Jump to content

AndrzejPiaseczno

Użytkownicy
 • Content Count

  1687
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2950 profile views
 1. Dokładnie, to jak to zagra ma wpływ reszta zestawu... w jednym bedzie lepszy jeden w innym inny a w trzecim jeszcze coś innego. Weź sobie oba na test i sam powiesz który bedzie lepszy.
 2. Oba kable są popularne.. najlepiej idz do sklepu poproś o podłączenie i sam oceń.
 3. Moim zdaniem Clearway nie gra zbyt czysto.... eksponuje wyższy środek... co akurat do Auror nie być takie złe. Ja bym szedł w Telurium Blue - równo czysto grający kabelek.
 4. Te X16 nie są bezpiecznym wyborem.. raz są mega prądożerne.. cxa 80 ich nie radzi.. Denon dużo mocniejszy nie jest. Dwa to dość jasno grający głośnik i potrzebuje raczej czegoś muzykalnego i ciepłego. Trzy już lepiej nowe Emity 20 bedzie super z Denonem.
 5. Tym sr50bt sporo brakuje do tanich m30 kablowych. Niestety wszystko na bluetooth gra w tym stylu - słaba separacja zakłócenia. Jeżeli masz w smartphonie normalne wyjście jack to kabel nie jest wielkim problemem... a jakość będzie 2 klasy wyżej. Btw.. większość bt ma mozliwosc grania po kablu.
 6. Diamond Monitor gra spokojnym wyrównanym i troche bez emocji dzwiękiem... ale może trzeba im dać dłużej pograć.. napewno nie będą męczące, za jasne lub podkolorowane.. to granie z klasą - pytanie czy taki sposób przekazu będzie ci się podobał - do Diamond 25 mają mało wspólnego.
 7. Ojtam nie popadajmy w stereotypy... arie 906 wcale nie są aż tak rozjaśnione... w porównaniu do Bronz 2 to kulturalne paczki.. Btw nie przesądzajmy co się spodoba autorowi.. niech coś posłucha u siebie i bedzie ok.
 8. Te Kefy zle nie grają... akurat przestrzeni im nie brakuje... z tym że to dość gęste lepkie granie... takie masywne nie każdemu podejdzie.. ale powinieneś posłuchać.. albo nowych Emit 20. Excite X18 grają z kulturą... za 3k masz baardzo duży wybór.. posłuchaj tych kefow emitow i zobacz w którą strone chcesz isc.
 9. Aurora 700 w 12 m.kw? ... może być problem nawet z ich ustawieniem.
 10. Niestety te z Emotivy nie są bezgłośne... poczytajcie fora z USA. Tutaj post. [Hidden Content]
 11. Niestety narazie mam inne rzeczy na głowie.
 12. Posłuchaj chociaż by Atoll in200 a zmienisz zdanie co do precyzji i detaliczności in100.
 13. Co do tego Poloneza to pierniczysz głupoty... była seryjna fabryczna wersja z silnikiem Fiata Argenta 2.0 w dohc i spokojnie tym dało się i 205 polecieć... nigdy nie zapomnę tej wycieczki.. ul Zemborzycka w Lublinie ja kumpel polonez i... akacja przy krawędzi jezdni a na liczniku brak skali.... dopiero jak się zatrzymaliśmy to do nas dotarło że to była głupota na maksa... jak ktoś miał opony z dętką to wie jak często to gu...no pękało.
 14. Ja nie podpowiem jaki masz kupic wzmacniacz, bo do swoich jezcze takiego nie znalazłem.. z tym że mi ciągle jest za dużo basu.. a raczej jego jakości. Miałem u siebie CA 740A to był najbardziej pasujący do nich wzmak. Bas mocny ale ciepła średnica i góra też ok. Sony ES 550 - góra super.. tylku basu było mało.. ale miałem wzmak 2 tygodnie i odezwały sie zimne luty.. kanał umarł wiec ten brak basu moze był efektem defektu. Denon 1500R podobny styl do 740 z tym że ciemniejszy i bas mniejszy.. za to średnica nie ocieplona bardziej do przodu. Marantz pm 75 to ideał do nich .... szkoda że nie do kupienia prawie. Miałem tez Music Halla 35.2... za ciepło, góra zrolowana i bas przewalony. Ja bym szukał Marantza PM 8003.. 8006. Do Excite troche ciepła nie zaszkodzi ważne żeby było raczej jaśniej bez dowalania basu... ALE u ciebie są inne warunki akustyczne wiec inny zakres może się wzbudzać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.