Jump to content

damian.p75

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

284 profile views
 1. Witam.Ekran projekcyjny Kauber [Hidden Content]
 2. Witam. Po długim czasie ale nie bylo jakoś okazji napisać. Zakupiony ten kabelek [Hidden Content] i ........... nie działa. Czy to może być wina sprzętu ??? Proj JVC X7 BD Pioneer 170 Na 12 m high speed działa jak należy.
 3. S4Home Polecisz jakiś zaufany serwis? Polecisz jakiś zaufany ?
 4. Witam.Mam problem z JVC X7 mianowicie Po wlączeniu osłona obiektywu otworzyła się jak należy ale po wylączeniu już się nie zamyka.Czy miał ktoś podobny problem ? Czy to może być coś z mechaniką czy raczej elektronika, czyli czy grzebać czy raczej serwis?
 5. Jak przetestujesz daj znać 🙂
 6. Masz już ten kabel ? [Hidden Content] Z ciekawości wszedłem na allegro a tam .... [Hidden Content]
 7. Ok.Nie pozostaje nic innego jak zwiększyć budżet 😞 Poszperałem chwilę na Ali i jest tam kilka ciekawych kabli. Czy każdy z nich przepuści UHD ? jeśli nie to na co zwrócić uwagę ? [Hidden Content] Oczywiście o długości 20 m.
 8. Masz rację nie ten budżet 😞 Szukam coś do 200 zł
 9. Witam. Miał ktoś styczność może z takim kablem ? czy pójdzie nim 4k na taką odległość ? A może macie inne propozycje nie drogich kabli 20m żeby byly bezproblemowe w 4k. [Hidden Content]
 10. Witam. Na początek powiem że jestem jakby z deka zielony więc prosze o wyrozumialość Czy posiadając system dlośników 5.1 jest sens podłączenia dźwięku z blu-ray z amplitunerem przez HDMI czy wystarczy optykiem ? BR Pioneer 170-k Amplituner VSX 1020. Gdyby nie odpowiedni dział to proszę o przeniesienie.
 11. Mnie chodzi właśnie o wydobycie szczegółów z czerni a niżeli o kolory do których przyczepić się nie mogę.Projektor to JVC X7.Może ktoś wie gdzie trzeba pogrzebać żeby nic nie zepsuć ;)
 12. Witam. Czy po zmianie ekranu trzeba ponownie kalibrować projektor ? Projektor był kalibrowany pod RF White a teraz jest ALR.Odnoszę wrażenie że w czerniach jest mało szczegółów i nie wiem czy to nie wynika z bardziej kontrastowej powierzchni jaką jest ALR.
 13. Czy przypadek ...? Tego nie wiem ale dobrze że nie czekałem dużej bo do dziś projektor by leżakował w pudle . Teraz chociaż wiem jak smakuje duży wymiar :):) .
 14. Ja czekałem za MS zwijanym... czekałem,czekałem,czekałem i.......się nie doczekałem pomimo zapewnień że już za dzień,dwa,miesiąc dwa będzie.Całe szczęście że już dużej nie czekałem i kupiłem innej firmy :)
 15. Kauber 3d to nic innego jak wymieniony wcześniej Peak Contrast S tegoż właśnie producenta.Nazwa ta jest przeznaczona na rynek zachodni.Takiej informacji udzielił mi producent.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.