW wykazują, że mamy duże prawdopodobieństwo realizacji tych gróźb. W dniu dzisiejszym moderator zgłosił powyższy fakt organom ścigania i wraz z całością materiałów wniósł o ściganie z urzędu. W imieniu Administracji i moderacji chcemy w 2 rzeczy podkreślić: nie ma akceptacji na Forum takim zachowaniom. Wszelkie tego typu zachowania wobec forumowiczów, moderacji czy Administracji - od dziś - natychmiast będą przekazywane organom ścigania. Mamy dosyć hejtu na Forum, bezgranicznego atakowania forumowiczów czy mod/Adm (w tym im bliskich osób). ZERO AKCEPTACJI takich zachowań! Administracja ze swojej strony zapewniła wsparcie moderatorowi i informuje, że w takich przypadkach w pełni będzie wspierać osoby pokrzywdzone. Możecie liczyć na nasze zaangażowanie w wyplenieniu z Forum osób, które dopuszczają się łamania prawa i w taki sposób zachowują się wobec innych osób. Nie ma z naszej strony przyzwolenia na takie zachowanie. Od dziś zero tolerancji dla takich użytkowników. w imieniu Administracji i moderacji
 9. Ależ skąd, to "nówka sztuka". Troszkę śmignięta i przelatana. A, że za śmieciową cenę - "coś za coś". Nie da się za garść srebrników kupić wszystkiego. Kłamstwo ma krótkie nóżki...
 10. Więc tym bardziej czymś nieupoważnionym jest oceniać marżę czy narzut sklepów, dystrybucji itd. Pozostaje otworzyć firmę i płacić wszystkie zobowiązania - nie cichaczem opychać po sieci "ze stratą" sprzęt (nie tylko marki Lector). I raz jeszcze - tym razem OSTATNI RAZ - Forum AS nie jest miejscem do prowadzenia marketingu szeptanego. Zadałem sobie odrobinę "trudu" i jeśli nie jesteś handlarzem do tego w perfidny sposób naganiającym na swoje produkty ("jak coś pisz na priv"), to ja jestem świętym Tureckim. Mnie Twoja osobista ocena dystrybutorów i ich zarobku nie interesuje - Ty też nie masz prawa publicznie oskarżać innych wykorzystywanie kupujących przez dystrybutorów. Problemem dla mnie nie jest to, co myślisz -tylko Twoje wypowiedzi na Forum i zachowanie na Forum (marketing szeptany). I proponuję Ci zakończyć tą jałową dyskusję. Tak będzie zdrowiej.
 11. Nie obraziłeś "zacnego grona dealerskiego". Złamałeś zasady panujące na Forum. Równie dobrze ktoś może zarzucić Ci, że jesteś zwykłym handlarzem nie płacącym uczciwie podatków w Polsce. Bo jeśli nie bierzesz od oficjalnej dystrybucji w kraju, to zajmujesz się importem - a różnice wynikają z rozliczeń VAT wewnątrz unijnych. Czy taka historia Twojej działalności w Polsce odpowiada Ci? Bo wybacz, ale za darmo jak coś jest lub pół darmo - to znaczy, że gdzieś coś musi być nie tak. Oczywiście równie dobrze możesz przekonywać teraz całe grono forumowiczów, że Twój biznes jest w 100% uczciwy, płacisz wszystko zgodnie z prawem, a niskie ceny wynikają z Twojej działalności opartej o dobroczynność. Ja mogę znów napisać "o widać, że wsadziłem kij w mrowisko i ruszyłem branżystów - ściągaczy na Polski rynek sprzętu spoza oficjalnej dystrybucji". Tak - zgadzam się z Tobą w 100% i nie mam zamiaru nawet polemizować nad prawdziwością słów Twoich - kij ma zawsze dwa końce. Jak coś jest za pół darmo, to coś po drodze tego interesu musiało przebiegać "po taniości". Cokolwiek to jest. Rzecz jasna moim postem nie ujmuję Twojej działaności opartej w głównej mierze jak widzę na dobroczynności. Pozazdrościć jedynie możliwości sponsorowania innym ich przyjemności życia. Trochę przerzuciłem tego sprzętu w swoim życiu, zawsze coś okupione było albo moja strata, albo cudzą stratą. Ktoś gdzieś zyska by ktoś musiał odrobinę stracić. Prawa rynku. Ale cieszy mnie - i piszę to jak najbardziej poważnie - że mamy w kraju kolejnego Robin Hood'a. Wracając jednak do najważniejszego. Na Forum panują pewne zasady - łamiesz je nie zwracając na to uwagi. Po pierwsze zrobiłeś sobie z Forum AS tablicę ogłoszeń w postaci szeptanego marketingu ("już wkrótce mam mieć", "u mnie najtaniej"). Forum to jakiś bazar z pietruszką i jajkami? I druga kwestia - zarzucasz innym wręcz złodziejskie praktyki przez pryzmat "marży". Jakie masz kompetencje, by oceniać koszty funkcjonowania innych na rynku? Masz takie same koszty jak (bez względu na markę) oficjalny przedstawiciel? Jak rozumiem buty sportowe produkowane w Wietnamie za 4$ też powinny być sprzedawane za 10$, nie za 499 złotych?! Co to ma wspólnego z Forum i zasadami tutaj panującymi? Oznaczenie branża nie upoważnia Cię do zrobienia sobie z Forum AudioStereo panelu ogłoszeniowego i szeptanego marketingu. Tak jak nie masz prawa atakować innych. I za to dostałeś ostrzeżenie i pouczenie. Kolejne takie zagrywki ograniczą Ci możliwość udzielania się na Forum. Nie dlatego, że komuś "nacisnąłeś na odcisk", ale z powodu niestosowania się do zasad panujących na forum AS. i to wszystko.
 12. Kolego trochę kultury proszę. Poproszony zostałeś przez dystrybutora o podanie mu numeru celem sprawdzenia problemu. Skoro wysuwasz argumenty przeciw - miej odwagę zmierzyć się z własnymi słowami. Kolejną rzeczą jest ton Twojej wypowiedzi. Proponuję więcej ogłady. Resztę postów personalnych traktować będziemy jako ataki personalne. Resztę dostałeś w wiadomości. Dla zainteresowanych: Zarzut o problem z serwisowaniem jest niepoważny. Ktoś może sprzedaje Mante zamiast Lectora. Stąd też "okazyjna" cena z niższą marżą. Lector serwisowany jest od prawie 4 dekad w tym samym miejscu - we Włoszech (Albuzzano). Więc ktoś perfidnie kłamie w swoim poście.
 13. arkadowski

  Klub Lector

  Czasem wydaje się, że jakość brzmienia, wykonanie i cena są najważniejszymi przy zakupie. Niekoniecznie, bo wszystko może popsuć sprzedawca/dystrybutor. W przypadku dystrybucji Lectora w naszym kraju nie wiadomo co pierwsze komplementować - sprzęt, czy dystrybucję. Osoby z krajowej dystrybucji powinni pracować przy szkoleniach innych z zasad biznesu i kontaktu z klientem.
 14. Monofon ostrzegam Cię ostatni raz - wystarczy tych Twoich interesów na Forum AS. Kolejne Twoje konto służące jedynie do szemranych interesów i bicia piany na Forum! Masz coś konstruktywnego do powiedzenia w tematach czy jedynie pod przykrywką pseudo mądrości - naganiasz sobie klientelę pod swoje używki? Ile razy można kasowac Ci konto, a Ty nie wyciągasz żadnych z tego wniosków?! Jest to ostatni post w Twoją stronę z informacją, że kolejny raz doszliśmy do granicy akceptacji Twoich zachowań. Kolejne personalne zagrywki oraz robienie sobie z AS ścianki ogłoszeń skończy się tak, jak ostatnio - banem.
 15. Dlatego takie rzeczy należy zgłaszać, nie wywoływać wojnę. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.