Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  9503
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

657 Audioholik

1 Follower

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

6572 profile views
 1. Nie musisz koniecznie szukać 2,5mm2, grunt by jakość przewodnika była dobra. 2-2,5m? Daj tyle ile potrzeba, a nawet 3m. Pozdrawiam.
 2. Witam. Gdyby dało się lekko zwiększyć budżet to można zakupić Polk Audio T50 + Pioneer NC-50DAB - posiada CD, funkcje sieciowe(Spotify), DAB, USB. Duży plus że wszystko w jednym elemencie + ładny wyświetlacz 😉 Pozdrawiam.
 3. Ciekawe typy kolumn, dorzuć do tego Dali Opticon 6. Proponuje jeszcze posłuchać Unison Research Simply Italy 😉 Finalnie możesz zabrać któreś kolumny do domu na wypożyczenie i sprawdzić jak to zagra. Pozdrawiam.
 4. Na 15m2 ?? Nie wiadomo gdzie to postawić, a co dopiero mówić o jakimś graniu. Ta kolumna potrzebuje przestrzeni. 😅 Może Dynaudio Emit M20? Koszt około 3000zł czyli mieści się w budżecie. Pozdrawiam.
 5. Za 1000zł nie do końca, ewentualnie zmienisz nie co charakter grania całego systemu. Proponuje skorzystać z wypożyczenia domowego i samemu sprawdzić, jednak nie ukrywam iż, trzeba by było włożyć więcej niż 1000zł żeby móc pisać o jakichś poprawkach. 😉 Pozdrawiam.
 6. 600x2 i można spojrzeć na Heco Aurora 300 lub Indiana Line Tesi 261 - są to już ciekawe monitory 😉 Pozdrawiam.
 7. A central z Bronza to zły? Dlaczego chcesz go wymienić? Pozdrawiam.
 8. Nowe meble do domu - ciekawy wygląd. Sporo zapytań o te kolumn, najlepszy moment w którym są przedstawiane i pytanie żony, gdzie ty to postawisz 😄 Gratuluję zakupu i pozdrawiam🙂
 9. Dlatego dobrze jest mieć porównanie. Osobiście uważam inaczej, ale o gustach się nie dyskutuje 😄 Pozdrawiam.
 10. Przy klawiaturze ten, który kręcił dwoma gałkami na krzyż niczym chłop buntownik nie mający podejścia do tematu rzuca grabiami przed rycerza 😂 A to co polecam zależy od systemu oraz reszty innych cennych informacji. Roksan K3 daje radę i jest w puli wzmacniaczy które są dosyć często na tablicy. Tu wiadomo każdy ma swój preferowany charakter brzmienia który lubi, ja tylko wyrażam swoje zdanie, lecz z tym "przebasowionym" charakterem ''z małą ilością detali" to nie do końca się zgodzę, można by napisać iż wręcz odwrotnie. Pozdrawiam.
 11. Moment gdzie ty zaczynasz ja muszę skoczyć bo sensu w tym nie widać 🙂 Niektórzy kupują żeby słuchać bo takie jest tego przeznaczenia, a mechanicznie działa to perfekcyjnie. Inny po to by na siłę szukać problemu. Interwencja moja jest zasadna, te forum czyta sporo osób i później kieruje się takimi bzdurami. które nie pomagają w zakupie. Jak byś miał jakieś wątpliwości z rzekomą jakością wykonania to zapraszam do salonu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 12. Witam. A-30 jest częstym sparowany z T50 więc jak najbardziej pasuje to do siebie, jednak gdybyś chciał pójść w coś lepszego, proponowany NAD C326 BEE będzie lepszą opcją. Warto również spojrzeć na Yamahę A-S501, która jest nie co drożej od A-30, lecz taniej od C326 BEE. Jeśli nie słuchałeś warto by było wpaść i porównać kilka typów elektroniki. Pozdrawiam.
 13. Poprawka, wzmacniacz stereo jak sama nazwa mówi "stereo" są to dwie kolumny. W twoim wypadku to system 5.1 czyli tak zwane kino domowe. Jeśli chcesz zasilić wszystko musisz zainwestować w amplituner kina domowego. W okolicach 2 tys. zł masz Onkyo TX-NR686, Yamaha RX-V485 lub droższy RX-V685, Denon AVR-X1500H. Wszystko zależy od tego jakiego charakteru brzmienia szukamy. Pozdrawiam.
 14. Nie jest to jakoś dużo ponad, myślę iż warto dorzucić 😉 Pozdrawiam.
 15. Tak ten 🙂 Dorzucam: https://www.olx.pl/oferta/dali-104-kolumny-podlogowe-CID99-IDAuPts.html#8cf28f5d27 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.