Jump to content

arkadowski

Moderatorzy
 • Content Count

  3170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

arkadowski last won the day on February 24

arkadowski had the most liked content!

Community Reputation

6971 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

3896 profile views
 1. Nie, planowane jest tylko wznowienie na winylu.
 2. Ciesze się, że wreszcie powstał klub zacnego Czarnego Kotka. To ja pochwalę się swoim "cudem" i może skromnie kilka słów dziś wieczorem skrobnę "w temacie" posiadanego kabelka.
 3. arkadowski

  Gato audio FM50

  Głośniki swego czasu miałem u siebie, jeszcze nie były dostępne w Polskiej dystrybucji jak dziś. Poza faktem, że robią dobre wrażenie swoim wyglądem i można w ich przypadku w sposób interesujący zmieniać w pewnym zakresie charakterystykę brzmienia - niczym innym mnie nie porwały. Jedyne czego na dziś żałuję, że wtedy nie zmusiłem się do sprawdzenia z elektroniką Gato Audio, a podłączałem głośniki do Cyrus Lyric oraz Musical'a Fidelity. Z tym się kompletnie nie zgrało i podobno "słusznie".
 4. Problem w jednym słowie kodu spowodował blokadę w postaci konieczności zatwierdzania Forumowiczom postów. Administracja po Waszych zgłoszeniach usunęła problem. Za utrudnienia przepraszamy, wszystkie posty są już obecnie zatwierdzone.
 5. Jest recenzja w Magazynie AudioStereo. W klubie CA opisywałem tez na poprzednich stronach wrażenia z EDGE. Pozdr.
 6. Kapitalny test!
 7. Do obydwu i zgadza się, najnowsza wersja serii Gold zbliża się (absolutnie nie jest taka sama). Jest to jednak cenowo najlepsza propozycja. Idą krok w krok za PL300II. Co skłoniło mnie do PL? Więcej powietrza, lepsza separacja instrumentów i ciekawsze, bardziej namacalne niskie tony. Jeśli mamy ograniczony budżet obecna-najnowsza wersja da sporo satysfakcji, jeśli nie chodzi o pieniądze - PL300II jednak nie są jeszcze do zastąpienia niższą wersją. Pozdr.
 8. Monitor Audio PL300II... rozgrzewają się i nabierają barw. Już na sam początek ogromny krok do przodu względem GOLD300. Dodatkowo zmiana okablowania głośnikowego na Purist AQUEOUS AUREUS VI. Jest dobrze... a nawet bardzo dobrze.
 9. Bycie audiofilem to jak sam pokazujesz, wyłącznie słuchanie sprzętu - czyli także kabli. Jak już, to w temacie muzyki pozostaje Ci bycie melomanem. A tutaj pokazałeś (o czym wspomniał @rochu), że z bycia melomanem masz niewiele wspólnego.
 10. Przyjmijmy, że te obecne wersje wyszły by jako te "pierwsze" - wzorcowe, a te starsze - jako obecne, czy też miałbyś takie wrażenie? Oczywiście to luźna dyskusja i chęć poznania Twojego zdania, co Ci się nie podobało w temacie tej "prostackiej linii basowej". Sting określa nową realizację jako idącą z duchem czasu. Osoby osłuchane z jego materiałem mogą nie zaakceptować takich zmian. Pytanie jednak czy wszyscy i czy tak naprawdę Sting usilnie chce "stare wygi" karmić tymi samymi kawałkami, jedynie pod zmienioną postacią. Rzecz jasna słuchałem w/w pozycję i mam wyrobione swoje zdanie. Nie napiszę, bym był szczęśliwy całą zawartością... ale jest kilka interesujących zmian, które mogą się podobać nawet osłuchanym melomanom.
 11. Proszę to zgłosić do Administracji z opisem problemu.
 12. I to się nazywa brak zdrowego rozsądku. A najgorsze w tym wszystkim, że proponujesz takie rozwiązanie innym użytkownikom. Za to powinna być publiczna chłosta. I to jest sensowna porada.
 13. Panowie rozejm będzie taki - kolejna wzajemna pyskówka i odpoczynek od całego Forum AS na 24 godziny. Jeśli komuś będzie mało i wróci do wzajemnych animozji po dniu odpoczynku - dostanie kolejne, tym razem 48 godzin odpoczynku. Dosyć chamstwa. Nikt z moderacji nie będzie Was rozdzielał jak małe dzieci w piaskownicy. Kłócicie się i moderacja to akceptuje i przymyka oko na pewne zachowania, ale pewne słowa NIE MAJĄ PRAWA padać we wzajemnej dyskusji. Jaśniej się nie da!
 14. Wystarczy tych wycieczek personalnych. Ostatnie posty nie wnoszą nic w temat dyskusji, są zwykłą pyskówką i atakiem personalnym. Kolejne takie zagrania i pozostali też dołączą do paru osób, które otrzymały punkty i dzień odpoczynku od całego Forum AS. Mod.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.