Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  9921
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

704 Audioholik

3 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

9258 profile views
 1. Jeśli szukasz używki to Velodyne. Z nowych konstrukcji ostatnim czasem Magnat 7230 był w przystępnej cenie. Powinieneś się zmieścić w cenie, polecam 😉 Pozdrawiam.
 2. Marantz'a, ponieważ jest cieplejszy i lepiej zgra się z kolumnami. Zdecydowanie będzie przeważał na plus w muzyce, inna klasa grania! Pozdrawiam.
 3. Kabel jest w komplecie. Na 20m2 REL T5i daje radę, chyba że szukasz konkretnego uderzenia to skup się na 7-emce 😉 Pozdrawiam.
 4. Sądzę iż nie jest to do końca właściwy napęd dla tych kolumn, może CXA80 to jeszcze, ale ogólnie Emity 20-stki dysponują potężnym basem 😉 Pozdrawiam.
 5. W jaki połączeniu słuchałeś tego wzmacniacza? Może w kolumnach tkwi problem? Zdecydowanie jest bardziej kontrolowany, szybszy, i co najważniejsze nie przeciąga tak jak 60-tka, co niekiedy przy problemach akustycznych może zamienić się w duży kłopot. Pozdrawiam.
 6. Trochę inaczej bym to określił, jest to techniczne brzmienie, gdzie bas ma dobrze zarysowane krawędzie i i krótko wybrzmiewa. Chcesz kontrole a zarazem równego grania to popatrz na zamknięte konstrukcje KEF'a Alevy to taki tani Audio Physic, wiadomo nie ta jakość ale tak to można porównać 😉 60-tka trochę za bardzo luzuje dół, w tym przypadku lepiej sprawdził by się model CXA80. Pozdrawiam.
 7. Cenowo niby podobnie, lecz Aleva ma totalnie inny charakter. Aleva jest bardzo i to bardzo szczegółowa i na pewno ostrzejsza od Aurory, bas jest już szybszy zdecydowanie mocno kontrolowany. A jak oceniacie prace wysokotonocwca w Aurorze? Mi osobiście przypada do gustu, bardzo gładko i przyjemnie 😉 Pozdrawiam.
 8. To dawaj nowe Onkyo apli lub Yamahę, w zależności co bardziej leży w graniu. Lub rozsądnie rozbij to na elementy wzmak i reszta systemu. No ale z drugiej strony jak taki sprzęt ma grać w połączeniu z PMC to świat się zawali. A może tak stereo Arcama z kalibracją DIRAC? PMC miało by w tym momencie pole do popisu 😉 Próbowałeś? Pozdrawiam.
 9. Dla mnie to żaden priorytet. Patrząc na setki odsłuchów które sam osobiście przeprowadziłem jak i w domu tak i w salonie twierdzę iż ponad połowa nie pokrywa się z tym co się pisze na papierze. Marketing robi swoje, salony dają możliwość testowania - mądry człowiek wykorzysta, posłucha i zrobi rozsądny zakup! 😉 Prostym przykładem jest walka po internecie pseudo znawców motoryzacji co to wypowiadają się co jest lepsze BMW, Audi, Mercedes czy Lexus. Czas start, wojno trwaj!! Pytanie właściwe dla kogo co jest lepsze? A może zaczniemy temat okablowań systemów? 😍😎 Pozdrawiam.
 10. Aurora sama w sobie ma spory potencjał i dobrze rozwija się w raz z droższymi elektronikami. Warto sprawdzić połączenie NAD C356 BEE + Aurora 700 bo w nim sądzę iż wypada najlepiej jeśli myślimy o rozsądnym wzmacniaczu cenowym do wartości kolumn. O ile brzmienie 3050i i S55 lub S60 z Polka ma charakterystykę lekko ocieploną tak jak Aurora to według mnie pod odpowiednim wzmakiem jakim jest NAD, Aurora 700 kasuje te dwa modele w graniu 😉 Pozdrawiam.
 11. Z tych dwóch osobiście twierdzę iż Yamaha jest lepsza, lecz finalnie warto spojrzeć na Pioneer PD-30AE - konkret CD 😉 Pozdrawiam.
 12. Polecam zamienić te dwa na PM7000N - nowa generacja Marantza i dodatkowo cieplejszy charakter brzmienia. Można się mocno zdziwić 😉 Pozdrawiam.
 13. S4Home

  BW 602 s2 + ....

  Tylko i wyłącznie wzmak, jeśli zależy ci na jakości brzmienia. Do tych kolumn wskazane coś cieplejszego np Denon PMA800 i spełnia wszystkie warunki. Ma DAC, ma przedwzmacniacz gramofonowy, a za steraming posłuży Yamaha WXAD-10 😉 Słuchasz ciekawych gatunków muzycznych, odpuść w tym wypadku amplituner tak rada ode mnie. Pozdrawiam.
 14. Dla zainteresowanych również można sprawdzić Heco Aurora 700, Polk Audio S55, i również będą grał podobnym charakterem do powyższych JBL. Warto porównać 😉 Pozdrawiam.
 15. Widzę konkrety wchodzą do gry, ten pierwszy mocny zawodnik, którego osobiście uwielbiam! NAD C326 BEE, sprawdzone i na pewno zagra to świetnie w tym połączeniu 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.