Jump to content

AndrzejPiaseczno

Użytkownicy
 • Content Count

  1780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3480 profile views
 1. Nie 2krotnie mniej a 2krotnie więcej.. dla przewodu 50m do obliczeń trzeba dać 100m bo są 2 żyły.
 2. W kinie domowym dawałem 15m bez problemu - to nie koncentryk żeby się tym przejmować - spokojnie możesz dać i 50m.. 2x 2.5 mm kw.
 3. Nie mam pojęcia. W sieci są T5 z tym pstryczkiem StandBy/Always on - może zależy od wersji.
 4. Heh u mnie było 20W na muzyce.. 35W na sygnale z generatora 40 hz. Nie mam pojęcia do czego trzeba było by to podłączyć żeby pociągneło 305w. Ale nie każdy.. zobacz tutaj:
 5. A może on stoi w złym miejscu... ja mam dobry bas tylko po przekątnej w pokoju... tzn. gdzie by sub nie stał to tylko w jedym rogu jest bas taki jak powinien. Tylko ty już miałeś sub z BRem i było ok.
 6. 20W w stanby ... hehe on tyle bierze jak gra fosyć głośno... ten pobór 305W na obudowie to.. chyba kogoś poniosło.
 7. Dziwne z tym Włączeniem jest - w T5i też są 2 wersje - albo mamy pstryczek stanby/always on albo go nie ma.
 8. Też miałem takie odczucia jak ty ale... posłuchaj jeszcze raz.. najwiekszą zaletą mojego T5i jest to że integruje się z monitorami w taki sposób że nie wiem czy jest włączony czy nie... dopiero gdy pojawi się coś poniżej 30 hz wiem że działa.. Np sam początek Comfortably Numb z Live in Gdańsk Davida Gilmour.
 9. Audiofilizm to stan umysłu .. nie rozumu.. żadne pomiary/wykresy tego nie są w stanie wyjaśnić.
 10. Pra 1500 ma też wyjścia RCA może podłącz do audiolaba na MainIn to będzie wiadomo czy pre nie daje zbyt niskiego napięcia - przynajmniej na rca.
 11. Audiolab 8200A ma też wyjście z preampu oraz wejście na końcówkę mocy. Ja bym sprawdził przy pomocy tej wiedzy i końcówkę i preamp Denona.
 12. Dear Mr. Jones, Co chcesz udowodnić? To że czasami przydaje się kupić 1 sztukę.. z tym się zgadzam i rozumiem.. ale z tym że większość sklepów podaje cenę za Sztukę ale i tak nie możesz kupić mniej niż dwie to już jest nie halo... Zresztą ostatnio w salonach samochodowych jest moda na podawanie ceny w ten sam deseń.. z dopiskiem 50/50. Aaa może zacznijmy podawać ceny wzmacniaczy per kanał.. kupujesz kino domowe to cena tylko 500 zł x 9 końcówek mocy :)
 13. To nie ma i tak sensu.. po co komuś jedna kolumna.. nawet do kina kupuje się TYLKO centralną jedną a reszte 2, 4, lub 8.
 14. Rotel A11 jest za 1999 to nie jest zła cena.
 15. Mr. Jones... serio jeżeli można sprzedawać na sztuki to dlaczego można kupić minimalnie dwie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.