Jump to content

progetheus

Użytkownicy
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

745 profile views
 1. Miałem okazję posłuchać h90 i ten wzmak wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie ( nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o nim ale może ja jeszcze mało słuchałem i nie mam porównania) , właściwie nie bardzo miałem się do czego doczepić, może trochę lepszego dociążenia i bardziej gęstego grania tak żeby metal dobrze zabrzmiał. Co moglibyście polecić z wyższych modeli Hegla który zagrał by podobnie tylko na jeszcze wyższym poziomie. Może h160 ? Cena max 7-8tys za używke
 2. Naim jak najbardziej, może w weekend będę miał okazję posłuchać XS 2. No zmiana choć z wielkim wahaniem czy aby na pewno będą lepsze od nowych CG ale ciągnęło mnie w stronę podłogówek i to przeważyło , reszta na priv coby nie zaśmiecać wątku.
 3. Dzięki za odzew, na taką konkretną odpowiedź właśnie liczyłem, czyli Caspiana warto wypróbować a Leeme to pewnie warto brać w ciemno ,bo to granie o jeszcze poziom wyżej, akurat ta cytowana oferta już nieaktualna . Miałem okazję posłuchać moich kolumn na SOL IV i było bardzo dobrze tylko cena trochę zaporowa dla mnie.
 4. Miał ktoś okazję porównywać SOL II z Roksan Caspian M2? Wiem że trudno akurat w klubie liczyć na obiektywizm;) no ale może jakieś porównanie sposobu gry jakby ktoś miał okazje słuchać oba wzmaki. Szukam wzmaka do rocka i metalu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.