Jump to content

budyn

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. OMG. Tutaj już niektórzy są naprawdę w nieuleczalnym stanie..
 2. Choćby nie wiem co tam miał, tak mały pokój nie ogarnie basu z takich kolosów. Chyba że baaardzo ale to baaardzo cicho. Wtedy to lepiej se kupić Pianocrafta a resztę zainwestować w whisky. Aż przykro patrzeć, że p. Kęcerski, który tam był "pozwolił" wstawić coś poza tymi nowymi monitorami, względnie PhoebeIII.
 3. Zastanawiające jak KAŻDE krytyczne komentarze na temat produktu X, zamieniane są na "ataki branżowe". Pan zdaje się ma Rhea w 13,5m2, tak? No to nie mam więcej pytań...
 4. Po tym co teraz napisałeś kompletnie straciłem do Ciebie zaufanie. Szkoda bo pisałeś z sensem:) Fajny offtop swoją drogą się zrobił.
 5. Jasne ale tylko jak porównujesz koła za 1,5k a 2,5k. Teraz porównaj wagi kół za 8k a tych za 9k i daj znać:) W każdej branży - im dalej w las tym przyrost jakości zmniejsza się wprost do wydawanej kasy. Tak było jest i będzie. Każdy musi sobie zadać pytanie jak daleko chce w to brnąć i czy nie lepiej zamiast kabla za 5k jechać zobaczyć kawałek świata..
 6. Każde hobby niestety jest kosztowne. Dla ludzi "z ulicy" kwoty za sprzęt audio, profesjonalne rowery, gitary są abstrakcyjne. Wzmacniacz za 15k?, rower za 20k?, gitara za 15k?. Jesteście porąbani chyba.. Niestety w dużej mierze jest to racja:). Ja już na tyle oprzytomniałem że nie wrzucę w sprzęt +300% kasy dla poprawy jakościowej o 9%. Niektórzy, jeszcze nie oprzytomnieli a niektórzy nigdy nie oprzytomnieją i na nich właśnie żerują specjalistyczne firmy..
 7. Tutaj nie ma filozofii: W momencie w którym Pylon wszedł na rynek zrobiło się zamieszanie. Okazało się, że jest firma która oferuje przyzwoite kolumny za mocno umiarkowane pieniądze - tłuką ich na setki. AA to jednoosobowa firma. Podejrzewam że sprzedaje 100x mniej kolumn od Pylona. Żeby coś właścicielowi zostało w kieszeni musi mieć wysoką marżę. I teraz AA ma dwa wyjścia - tłuc 100x tyle kolumn i obniżyć ich ceny albo robić tyle samo ale drożej. No i pod hasłem ulepszenia zwrotnicy mamy produkt +3000PLN. Podsumowując - Uważam Phoebe i Hyperiony za naprawdę fajne głośniki ale ich ceny są horrendalne (patrz Pylon).
 8. Hmmm. Ja właśnie zamieniłem Hyperiony na S25. Słuchałem ich 1:1 u siebie w pokoju i taką podjąłem decyzję. Przyznaje, że scena w Hyperionach jest świetna, ale w każdym innym aspekcie wygrały dla mnie S25. Kolega ma z kolei D28 i te deklasują obie w/w konstrukcje i to sporo.. Takie odczucia moje i jeszcze paru kolegów..
 9. Możesz rozwinąć ten fragment? To jest jakaś prawidłowość?
 10. Pytanie bez ironii: Serio to były marginalne różnice pomiędzy S25 a D28 ?? Napisz proszę coś więcej..
 11. Albo się do tego przyzwyczaisz albo usuniesz stąd swoje konto:) Co do samego Pylona - moim skromnym zdaniem stosunek ceny do jakości, prezentowany przez jej wyroby jest świetny. Osobiście miałem/słuchałem: Pearl25, Opal20, Sapphire25, Sapphire31, Diamond25, Diamond28. Biorąc pod uwagę ich ceny - nie ma się do czego przyczepić. Jak weźmiemy ceny używanych to jest przepięknie. Odległość od ściany? Tutaj jest zawsze jedna odpowiedź: jak najwięcej. Jak dosuwasz je do ściany bo masz za mało basu to znaczy, że kupiłeś niewłaściwe kolumny:)
 12. Yamaha jest OK, idź w używkę to nic nie stracisz przy odsprzedaży.. Co do wyświetlacza: ma on znaczenie marginalne. Wszystko masz w telefonie.
 13. Bierz S31. Jak wyhaczysz używki w cenie ok 2500 to nie ma się co zastanawiać. Bardzo fajne, wypełnione, równe granie..
 14. budyn

  Klub ATOLL

  Mam IN100SE i Hyperiony IV. Jest pięknie. Z resztą nawet producent tych kolumn poleca łączyć je z Atollem..
 15. Bierz Pylon Sapphire 25. W tej cenie to jest killer. Dostaniesz nówki sztuki na 3 letniej gwarancji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.