Jump to content

arkadowski

Moderatorzy
 • Content Count

  3170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

arkadowski last won the day on February 24

arkadowski had the most liked content!

Community Reputation

6971 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

3777 profile views
 1. Nie, planowane jest tylko wznowienie na winylu.
 2. Ciesze się, że wreszcie powstał klub zacnego Czarnego Kotka. To ja pochwalę się swoim "cudem" i może skromnie kilka słów dziś wieczorem skrobnę "w temacie" posiadanego kabelka.
 3. arkadowski

  Gato audio FM50

  Głośniki swego czasu miałem u siebie, jeszcze nie były dostępne w Polskiej dystrybucji jak dziś. Poza faktem, że robią dobre wrażenie swoim wyglądem i można w ich przypadku w sposób interesujący zmieniać w pewnym zakresie charakterystykę brzmienia - niczym innym mnie nie porwały. Jedyne czego na dziś żałuję, że wtedy nie zmusiłem się do sprawdzenia z elektroniką Gato Audio, a podłączałem głośniki do Cyrus Lyric oraz Musical'a Fidelity. Z tym się kompletnie nie zgrało i podobno "słusznie".
 4. Jest recenzja w Magazynie AudioStereo. W klubie CA opisywałem tez na poprzednich stronach wrażenia z EDGE. Pozdr.
 5. Kapitalny test!
 6. Do obydwu i zgadza się, najnowsza wersja serii Gold zbliża się (absolutnie nie jest taka sama). Jest to jednak cenowo najlepsza propozycja. Idą krok w krok za PL300II. Co skłoniło mnie do PL? Więcej powietrza, lepsza separacja instrumentów i ciekawsze, bardziej namacalne niskie tony. Jeśli mamy ograniczony budżet obecna-najnowsza wersja da sporo satysfakcji, jeśli nie chodzi o pieniądze - PL300II jednak nie są jeszcze do zastąpienia niższą wersją. Pozdr.
 7. Monitor Audio PL300II... rozgrzewają się i nabierają barw. Już na sam początek ogromny krok do przodu względem GOLD300. Dodatkowo zmiana okablowania głośnikowego na Purist AQUEOUS AUREUS VI. Jest dobrze... a nawet bardzo dobrze.
 8. Bycie audiofilem to jak sam pokazujesz, wyłącznie słuchanie sprzętu - czyli także kabli. Jak już, to w temacie muzyki pozostaje Ci bycie melomanem. A tutaj pokazałeś (o czym wspomniał @rochu), że z bycia melomanem masz niewiele wspólnego.
 9. Przyjmijmy, że te obecne wersje wyszły by jako te "pierwsze" - wzorcowe, a te starsze - jako obecne, czy też miałbyś takie wrażenie? Oczywiście to luźna dyskusja i chęć poznania Twojego zdania, co Ci się nie podobało w temacie tej "prostackiej linii basowej". Sting określa nową realizację jako idącą z duchem czasu. Osoby osłuchane z jego materiałem mogą nie zaakceptować takich zmian. Pytanie jednak czy wszyscy i czy tak naprawdę Sting usilnie chce "stare wygi" karmić tymi samymi kawałkami, jedynie pod zmienioną postacią. Rzecz jasna słuchałem w/w pozycję i mam wyrobione swoje zdanie. Nie napiszę, bym był szczęśliwy całą zawartością... ale jest kilka interesujących zmian, które mogą się podobać nawet osłuchanym melomanom.
 10. Proszę to zgłosić do Administracji z opisem problemu.
 11. I to się nazywa brak zdrowego rozsądku. A najgorsze w tym wszystkim, że proponujesz takie rozwiązanie innym użytkownikom. Za to powinna być publiczna chłosta. I to jest sensowna porada.
 12. Jedno zasadnicze pytanie do wszystkich osób, które nie ogarniają idei klubu marki - czy zapoznaliście się z pierwwszym postem założyciela z 2009 roku?! Ten temat obejmuje WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU Studio16Hz. Rozumiem osobiste animozje wobec konkretnej osoby, z którą wiązana jest ta marka. Czy słusznie - pozostaje kwestią oceny każdego z Was. Ale sama marka S16Hz, jak i klub na Forum nie mają prawa być atakowane tylko z powodu osobistych animozji i zaszłych pretensji. Osobiste pretensje i żale dorośli ludzie załatwiają osobiście, nie na forum w sieci. Nie od tego jest Forum AudioStereo i kluby! Informacja jasna i czytelna - macie coś do konkretnej osoby - proszę kierować pretensje do niej. Nie użytkujecie sprzętu danej firmy, odpuszczacie sobie klub. Wyliczenia producentowi ile co kosztuje i za ile sprzedaje uważam za nieprzyzwoite zachowanie, by nie napisac wprost - bezczelność. Skoro każdy widzi w tym złoty interes - brać się Panowie do pracy i działać na rzecz "mniejszego zarobku". Od teraz każda kolejna osoba, która dopuści się w Klubie S16Hz szkalowania tej marki czy jej założyciela - pójdzie na 14 dniowy urlop poza CAŁE FORUM + dożywotnio ban na ten temat/klub. Skoro nie zgadzamy się na opluwanie przez jednego człowieka innych marek - nie mamy prawa robić dokładnie to samo innym. Zasada równego traktowania wszystkich na AS jeszcze na Forum nie umarła. Potraktujcie mój post moderacyjny jako oficjalne ostrzeżenie, kolejnych próśb nie będzie - posypią się za to z automatu bany i ostrzeżenia. Klub S16Hz zostanie rzecz jasna wyczyszczony z postów nie odnoszących się w żaden sposób do tematu klubu. mod.
 13. Wharfedale zawsze lepiej grały niż wynika to z ceny. W tej cenie będzie to bardzo dobry wybór.
 14. Dostaliśmy informację od organizatora, że event odbędzie się 23 maja (w czwartek) o godzinie 19:00 Dziękujemy za wyłapanie błędu. Kwestię wejściówek ustalimy via PW. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.