Jump to content

AndrzejPiaseczno

Użytkownicy
 • Content Count

  1242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

962 profile views
 1. Z RELa do takiego metrażu to minimum T5 za 1000 nie wyhaczy. Za 1k trafi się na olx itp. w okresie wakacyjnym B&W ASW 650 - 10" w obudowie zamkniętej i dość mocny wzmacniacz robi robotę. T5 ma moze troche tłuściejszy ten bas ale atak i kontrola po stronie ASW.... do muzyki bajka w kinie lepszy REL T5i. Inny chwalili tez do muzyki Tannoy mSub 10... nie weim czy to prwda nigdy nie miałem.
 2. To kup Yamahę AS701 i CDN301.
 3. Ja bym wolał 803 kupić niż Marantza 6006 i CD.. wyjdzie taniej, zagra lepiej i do tego z plików lub netu itd... kiedyś CD było jakością samą dla siebie teraz USB i streaming wygrywa i jakością i wygodą. Ja przyznaję bez bicia, że tej 803 nie zabardzo byłem w stanie, na swojej Rockowej płycie, odróżnić od Rotela A14 czy Teaca AI 1000.. może Rotel troche spokojniejszy i z większą ilością powietrza, a Teac miał wysokie o klasę wyżej ale.... tutaj już trzeba mieć kolumny które to pokażą. Jak nie masz ostrych kolumn to wypożycz 803 do domu i posłuchaj sam.. PS. Mam nadzieję żę nie planujesz zakupu bez odsłuchu?
 4. Mówisz o NADach.. to zgoda ale Marantz Denon Atoll Yamaha wyglądają fajnie. Niestety budżetówka do 2000 nie gra zbyt dobrze. Może ten Marantz 6006 nie jest zły do łatwych kolumn podstawkowych.. ma dopakowane wysokie i dość płytki bas, jak dobierzesz dobrze kolumny będzie ok.... ale do jasnych kolumn koszmar. Yamaha AS701 jest juz lepsza... ale ma dość agresywny środek..
 5. To daj sobie spokój z wymianą. Jeżeli NAD nie ma defektów to po co?
 6. Moim zdaniem nie ma kompletnie sensu wydawać ponad 1k na nowy CD... lepiej dołożyć do lepszego wzmacniacza i ratować się tanim DACiem. Z w/w słyszałem tylko Marantz 6006 i grał lepiej od pma720.. nie wiem jak 800. Ja za 4k kupił bym Atolla 100 lub Music Halla 35.2 Teaca AI 1000.. ale ich nie ma w M/M. A może kup nowy TV pralkie lodówkie telefon w MM, a za gotówkę audio w sklepie hifi? Po co na siłę kupować budżetówkę do tego w ogrsniczonym wyborze!
 7. Najbardziej wygląda mi to na zaśniedziały kabel lub uszkodzony.. zarób końcówki jeszcze raz lub wypożycz za kaucią coś z bananami ze sklepu.
 8. Witaj. Kurcze masz strasznie nowatorskie podejście do ałdio... może zamiast oglądać Youtuba i czytać głupoty warto by... posłuchać czegoś.... moim zdaniem warto dobrać coś sonicznie do swojego gustu i nawet jak trafi to szlak po paru latach to miec miłe wspomnienia..
 9. Adam, czy Lucia jest jaśniejsza od X14?
 10. Kolega sobie chce strzelić w kolano i nikt nie mówi że to złe podejście? Jaki sens ma szukanie super kolumn z NADem 356 jak kolega bedzie go zmieniał? Tym ruchem zamknie sobie drogę na wiekszość wzmacniaczy, które zagrają lepiej z innymi kolumnami. Masz 10k na wydanie to szukaj całego zestawu... I odsłuch w salonie audio a ten u siebie to dwie czasami kompletnie odmienne sygnatury grania. WAŻne!!! Zrób sobie przysługę i postaraj się o odsłuch u siebie na docelowym miejscu. NIE kupuj bez odsłuchu u siebie!
 11. Liczy się też styl załatwienia sprawy!
 12. Ojtam ojtam... balkon po co? Trzeba oświetlić sprzęt pod dobrym kątem ciepłą lampką.. nie jarzeniówką itp..
 13. Posłuchasz to sam ocenisz progres. Ja miałem wcześniej poprzednika Emitów 10 DM 2/6 i z dobrym mocnym i szybkim wzmacniaczem te małe kolumienki czarowały.... np Music Hall 25.2.. ale czy Denon podoła?
 14. O przepraszam w Tonsilowskich kolumnach nie było cewek rdzeniowych... solidne bez oszczędności cewki powietrzne.
 15. Adama skutecznie do Evoke 10 zniechęcił.... o zgrozo.. dystrybutor Dynaudio :) brawo Ty. Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.