Jump to content

S4Home

Partner Audiostereo Oficjalny Partner Audiostereo
 • Posts

  9532
 • oraz w archiwum

  1762
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

884 Bardzo dobry

Audiostereo

880

Bocznica

4

6 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

15085 profile views

S4Home's Achievements

 1. Diva zagra zdecydowanie bardziej neutralnie, Dali będzie bardziej efektowe. W Dali szybciej wzbudzisz niskie częstotliwości. Według mnie lepiej pasują do Yamahy.
 2. Jeśli dołu jest za dużo to idź w stronę Yamahy. W ten czas dostaniesz lepszą dynamikę w dolnych rejestrach.
 3. Popatrz na Denona AVR-X2500H. W tym wypadku masz 34cm głębokości. O 4cm mniej niż w przypadku Onkyo.
 4. To zależy od Ciebie. Każdy wzmacniacz ma końcówkę mocy i pre-amp co nie zmienia faktu że są jakieś podziały na wzmacniacze, amplitunery itp. Już nie wspomnę że każda elektronika prezentuje jakiś swój poziom. Nie ma tu potrzeby atakowania w stylu "merketingowy bełkot". To chyba logiczne że są lepsze i gorsze sprzęty. Jedne prezentują jakość inne funkcjonalność itp.
 5. Po to żeby uzyskać lepsza jakość brzmienia. Amplitunery to urządzenia które naciskają na funkcjonalność. Jakość jest na dalszej pozycji. W przypadku klasycznego wzmacniacza zintegrowanego dostajemy znacznie więcej pod względem jakości. Mamy do dyspozycji więcej modeli przez co łatwiej dopasować brzmienie pod własne oczekiwania. Dzielone systemy pozwalają na większe możliwości.
 6. Ewentualnie można spojrzeć na poprzedni model Aurory czyli Music Style 900 lub 1000 odpowiednik Aurory 1000.
 7. 2-3 tysiące, raczej ciężko chyba że używki.
 8. Jedną z najlepszych opcji w tym budżecie masz Aurorę 700 z Yamahą R-N602. Kolumny ciepło grające, można spokojnie powiedzieć że uniwersalne w graniu. Yamaha jako amplituner pełna funkcjonalność sieciowa i odpowiedni napęd do Auror. https://s4home.pl/kolumny-podlogowe/heco-aurora-700.html https://s4home.pl/amplitunery-stereo/yamaha-r-n602.html
 9. Coś tam wiem, ale nie są to pewne informację. Prawdopodobnie do 2/3 miesięcy pojawi się Onkyo. 🙂
 10. Jedną z ciekawszych opcji w tym budżecie jest Heco Aurora 700. Cieplejsze granie, góra łagodniejsza. https://s4home.pl/kolumny-podlogowe/heco-aurora-700.html
 11. Audioklan jest prowadzi serwis Yamahy.
 12. Już nawet dłużej 😕
 13. 1120 to dosyć neutralny wzmacniacz, trzeba przyznać że Room Perfect świetnie radzi sobie z poprawieniem stereofonii i uporządkowaniem dołu. Ponawiam i zarazem zachęcam do przesłuchania Gold 100 z Naim XS3 - świetne połączenie.
 14. Kupisz WXA-50 i będzie na lata, podepniesz po sieci i nie będzie żadnych problemów, dwa będziesz mógł przyszłościowo zrobić multiroom. Idź w WXA-50, niekiedy warto dołożyć 😉 https://s4home.pl/wzmacniacze-stereo/yamaha-musiccast-wxa-50.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.