Jump to content

S4Home

Branża
 • Content Count

  10446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

801 Audioholik

5 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.s4home.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

10234 profile views
 1. Goldy grają zupełnie inaczej górą od starszej serii bądź od Silverów lub Bronzów. Tam góra ma wysoką kulturę pracy, odpuścił bym komentarz o ostrości, nic tam nie będzie gwizdać ani szeleścić. Ona jest bardzo szczegółowa a to mega duży atut tej podstawki! Bas lekko ocieplony pełny dobrym zejściu jak na gabaryt kolumienki.
 2. Trzy różnie grające podstawki? Które finalnie będą? Najlepiej wzmak z wbudowanym DAC i do tego streamer, np: Yamaha WXAD-10 chociaż obsługa Tidal jest tam specyficzna. Pytanie jaki telefon to będzie obsługiwać bo jeśli jabuszko to można po Airplay.
 3. A ty co byś wybrał? Wzmak czy ampli? 🧐
 4. S4Home

  Yamaha R-N803D

  Te połączenie będzie miało stanowczo mocny środek i górę. Również twierdzę iż brzmienie w tym wypadku wyjdzie ostro, wręcz za ostre. Sądzę również że A-S501 nie jest zbyt odpowiednim napędem dla tych kolumny.
 5. Inteligentny marketing. Roksana aktualnie mamy tylko na ekspo do wypożyczenia, za to Yamahy 803 w dziesiątkach sztuk, ponieważ tak to idzie - dobry sprzęt 😉 Natura taka by wszystkich do jednego wora wrzucać.
 6. Bądźmy tolerancyjni, każdy ma prawo wyboru. To samo może powiedzieć użytkownik NAD'a i będzie takie przekrzykiwanie...
 7. Tak,. tak znamy tą hejterską śpiewkę na temat Roksana 😉 Nie wierzysz to zapraszam pokaże jak gra i porównamy 🙂 Mi osobiście doświadczenie podpowiada że urządzeń jest więcej, a każdemu pasuje co innego. Pozdrawiam.
 8. Najpierw posłuchaj, bo po odsłuchu może się wiele zmienić 😉
 9. Z tych dwóch na twoim miejscu zdecydowanie wybrał bym Tannoy'a 😉 Basu będzie więcej, ale trzeba pamiętać iż to podstawka.
 10. Ktoś powyżej dobrze ci doradził, bierz czysty wzmak w tym wypadku np: używany Marantz PM6005 i np do tego Heco Victa Prime 702 - ciepły charakter brzmienia zgra się dobrze z tym wzmakiem lub jeśli będzie więcej kasy na kolumny to Melodikę Bl40 mk3
 11. Marantz PM6006 i do tego pomyślał bym nad cieplejszymi kolumnami np Heco Victa Prime 702 i streamer sieciowy Yamaha WXAD-10. Na pewno zagra to znacznie lepiej niż ampli Onkyo Yamaha itp za około 2 tysie.
 12. Tutaj widzę niezły żart. Dobra elektronika nie powiem, ale bez przesady... Mamy jeszcze wiele innych np Vincenta 237, Atolla IN200Sig, Roksana K3 😉
 13. Pod te kolumny świetnie zgrywa się wzmak Atoll IN200 Signature 😉
 14. Nowe Goldy grają świetnie! Koniecznie posłuchaj tego modelu bo jak dla mnie nic im nie brakuje a jak na tą kasę to dominują wśród podstawek. A z tym jasno i ostro nie słuchaj się - po prostu posłuchaj, mega szczegółowe a wstęga prezentuje bardzo szeroką scenę.
 15. Powiedział bym iż w większości przypadków jest inny, ciężko poruszać się wartościami "lepszy, gorszy" Łatwo w ten czas o hejt 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.