Jump to content

AndrzejPiaseczno

Użytkownicy
 • Content Count

  1272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1125 profile views
 1. Heh bo pietruszka to słaba motywacja.....
 2. Marantz pm 8005 słyszałem z Dali Ikon 6 i... dobre nagrania naprawde czarowały i barwą i powietrzem. Ale te gorzej zrealizowane..... no dobrze ze sa pokrętła :)... ale myślę że każde bardzo szczegółowo grające kolumny wyciągnął całe śmieci z nagrania. Trzeba lubic taki sposob prezentacji albo słuchac tych dobrych płyt.
 3. To sprawdz jak ta Yamaha zagra z B&W.. może być troche chłodno... ale rzecz gustu. Nic innego do 2.5k z mocą nie ma... tzn. ja nie widziałem. Rotel A12 to juz 3.5 - albo Cyrus One tez 3k. Yamaha jak za 2.5k nie jest zła... ale np. Denon PMA 1500R za 1.1k juz z nią wygrywa w każdym aspekcie.
 4. Nowe mocne za 2500 to chyba jedynie Yamaha AS 701. Ale lepiej idz w używane.
 5. Kolega ma do nagłośnienia 50 m. kw. Takie kolumny standardowe raczej wymiękną.... Szukaj czegoś z basowymi od 8 cali w górę... Monitor Audio 10 ...ale to używane 5k... a gdzie wzmacniacz?
 6. Dobrze jakbyś zamiast czytać poszedł i posłuchał tego CXA60. Gra mocno zwiewnie i dość jaskrawo.... fakt że przestrzen i rozdzielczosc ma lepsze od Y701. Bo Yamaha 701 ma dość skompresowane wysokie ale bas lepsiejszy.. Ideałem była by hybryda basu z Y i reszty z CA :) Ja bym sobie odpuścił te 2 pozycje... chociaż w tych pieniadzach ciężko coś nowego lepszego.
 7. :) dobrze ujęte...... Taki już jest Kowalski ... jakby tak nie twierdził nazywał by się John Smith :)....Co by ktoś nie doradzał to trzeba ruszyc 4 litery z fotela i samemu zweryfikować... nie możemy też zapominać o najważniejszym... odsłuch u siebie w miejscu docelowym... nikt nie wywróży jak kolumna zagra w danym pokoju... najlepiej bezpośrednie porównanie prze kilka dni. Albo kupujemy w ciemno używane .. i jak nie podejdą to zmieniamy na inne używane.... najlepiej kupić najpiwerw 2 parę a potem opchnąć te gorsze.
 8. Pod każdym. Misio38 - nie wiem jakich NADow słuchałeś ale 316 to radośnie grający wzmacniacz ze słabym basem ale górze nie można zarzucić mułowatości. Co do kolumn to polecam te co zawsze Elac Debut F6 - fakt ze sa 600 ponad budzet ale warto ich posłuchać.
 9. Ja bym nie kupował tej Yamahy... spokojnie można za 600- 700zł kupić znacznie lepszy używany amplituner. Np Denon AVR 3806 lub AVR 3805, Onkyo 709. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczył na kolumny. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 10. Albo nawet MH 25.3 do Ikon 5 mocy bedzie aż nadto. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 11. Nie powielajcie głupot. Ostatnie 2 serie B&W już takie dobitnie przejaskrawione nie są.... w porównaniu do ATC db1 to spokojne kolumny :)..... no prawie.. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 12. Dynaudio X14 grają bardziej selektywnie z większym polotem i o wiele barwniej od Diamond monitor... ale pytanie czy kolega bedzie je mógł odsunąć na minimum 50 cm od tylnej ściany i dać im troche powietrza po bokach... inaczej bas będzie dudnił... można tez zatkac BRy. Lepiej się tutaj sprawdzą te Toy z linka w/w a grają bardzo podobnie do siebie z X14. Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 13. Eeeee tam, każdy na forum to przerabiał i .... został z lepszym jakościowo stereo... w kinie robote robi subwoofer a satelitki to..... może ze 5 razy na film cos w nich zagra.. co innego 5ch nagrania Floydów itp...
 14. Mamy 3500 budżet i się zastanawiamy jaki amplituner+ wzmacniacz+ kolumny+dac kupić? I to nowe? Phiiii "Panie Hawranek to se ne wrati".
 15. @rafal735r gra na BMN S3 z Yamahą AS2000.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.