Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  9879
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

695 Audioholik

2 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

8417 profile views
 1. Tak słuchałem, lecz 100 już nie do dostania 😕 Brzmienie dosyć grube, dołu nie brakuje, lekkie ocieplenie ze strony Atoll'a dobrze wpływa na wysokotonowiec 501-nki jest przyjemniejsza w odsłuchu. Możesz podjechać i posłuchamy z modelem 80? Pozdrawiam.
 2. Bo to z góry było już przesądzone... Trzeba lepszego wzmaka, kupiłeś kolumny lecz niestety nie masz ich czym napędzić 😉 Zapraszam do nas, nie ma problemu doradzę i pokaże. Naim dobry trop, lecz lepiej było by coś cieplejszego zapodać np: Atoll, NAD. 😉 Pozdrawiam.
 3. Nie nie gra! Według mnie Fyne Audio lepsza opcja do Cyrusa, oba model, 501 i 502 😉 W tym momencie to bardziej metraż wchodzi w grę. Pozdrawiam.
 4. S4Home

  Nowy zestaw stereo

  Numer 3 konkret 😉 CXC robi mega robotę, lecz szczerze zamiast 60-tki zmienił bym na 80-tke 😉 Dosyć neutralne brzmienie, niekiedy lekko rozjaśnia. W tej chwili do wyłapania w mega dobrych cenach ponieważ końcówka sprzedaży na prawdę warto! Pozdrawiam.
 5. Zapraszam do kontaktu prywatnego 😉 Pozdrawiam.
 6. S4Home

  Yamaha R-N803D

  Myślę również podobnie 😉
 7. Jasne rozumiem, lecz pamiętam jeśli chcesz podejść do tego z lepszym aspektem jakościowym to proponuje rozdzielić te dwa klocki 😉
 8. S4Home

  Yamaha R-N803D

  Mało kogo to teraz interesuje, 90% klientów to tylko Spotify itp. BT nawet umiera. A nawet jeśli ktoś chce radio to i tak wychodzi z założenia "w tle to internetowe" mowy o innym nie ma. Nie zdziwię się jak zaraz ktoś zapyta "o FM a co to". Pozdrawiam.
 9. Podciągnij nie co budżet i w ten czas wbijesz się w znacząco lepsze kolumny. Mowa tu o Tannoy Mercury 7.4 lub Melodika BL40 mk3. Zależy jakie brzmienie bardziej preferujesz, jaśniejsze czy cieplejsze. Pozdrawiam.
 10. S4Home

  Yamaha R-N803D

  Były braki, ale co prawda nie czekali by tyle czasu gdyby nie było aż tak dobre w stosunku co do konkurencji. Czekamy na Onkyo i bijmy już brawa. Wjazd będzie mocny 😄 Pozdrawiam.
 11. Nie zapominajmy o Onkyo 8250 - również ma swoich zwolenników brzmienia 😉
 12. Jakość! Nie ampli, bierz wzmaka np: Marantz PM6006 - posiada DAC więc TV podepniesz bez problemu i to będzie twoim źródłem. Do tego Bronzy 5 będą ok lub spójrz na Heco Aurorę 700 nie co droższa ale według mnie kolumny warte uwagi 😉 Pozdrawiam.
 13. "Projektor do 3000zł z najlepszą czernią" - produkt niedostępny.
 14. Nie rozumiem jak można oceniać urządzenie nie wykorzystując jego całego potencjału? Aplikacja na telefon wszystko rozwiązuje 😉 Pozdrawiam.
 15. Teraz patrzę z tyłu piszę 6-16 OHM. Podepniesz te kolumny i na spokojnie będą grać, lecz ampli. co jakiś czas może się wyłączyć i jest ryzyko uszkodzenia 😕 Pozdrawiam. Napisz mi w jakich ramach budżetowych chcesz się zmieścić w wyborze kolumn?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.