Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  10836
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

845 Audioholik

5 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

11851 profile views
 1. Soundbar na 35m2 to kiepski pomysł. Kolumna podłogowa to najlepsze rozwiązanie. Ewentualnie naścienne lub wbudowane w ścianę(przód tył, patrz Dali Oberon On-Wall itp.) plus sub do stereo. Bez przesady, każdy wie jak to wypadnie...
 2. S4Home

  Zen Dec Blue

  Jeśli DAC nie przepuszcza zapisu cyfrowego MQA to nawet jeśli DAC obsługuje niesamowite rozdzielczości to i tak nie obsłuży plików muzycznych Tidala MQA.
 3. S4Home

  Zen Dec Blue

  O ile rządzenie przyjmujące sygnał przepuszcza MQA. W tym przypadku iFi Audio Zen DAC:
 4. Zgadzam sie w 100% Również zgadzam się w 100%!
 5. HDMI do z TV do amplitunera lub przewód optyczny. Pamiętaj że na TV musisz ustawić na co chcesz wypuścić sygnał.
 6. Co nie zmienia faktu że to jeden z bardziej basowych podstawek... Pytanie kto co lubi i co komu przeszkadza.
 7. Zdecydowanie basu będzie za dużo.
 8. A nie miałeś jakiegoś korektora włączonego na karcie dźwiękowej?
 9. W tym budżecie masz też Magnata MR780, którym warto się zainteresować 😉 Może chcesz wpaść na odsłuch?
 10. Trudno się z tym nie zgodzić... Również zachęcam w szczególności do sprawdzenia oferty Gigawata. Najtańsza listwa jest w granicach cenowych listwy Tommanka, a co do jakości grania oraz brzmienia zachęcam samemu sprawdzić i przetestować w domu przez wypożyczenie.
 11. Dotyczy się też R-N803D 😉
 12. Witam. Sporo informacji, centralka powinna być z Rubicona. Co do surround pytanie jakiej wielkości i gdzie się mają dokładnie znajdować? Na standach czy podwieszone? Co do amplitunera muszę najpierw wiedzieć jakiego brzmienia szukamy? Czy to ma być tylko i wyłącznie kino czy również stereo? Jak wygląda sprawa z okablowaniem surround oraz sufitowych. Są już poprowadzone?
 13. Anthem to też już półka wyżej, ale Arcam przebija go znacząco poprzez systemem kalibracyjnym, który w kinie robi rewelacyjną robotę.
 14. W tym wypadku jeśli już na coś zmieniać to z sensem 😉 Polecam sprawdzić AV40 z Arcama, budżet niby znacząco większy ale sądzę że jeśli chcesz coś na lata z naciskiem na jakość to nie widzę innego rozwiązania, chyba że na siłę do 10k zł to nadal będziesz w półce Yamaha, Marantz itp. [Hidden Content],hda,av-processors,av40.htm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.