Jump to content

S4Home

Partner Audiostereo
[Oficjalny Partner Audiostereo]
 • Posts

  9548
 • oraz w archiwum

  1967
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by S4Home

Możesz także poprosić po przez przycisk "Wznów ogłoszenie" o ponowne ustawienie ogłoszenia które aktualnie juz wygasło

 1. Masz odpowiedź. Dwa że ceny Aurory 700 nadal stoją a konkurencja wypada już trochę drożej. Resztę dopowiedz sobie sam.
 2. Polski rynek jak na razie pusty w "ampach", czekamy!
 3. Oby się udało, chociaż mocno powątpiewam w tą datę, a nawet w ten rok.
 4. A skąd masz takie informacje? Krok w tył, w porównaniu z CA. Chcesz jakiegoś konkurenta, to patrz na SR7015. Ewentualnie SR5015 i do tego końcówka mocy, w ten czas znacznie poprawisz jakość odtwarzanej muzyki w stereo.
 5. Pro-Ject Debut Carbon EVO, bezkonkurencyjny. Karbonowe ramię, nóżki stabilizacyjne, wkładka 2M-RED, do tego świetne wykonanie. https://s4home.pl/gramofony/pro-ject-debut-carbon-evo.html
 6. Sądzę że nie jesteśmy w stanie do końca określić jaka była przyczyna. Każde zdanie z tych trzech opcjonalnie jest prawdą.
 7. Pytanie jaki był powód spalenia. Elektronika nie wyrabiała, kolumny wspięły się do swoich granic wytrzymałości, czy odtwarzany był kiepskiej jakości sygnał.
 8. Potrzebujesz cieplejszych kolumn! Elac jest ciekawą opcją, ale lepszą będzie Polk Audio ES20. W nie co wyższej kwocie masz również KEF Q350 lub Dali Oberon 3. Z najtańszych opcji masz jeszcze Heco Aurorę 300. Podłogówki na tym metrażu to również opcja warta rozpatrzenia. Tesi 561, Melodika BL40 mk3, Polk Audio Monitor XT60.
 9. Zależy co kto lubi. Jeśli przemawia do Ciebie cieplejsze brzmienie to kup Aurory. Jeśli podoba Ci się granie bardziej szczegółowe to Bronzy mogą być lepszym rozwiązaniem.
 10. Cyrus i Magnat to dwa skrajnie brzmiące wzmaki. Jeśli chcesz iść w stronę ciepła to zdecydowanie Magnat.
 11. Myślę że dobrą opcją będzie tu Magnat MR780. Sprawdzałeś lub brałeś pod uwagę?
 12. Q750 grają inaczej niż Q550. Q750 to zdecydowanie lepsza konstrukcja!
 13. Q550 słabo wypadają, chciałbym podkreślić że ja pisałem o Q750, które znacznie lepiej wypadają, a nie ma przesytu basu.
 14. Dorzuć do tego zestawienia Heco Aurorę 700. Canton trochę ostry, reszta cieplejsza. Polki z powyższych będą mieć najwięcej dołu. Aurora 700 jest dobrym konkurentem, na pewno częściej wybieranym.
 15. Przepraszam najmocniej, ale wprowadziłem w błąd. Pomyliłem ten model z Onkyo 656 ampli kina...
 16. Każdy ma swoje zdanie. Masz jeszcze KEF'y Q750 które można wziąć pod uwagę. Konstrukcja zamknięta i dobra kontrola. Mają trochę dołu ale nie ma przesytu 😉
 17. Diva zagra zdecydowanie bardziej neutralnie, Dali będzie bardziej efektowe. W Dali szybciej wzbudzisz niskie częstotliwości. Według mnie lepiej pasują do Yamahy.
 18. Jeśli dołu jest za dużo to idź w stronę Yamahy. W ten czas dostaniesz lepszą dynamikę w dolnych rejestrach.
 19. Popatrz na Denona AVR-X2500H. W tym wypadku masz 34cm głębokości. O 4cm mniej niż w przypadku Onkyo.
 20. To zależy od Ciebie. Każdy wzmacniacz ma końcówkę mocy i pre-amp co nie zmienia faktu że są jakieś podziały na wzmacniacze, amplitunery itp. Już nie wspomnę że każda elektronika prezentuje jakiś swój poziom. Nie ma tu potrzeby atakowania w stylu "merketingowy bełkot". To chyba logiczne że są lepsze i gorsze sprzęty. Jedne prezentują jakość inne funkcjonalność itp.
 21. Po to żeby uzyskać lepsza jakość brzmienia. Amplitunery to urządzenia które naciskają na funkcjonalność. Jakość jest na dalszej pozycji. W przypadku klasycznego wzmacniacza zintegrowanego dostajemy znacznie więcej pod względem jakości. Mamy do dyspozycji więcej modeli przez co łatwiej dopasować brzmienie pod własne oczekiwania. Dzielone systemy pozwalają na większe możliwości.
 22. Ewentualnie można spojrzeć na poprzedni model Aurory czyli Music Style 900 lub 1000 odpowiednik Aurory 1000.
 23. 2-3 tysiące, raczej ciężko chyba że używki.
 24. Jedną z najlepszych opcji w tym budżecie masz Aurorę 700 z Yamahą R-N602. Kolumny ciepło grające, można spokojnie powiedzieć że uniwersalne w graniu. Yamaha jako amplituner pełna funkcjonalność sieciowa i odpowiedni napęd do Auror. https://s4home.pl/kolumny-podlogowe/heco-aurora-700.html https://s4home.pl/amplitunery-stereo/yamaha-r-n602.html
 25. Coś tam wiem, ale nie są to pewne informację. Prawdopodobnie do 2/3 miesięcy pojawi się Onkyo. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.