Jump to content

Sayori

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Sayori

  Problem z igłą

  Tak, ja się upewniałem tylko. Jest jednak pytanie, czy mogę kupić tą nieoryginalną igłę (dużo tańszą). Czy będą duże straty w brzmieniu?
 2. Sayori

  Problem z igłą

  Czyli mam szukać tego? Jeśli tak, to znalazłem coś takiego http://allegro.pl/igla-gramofonowa-ortofon-om-10-s-nadel-10-s-gratis-i4955323899.html To jest model OM 10
 3. Sayori

  Problem z igłą

  Czy dostępne są w jakimś sklepie te igły, czy tylko na allegro?
 4. Sayori

  Problem z igłą

  Dzięki za pomoc, śledztwo przeprowadzę i zdam relację! A czy dobrze myślę i trzeba to zamówić? http://allegro.pl/nowa-oryginalna-wkladka-ortofon-om-5-e-gratisy-i4901656477.html
 5. Sayori

  Problem z igłą

  Za kogo mnie macie? Nie bawiłem się nic tym gramofonem i zawsze byłem ostrożny, to było dla mnie olbrzymim zaskoczeniem. Tylko jak ja mam to wyciągnąć, skoro to jest złamane.
 6. Sayori

  Problem z igłą

  Witam państwa, Ostatnio przydarzyła mi się straszna tragedia. Otóż, gdy chciałem posłuchać sobie Czerwonych Gitar na moim Pro-Ject Debut III i opuściłem ramię nic nie grało. Nie, wszystko było włączone, płyta nawet się kręciła. Kręciło się jednak coś jeszcze. Tym czymś było ramię, które jeździło po całej płycie. Przerażony, szybko wszystko wyłączyłem i sprawdziłem o co biega. Zastałem coś takiego (zdjęcie w załączniku) Igły nie ma! Po chwili znalazłem jej część gdzieś obok. Od razu uprzedzam, obchodziłem się z moim sprzętem bardzo ostrożnie i uważnie. Jak to się mogło stać? Czy można wymienić jakoś samą igłę? Dodam, że ona jest chyba złamana... Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.