Jump to content

Фома

Użytkownicy
 • Content Count

  1097
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

319 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1142 profile views
 1. Dzięki za odzew, jaka jest tolerancja napięcia wejściowego tych zasilaczy?
 2. Witam, cześć czołem. Mam płytkę pod usb XMOS Wave IO".. I chciałbym do niej złożyć sobie jakiś fajny zasilacz 5v. Co byście mi radzili koledzy diyowcy? Pozdrawiam
 3. .. Z tym "wydawaniem się" jest bardzo ciekawa sprawa. Otóż sugestia czy wydawanie się" działa tylko w jedną stronę. Należy pamiętać że sugestia wybiera tylko słyszenie. Niesłyszenia nie wybiera. Tak już ma że jest wybiórcza i z tym się nie dyskutuje. Działa to tak że jeśli słyszysz, to miej pewność że to wydaje Ci się bo już ta franca sugestia szybko przejrzała twoje zamiary i sprawiła że ci się wydaje. Jeśli natomiast powiesz sobie że nie słyszysz, sugestia nie dopada cię ponieważ w jej naturze jest działanie tylko na słyszenie. - Zalaminować , nie gnieść a będzie służyć na lata. .
 4. Pytałem o ten typ" obudowy nie stricte tą obudowę Pytałem o ten typ" obudowy nie stricte tą obudowę Jeszcze raz. Czy parametry tego głośnika predysponują go na współpracę z tego rodzaju obudową?
 5. Witam, nie chce mi się zakładać nowego podobnego tematu więc podepnę się. 1. Nie mam doświadczenia i wiedzy w projektowaniu kolumn, więc proszę o opinie doświadczonych kolegów. Kusi mnie pobawić się szerokopasmowcami Dayton PS220 i moje pytanie czy dało by się je ożenić z obudową w rodzaju tuby wykładniczej cos jak np to; [Hidden Content]
 6. Pięknie to wszystko napisałeś, nie trzeba nic dodawać. A po tym co tu dzisiaj przeczytałem ręce opadniete mam totalnie..
 7. poza tym z jakiegoś powodu jest bezdomny i z jakiegoś jest menel. Albo "dziad"np..
 8. oj tam oj tam kiedyś byśmy heretykami zostali mianowani. ja w zasadzie w brew mojej woli. Także nie ma tragedii. Niegodziwość to niegodziwość zło wyrządzane innym to zło. Na to nie ma uprzywilejowania innego rozumienia poprzez statusy itp.
 9. raczej żeby wielki inkwizytor doznał potajemnie wzniosłego edenicznego wzwodu
 10. okresy chrześcijaństwo miało różne na wczesnym się nie zatrzymało. Nie zapominaj że chrześcijaństwo to nie licencja czy przywilej edit wczesne czy nie
 11. No nie bardzo mogli chodzić do zielarzy np w średniowieczu. Bo ci często na stosach ginęli za tę wiedzę.
 12. Ale rozumiesz że odnosi się to do postępowania a nie do nazw instytucji czy zabaw w inwektywy?
 13. Zastanawiam się nad mechanizmem obrony. tzn co sprawia że ktoś może stać murem za kimś, kto jest mentalną gnidą pozbawioną kręgosłupa moralnego . Gnidą która widzi tylko własne korzyści i łechta bezgranicznie swoje ego bo pycha nie pozwala spojrzeć mu poza. Mało tego firma w której pracuje czyli kk nie widzi w tym problemu bo owy cwaniaczek robi to również na korzyść owej firmy..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.