Jump to content

arkadowski

Moderatorzy
 • Content Count

  3172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

arkadowski last won the day on February 24 2019

arkadowski had the most liked content!

Community Reputation

6983 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

4026 profile views
 1. Nie pozwalamy sobie na takie żarty 🙂 Na żarty przyjdzie czas 1 kwietnia 🙂
 2. Nie, planowane jest tylko wznowienie na winylu.
 3. Ciesze się, że wreszcie powstał klub zacnego Czarnego Kotka. To ja pochwalę się swoim "cudem" i może skromnie kilka słów dziś wieczorem skrobnę "w temacie" posiadanego kabelka.
 4. arkadowski

  Gato audio FM50

  Głośniki swego czasu miałem u siebie, jeszcze nie były dostępne w Polskiej dystrybucji jak dziś. Poza faktem, że robią dobre wrażenie swoim wyglądem i można w ich przypadku w sposób interesujący zmieniać w pewnym zakresie charakterystykę brzmienia - niczym innym mnie nie porwały. Jedyne czego na dziś żałuję, że wtedy nie zmusiłem się do sprawdzenia z elektroniką Gato Audio, a podłączałem głośniki do Cyrus Lyric oraz Musical'a Fidelity. Z tym się kompletnie nie zgrało i podobno "słusznie".
 5. Problem w jednym słowie kodu spowodował blokadę w postaci konieczności zatwierdzania Forumowiczom postów. Administracja po Waszych zgłoszeniach usunęła problem. Za utrudnienia przepraszamy, wszystkie posty są już obecnie zatwierdzone.
 6. Jest recenzja w Magazynie AudioStereo. W klubie CA opisywałem tez na poprzednich stronach wrażenia z EDGE. Pozdr.
 7. Kapitalny test!
 8. Do obydwu i zgadza się, najnowsza wersja serii Gold zbliża się (absolutnie nie jest taka sama). Jest to jednak cenowo najlepsza propozycja. Idą krok w krok za PL300II. Co skłoniło mnie do PL? Więcej powietrza, lepsza separacja instrumentów i ciekawsze, bardziej namacalne niskie tony. Jeśli mamy ograniczony budżet obecna-najnowsza wersja da sporo satysfakcji, jeśli nie chodzi o pieniądze - PL300II jednak nie są jeszcze do zastąpienia niższą wersją. Pozdr.
 9. Monitor Audio PL300II... rozgrzewają się i nabierają barw. Już na sam początek ogromny krok do przodu względem GOLD300. Dodatkowo zmiana okablowania głośnikowego na Purist AQUEOUS AUREUS VI. Jest dobrze... a nawet bardzo dobrze.
 10. Bycie audiofilem to jak sam pokazujesz, wyłącznie słuchanie sprzętu - czyli także kabli. Jak już, to w temacie muzyki pozostaje Ci bycie melomanem. A tutaj pokazałeś (o czym wspomniał @rochu), że z bycia melomanem masz niewiele wspólnego.
 11. Przyjmijmy, że te obecne wersje wyszły by jako te "pierwsze" - wzorcowe, a te starsze - jako obecne, czy też miałbyś takie wrażenie? Oczywiście to luźna dyskusja i chęć poznania Twojego zdania, co Ci się nie podobało w temacie tej "prostackiej linii basowej". Sting określa nową realizację jako idącą z duchem czasu. Osoby osłuchane z jego materiałem mogą nie zaakceptować takich zmian. Pytanie jednak czy wszyscy i czy tak naprawdę Sting usilnie chce "stare wygi" karmić tymi samymi kawałkami, jedynie pod zmienioną postacią. Rzecz jasna słuchałem w/w pozycję i mam wyrobione swoje zdanie. Nie napiszę, bym był szczęśliwy całą zawartością... ale jest kilka interesujących zmian, które mogą się podobać nawet osłuchanym melomanom.
 12. Proszę to zgłosić do Administracji z opisem problemu.
 13. I to się nazywa brak zdrowego rozsądku. A najgorsze w tym wszystkim, że proponujesz takie rozwiązanie innym użytkownikom. Za to powinna być publiczna chłosta. I to jest sensowna porada.
 14. Panowie rozejm będzie taki - kolejna wzajemna pyskówka i odpoczynek od całego Forum AS na 24 godziny. Jeśli komuś będzie mało i wróci do wzajemnych animozji po dniu odpoczynku - dostanie kolejne, tym razem 48 godzin odpoczynku. Dosyć chamstwa. Nikt z moderacji nie będzie Was rozdzielał jak małe dzieci w piaskownicy. Kłócicie się i moderacja to akceptuje i przymyka oko na pewne zachowania, ale pewne słowa NIE MAJĄ PRAWA padać we wzajemnej dyskusji. Jaśniej się nie da!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.