Jump to content

MatUnknown

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Tymczasowo Nad 356 z DAC + Heco Aurora 700. Nic no musi to być PC USB audio, żeby spełniało moje wymogi. Kwestia potestowania oprogramowania, do tego osobne zasilanie w PC na 5V toroid i powinno być ok.
 2. W moim przypadku problem polega na tym, że: Odtwarzacz sieciowy - ok. Tidal, do tego dysk z flac'ami - do słuchania jak znalazł. Podejrzewam, że jakość lepsza od USB PC ? ... ale niestety nie odtworzę sobie teledysków, koncertów 😞 Hmmm, chyba że ten aspekt przeboleje i pliki video pójdą już z TV... Zastanawiam się czy taki dedykowany komp nie byłby złotym rozwiązaniem no, ale jak wspominałem - jakość przede wszystkim.
 3. Czyli lepsze będzie granie z kompa przez USB ?
 4. Najbardziej, bo chyba najprościej pod kontem tego co chce osiągnąć i bez dodatkowych skrzynek prezentuje się opcja Android TV, tylko cały czas pytanie jak będzie z jakością z takiego USB TV audio do DAC'a...
 5. Czyli wychodzi na to, że PC nie potrzebny. Podpinam dysk z plikami do TV na USB, do tego instaluje Tidal i mam co chciałem. Nasuwa się jedno podstawowe pytanie: Jak z jakością z takiego TV...
 6. Witam serdecznie 🙂 Przeszukałem forum, ale konkretnie tego czego szukam nie znalazłem... Myślę nad komputerem, który będzie w stanie przesyłać audio za pomocą USB do DAC'a Obraz do TV za pomocą HDMI Wszystko musi być sterowane z pominięciem myszki i klawiatury, czyli za pomocą telefonu / tabletu Chcę odtwarzać MP3, FLAC, MKV i inne multimedia z dysku + streaming z TIDAL Master, YouTube Fajnie, gdyby to co robię na tablecie wyświetlało się od razu na TV Jaki system operacyjny, odtwarzacz multimediów, aplikacja na tablet / telefon ? Jakie podzespoły do komputera
 7. Dokładnie. + implementuje dodatki.
 8. Widzę poszła cała 3cia strona do kasacji 🙂 W sumie czym się tu przejmować, 3/4 komentujących to ameby mające problem z czytaniem ze zrozumieniem. Szkoda tylko mojego zaangażowania i czasu. Ja o audio a ameby o pralko suszarkach. Potem wielkie zdziwienie wobec mej pogardy 🙂
 9. Powiem ci ty intelektualna amebo, że od samego początku ktoś mnie przed tobą przestrzegł, teraz widzę, że ludzie się wręcz pod tym podpisują. Sprowadziłeś wątek mojego projektu na dno. Ostatni raz grzecznie proszę: WYPIER..... !
 10. Napisałem ci (z małej) kilka argumentów, ale zamiast dać mi spokój w moim temacie (!!!) dalej farmazonisz. Ileż można?
 11. I Ty będziesz o kulturze mówił? Skończ śmiecić. Nara.
 12. hmmm... To do mnie czy do McGyver'a ?
 13. Pozwolę sobie na krótkie podsumowanie. Dziękuję za Wasze odpowiedzi, jednak 3/4 z nich to farmazony nadające się na hasiok. Nie licząc kilku przydatnych komentarzy to jedyną konkretną ofertę otrzymałem od Pana o nicku VIVAro - widać, że się zna, wie co mówi i rozumie moje potrzeby. Jestem z nim w kontakcie. Jeśli ma ktoś coś sensownego, odpowiadającego mojemu opisowi, do dodania to bardzo chętnie, ale farmazony jak wyżej możemy sobie darować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.