Jump to content

arkadowski

Moderatorzy
 • Content Count

  3168
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

arkadowski last won the day on February 24

arkadowski had the most liked content!

Community Reputation

6968 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

3650 profile views
 1. arkadowski

  Gato audio FM50

  Głośniki swego czasu miałem u siebie, jeszcze nie były dostępne w Polskiej dystrybucji jak dziś. Poza faktem, że robią dobre wrażenie swoim wyglądem i można w ich przypadku w sposób interesujący zmieniać w pewnym zakresie charakterystykę brzmienia - niczym innym mnie nie porwały. Jedyne czego na dziś żałuję, że wtedy nie zmusiłem się do sprawdzenia z elektroniką Gato Audio, a podłączałem głośniki do Cyrus Lyric oraz Musical'a Fidelity. Z tym się kompletnie nie zgrało i podobno "słusznie".
 2. Jest recenzja w Magazynie AudioStereo. W klubie CA opisywałem tez na poprzednich stronach wrażenia z EDGE. Pozdr.
 3. Kapitalny test!
 4. Do obydwu i zgadza się, najnowsza wersja serii Gold zbliża się (absolutnie nie jest taka sama). Jest to jednak cenowo najlepsza propozycja. Idą krok w krok za PL300II. Co skłoniło mnie do PL? Więcej powietrza, lepsza separacja instrumentów i ciekawsze, bardziej namacalne niskie tony. Jeśli mamy ograniczony budżet obecna-najnowsza wersja da sporo satysfakcji, jeśli nie chodzi o pieniądze - PL300II jednak nie są jeszcze do zastąpienia niższą wersją. Pozdr.
 5. Monitor Audio PL300II... rozgrzewają się i nabierają barw. Już na sam początek ogromny krok do przodu względem GOLD300. Dodatkowo zmiana okablowania głośnikowego na Purist AQUEOUS AUREUS VI. Jest dobrze... a nawet bardzo dobrze.
 6. Bycie audiofilem to jak sam pokazujesz, wyłącznie słuchanie sprzętu - czyli także kabli. Jak już, to w temacie muzyki pozostaje Ci bycie melomanem. A tutaj pokazałeś (o czym wspomniał @rochu), że z bycia melomanem masz niewiele wspólnego.
 7. Przyjmijmy, że te obecne wersje wyszły by jako te "pierwsze" - wzorcowe, a te starsze - jako obecne, czy też miałbyś takie wrażenie? Oczywiście to luźna dyskusja i chęć poznania Twojego zdania, co Ci się nie podobało w temacie tej "prostackiej linii basowej". Sting określa nową realizację jako idącą z duchem czasu. Osoby osłuchane z jego materiałem mogą nie zaakceptować takich zmian. Pytanie jednak czy wszyscy i czy tak naprawdę Sting usilnie chce "stare wygi" karmić tymi samymi kawałkami, jedynie pod zmienioną postacią. Rzecz jasna słuchałem w/w pozycję i mam wyrobione swoje zdanie. Nie napiszę, bym był szczęśliwy całą zawartością... ale jest kilka interesujących zmian, które mogą się podobać nawet osłuchanym melomanom.
 8. Proszę to zgłosić do Administracji z opisem problemu.
 9. I to się nazywa brak zdrowego rozsądku. A najgorsze w tym wszystkim, że proponujesz takie rozwiązanie innym użytkownikom. Za to powinna być publiczna chłosta. I to jest sensowna porada.
 10. Jedno zasadnicze pytanie do wszystkich osób, które nie ogarniają idei klubu marki - czy zapoznaliście się z pierwwszym postem założyciela z 2009 roku?! Ten temat obejmuje WYMIANĘ DOŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU Studio16Hz. Rozumiem osobiste animozje wobec konkretnej osoby, z którą wiązana jest ta marka. Czy słusznie - pozostaje kwestią oceny każdego z Was. Ale sama marka S16Hz, jak i klub na Forum nie mają prawa być atakowane tylko z powodu osobistych animozji i zaszłych pretensji. Osobiste pretensje i żale dorośli ludzie załatwiają osobiście, nie na forum w sieci. Nie od tego jest Forum AudioStereo i kluby! Informacja jasna i czytelna - macie coś do konkretnej osoby - proszę kierować pretensje do niej. Nie użytkujecie sprzętu danej firmy, odpuszczacie sobie klub. Wyliczenia producentowi ile co kosztuje i za ile sprzedaje uważam za nieprzyzwoite zachowanie, by nie napisac wprost - bezczelność. Skoro każdy widzi w tym złoty interes - brać się Panowie do pracy i działać na rzecz "mniejszego zarobku". Od teraz każda kolejna osoba, która dopuści się w Klubie S16Hz szkalowania tej marki czy jej założyciela - pójdzie na 14 dniowy urlop poza CAŁE FORUM + dożywotnio ban na ten temat/klub. Skoro nie zgadzamy się na opluwanie przez jednego człowieka innych marek - nie mamy prawa robić dokładnie to samo innym. Zasada równego traktowania wszystkich na AS jeszcze na Forum nie umarła. Potraktujcie mój post moderacyjny jako oficjalne ostrzeżenie, kolejnych próśb nie będzie - posypią się za to z automatu bany i ostrzeżenia. Klub S16Hz zostanie rzecz jasna wyczyszczony z postów nie odnoszących się w żaden sposób do tematu klubu. mod.
 11. Wharfedale zawsze lepiej grały niż wynika to z ceny. W tej cenie będzie to bardzo dobry wybór.
 12. Dostaliśmy informację od organizatora, że event odbędzie się 23 maja (w czwartek) o godzinie 19:00 Dziękujemy za wyłapanie błędu. Kwestię wejściówek ustalimy via PW. Pozdrawiam.
 13. Już tylko jedno podwójne zaproszenie zostało dla chętnej pary!
 14. Jeden podwójnyzestaw już poszedł, zostały dwa podwójne zaproszenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.