Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  9249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

618 Audioholik

1 Follower

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

5588 profile views
 1. Sprawdzisz tylko przedwzmacniacz, a końcówki mocy już niestety nie. Pozdrawiam.
 2. Widzę iż jesteś prawie przekonany do tych kolumn, ale pamiętaj warto coś jeszcze odsłuchać innego. W ten czas masz szerszą perspektywę na to wszystko. 😉 Pozdrawiam.
 3. Popatrz na Cambridge Audio DAC Magic. Pozdrawiam.
 4. Popatrz również na Monitor Audio SoundFrame. Rubicon też jest ciekawą opcją. Pozdrawiam.
 5. Hmmm jak oglądasz tylko filmy to zdecydowanie OnkyoTX-NR686! Druga opcja jest inna w momencie kiedy myślisz 50/50 muzyka/kino. W ten czas Yamaha ma sens, można wziąć ją pod uwagę do listy odsłuchu. Pozdrawiam.
 6. Świetne przewody 😉 A powiedz mi jakiego brzmienia szukasz? Krótki opis, może dorzuć czego słuchasz? Pozdrawiam.
 7. A ten soundbar to to musi być? Może jakieś aktywne monitory. Kwota też nie za duża. Tyle pożytku, że będzie trochę głośniej i wyraźniej, a ile kasy wpakowane... Może warto dołożyć i kupić dwie kolumny aktywne i mieć dodatkowy plus fajnego stereo w pokoju? Wiele osób bierze pod uwagę i kupuje KEF LSX. Świetnie to gra, TV oglądniemy i muzyki można posłuchać z przyjemnością 😉 Pozdrawiam.
 8. S4Home

  Dynaudio Emit 30

  Widzę że przypadł ci do gustu Dynaudio, ciągnie cię ciekawość, a wiesz raz posłuchasz brzmienie zaczaruje to później będziesz chorować 😄 Pozdrawiam.
 9. S4Home

  Tannoy xt8f

  Szybkie odsłuch Onkyo, Marantza lub Yamahy i na końcu CXC w ten czas wiesz z jak świetnym urządzeniem masz styczność. Pamiętam że na CXC jest dobre dociążenie oraz zejście niskich częstotliwości, reszta brzmiała tak jakby czyściej 😉 Tą Melodikę z biegiem czasu można było by podmienić na coś lepszego, w tym budżecie dołożenie 20/30zł ma metrze robi sporą różnicę. Pozdrawiam.
 10. S4Home

  Dynaudio Emit 30

  W momencie jak posłuchasz obu konstrukcji będziesz wiedział o co chodzi 🙂 Pozdrawiam.
 11. S4Home

  Dynaudio Emit 30

  Z tym przekomarzaniem na metry od ściany to jakaś paranoja, a dobrze i nawet możesz je do ściany dostawić jak ci się tak podoba i Ci gra to co za problem. Dedykowana odległość od ściany użytkowników M30 zazwyczaj jest spora więc trzeba mieć to na uwadze. W takim wypadku rozsądnie było by wypożyczyć je do domu i sprawdzić jak finalnie zagra. Z tym wzmacniaczem to też nie daj się ponieść fantazji cegieł czy też worków na ziemniaki. To fakt lubią prąd i potrzebują go trochę ale to nie fakt by stawiać za nimi elektrownię... Zaraz któryś napisze że grają tylko w burzy przy mocnych rozładowaniach. To takie nakręcanie się 😉 A i M20 porównywać do M30 to... Nie, to nie ma sensu. Pozdrawiam.
 12. A to da się tak za dużo mocy? To chyba dobrze że jest czym napędzać kolumny, a cena nie jest kosmiczna za wzmaka. Z tym połączeniem jack/telefon to bym się zastanowił, ponieważ jakościowo wychodzi to dramatycznie. To już lepiej moduł BT. Pozdrawiam.
 13. Trzy, cztery utwory? Żebyś to nie był efekt pierwszego wrażenia. Z jaką to elektroniką grało na odsłuchu? Spróbuj posłuchać Oberon 7 lub Bronze 6. Podstawki to też ciekawa opcja, w zasadzie to 17m2. Dynaudio Emit M20, może MA Silver 100? Dokładając do droższych kolumn pomyśl nad zmianą elektroniki, końcówka mocy na fronty lub przejść na czysty wzmacniacz, zmieni to brzmienie na duży plus? Pozdrawiam.
 14. Sprzęt może i zepsuty ale przynajmniej szybciej w domu 😄 Że niby co, jak?
 15. S4Home

  Tannoy xt8f

  Witaj. KEF R500 są spokojnie średnicą i górą, basu mają dosyć sporo, Emit M30 dosyć basowe, pełne, zwarte brzmienie, środkiem i górą wyrównane spokojniejsze na tweeterze. Silver 8 to totalnie inne granie, sporo średnicy kopułka aluminiowa które posiada swoje specyficzne granie. Dołu sporo ale nie co bardziej punktowo(dobra kontrola!). QR3 to zdecydowanie wyraźniejsze brzmienie górą, wiele klientów twierdzi iż jest ono dosyć ostre. Bas szybki, dużo powietrza, szeroka rozpiętość tonalna. Zamiast XT6F radzę dozbierać i kupić XT8F ponieważ jest spora różnica między tymi kolumnami na plus ósemek, ale wiadomo to tylko moje spostrzeżenia, a wybór jest subiektywny. XT 8F basu umiarkowanie, ze słabym wzmacniaczem lubi niekiedy przeciągać, średnicy także sporo, góra świetna mocna, klarowna, ale "nie kuje w uszy". Ciężko opisać słowami by druga strona dobrze zrozumiała. Proponuję wybrać się na odsłuch, zapraszam 🙂 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.