Jump to content

KANSAS

Użytkownicy
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Sprzedam kabel do subwoofera (Y) Melodika 10m https://www.olx.pl/oferta/kabel-do-subwoofera-rca-2-rca-y-melodika-10m-CID99-IDzKv5x.html#ed86d12132
 2. To jest 47 cali wiec jeśli się zepsuje to zafunduje sobie może jakieś 75 lub proja. Prędzej chyba TV bo jasny pokój. 🙂 Wcześniej było 2.40 teraz po skróceniu rtvałki będzie jakieś 2.10 - 2.20 między głośnikami. Nie pamiętam ile jest od głośników do kanapy.
 3. Tak.Lampa z IKEA:) Wszystko działa jak narazie półdnia sobie grało w tle :) Dywan był pierwotnie shaggyy czy jak to się tam nazywa 3x2 i teraz tez będzie. Jeszcze jest trochę ogarniania po malowaniu itp. Czekam jeszcze aż telewizor się zepsuje :)
 4. Musiałem obciąć szafkę rtv 😞
 5. Podłączone, sprawdzone ale jeszcze bez kalibracji. Musze czekać aż stanie reszta mebli 😉
 6. Med 800 czyta 4TB bo mam taki w środku. Może coś nie tak z dyskiem.
 7. Powiedz ze nie ma preout a Ty potrzebujesz mieć i tyle.
 8. Z racji tego że szafka będzie niesymetryczna a musze podjąć szybko decyzję w którą stronę. To jak będzie lepiej postawić suba ? Po lewej (zielony)- blisko rogu czy czerwono po prawej blisko drzwi ( przejscia). Na ten moment nie mam jak sprawdzić jak będzie lepiej słychać. (Mały remont) Dwa suby teraz tez nie wchodzą w grę. Pomożecie?
 9. Myślałem o tym. Ciekawe tylko czy nie będzie prężył. Musze pogadać ze swoim stolarzem o konstrukcji.
 10. Szafka teraz waży 80kg. Nowa będzie ważyła podobnie. Amplituner waży 18 o tym myślę czy to wszystko nie będzie chodzic. Mój Sub to nie jakiś mega potwór wcześniej stał kolo kanapy. Teraz musze go wrzucic na sciane ze sprzętem przez co obecna szafka jest za dluga (2.4). Na nowej krótszej zrobi się mniej miejsca na centralke i ampla. Tego ostatniego wole mieć na a nie w szafce i taki zabieg sobie właśnie wymyśliłem ze blat przedłuże nad suba. Ale jak mam się później wkurzać ze mi wszystko trzeszczy to sobie odpuszczę.
 11. Chodzi o to czy ścianka i szafka nie będzie drgać a z nią amplituner w co wątpię bo waży prawie dwie dychy. No właśnie .
 12. Jest bass reflex skierowany w dół. Jest opcja krótszej szafki. Wymyśliłem coś takiego żeby amplituner nie stał blisko centralki.
 13. Jak rozmowa o subach to mam pytanie:) Muszę zaprojektować sobie szafkę RTV i się zastanawiam czy wstawienie pod nią suba to dobry pomysł? Będzie stał na podłodze, nad nim będzie blat i z boku ścianka. Oczywiście z 1, cm luzu nad nim i po bokach. Nad subem na szafce będzie stał amplituner. Poniżej taki niby projekt.
 14. Lada chwila wyczekiwany powrót do domu. Sprzęt czeka na drugi w swoim życiu unboxing a ja już przebieram nogami :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.