Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  9744
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

679 Audioholik

1 Follower

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

7498 profile views
 1. Witam. W obu podanych amplitunerach po wyżej będziemy mieć problem z podpięciem PC. Proponuje inną opcje. Wzmacniacz Cambridge Audio CXA80 z wbudowanym DAC do którego podłączymy wszystko i oprócz tego sieciówkę Yamaha WXAD-10, która da na możliwość korzystania ze Spotify, Tidal, BT, Net Radio itp.. Cambridge Audio brzmi raczej neutralnie, niekiedy lekko rozjaśnia. Do tego dobór kolumn, ale w tym wypadku myślę iż najrozsądniej będzie się spotkać na odsłuchu. Pozdrawiam :)
 2. Dac Magic 100 jaśniejszy ;) Onkyo to dobry rozwiązanie do twojego systemu, na pewno rozjaśni brzmienie. Co jest twoim i będzie głównym źródłem muzyki? Pozdrawiam.
 3. Nie był on nie wiadomo jaki drogi, ale opłaca się. Dobry sprzęt 🙂
 4. Mam identycznie, niekiedy przyśnie mi się popołudniu na chwilę i zawsze budzi mnie muzyka, chce ściszyć i albo gra za głośno albo wcale, jakie to denerwujące. Nie zdradzam jaki to wzmak, ale już dowiedziałem się iż można z tym zrobić do porządku, 😄 Pozdrawiam. Mam identycznie, niekiedy przyśnie mi się popołudniu na chwilę i zawsze budzi mnie muzyka, chce ściszyć i albo gra za głośno albo wcale, jakie to denerwujące. Nie zdradzam jaki to wzmak, ale już dowiedziałem się iż można z tym zrobić do porządku, 😄 Dodam iż sporo wzmacniaczy ma ten problem 😉 Pozdrawiam.
 5. Dwa trafa - hi end. Nie ten dział 🤨
 6. S4Home

  Infinity 9.2

  Świetne kolumny, myślę iż jestem w stanie Ci pomóc z tą naprawą, napisz priv jeśli jesteś zainteresowany 🙂 Pozdrawiam.
 7. Tu kolega ma sporo racji, nie ma się co śmiać 😉 Tannoy Canterbury GR - i jest Porsche 😉 Coś pięknego, dźwięk bajka.
 8. NAD C326 BEE sprawdzony wzmak do tych kolumn! Pozdrawiam.
 9. Daj znać jak te moduły wyjdą w praktyce, czy brzmienie poprawiło się w stosunku do pre-amp'a NAD'a 😉 Pozdrawiam.
 10. Dam Ci pomysł może skorzystasz 🙂 Zmiana Denona na Arcam'a! Arcam dysponuje Diract Live - jesteś w stanie poprawić tym akustykę w tak dużym stopniu że znajomym szczęki z wrażenia poopadają, a kolumienki masz konkretne 😉 Dziura zniknie - gwarantuję. Weź na wypożyczeni i sprawdź. Druga sprawa - przydała by się do tych Dali końcówka konkretna i wtedy będą dopiero hulać! Pozdrawiam.
 11. Dwa w takiej kwocie? Nie ma szans jeden można kupić i to konkretny - mowa o używkach. Nowy nie ma opcji. Popatrz na suby z REL'a Pozdrawiam.
 12. Do 388 nie jestem do końca przekonany czy taki w przód, lecz Atoll IN200 świetna sprawa, brzmienie na pewno idzie w kierunku zgodnego z opisem słuchacza. Pozdrawiam.
 13. Z tej trójki to Cyrus, a z tej dwójki to Marantz 😉 Nie skreślaj NAD'a, ani nie jasny anie nie zamula sam sprawdź i się przekonaj nie ufaj wszystkiemu co przeczytasz 😄 Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.