Jump to content

DAWH

Użytkownicy
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. DAWH

  Nowa Droga Audio

  Jakie gatunki muzyczne cię interesują, a jakie na pewno nie ? Słuchasz CD, winyl, czy może plików i np. Tidal ? Budżet ciekawy, dlatego od razu kupił bym solidne źródło. Niesłusznie zaniedbywany element systemu mający także bardzo duże znaczenie. Kolejna sprawa, czy bierzesz pod uwagę poprawę akustyki, choćby w małym stopniu ?
 2. DAWH

  Yaqin 30

  dlaczego nie chcesz tego chorda? Co chciałbyś uzyskać poprzez zmianę tych kabli, tj. jakiego brzmienia szukasz? Kable to raczej ostatni szlif jeśli system docelowy. Ja w swoim Yaqin MS90b mam clearway i raczej sobie chwalę... za tą cenę...
 3. Panowie, jakie stosujecie sieciowki w waszych XS?
 4. DAWH

  Śliczne Tunery

  Polecam tuner Kenwood kt 7500. Klasyczny, piękny wygląd. Gra jeszcze lepiej niż wygląda.
 5. Mam XS w jednym systemie, a Chord w głównym. Czasem lubię się pobawić i dlatego trzymam Xianga. Chociaż Jak narazie, jeśli chodzi o opa to sprawdziły się tylko Staccato na buforze. Koreańczyków nie próbowałem. Tym bardziej opm2320D. Czym różni się opm2320D od opa 401 ?
 6. Które z tych dwóch opa301b, czy 401 grają dźwiękiem bardziej "gładkim" i "analogowym" bez rozjaśniania ?
 7. Jakie dac miales u siebie przed XS?
 8. odsprzedaje się każdy klocek, nawet te najdroższe. XS nie jest wcale tak łatwo znaleźć na rynku wtórnym. Ludzie je trzymają choćby w drugich systemach. Żeby to ewidentnie pobić trzeba zapłacić powyżej średniej krajowej 🙂
 9. Ja również to potwierdzam. W 05b zmieniłem tylko opa na buforze na Staccato, reszta oryginał. Takie zestawienie najbardziej neutralne wg mnie.
 10. z drugiej strony od mnie również szacunek dla Ciebie za ogrom pracy jaki wkładasz w mody i że dzielisz się z tym chętnie z innymi... Pomyśl sobie tylko, ze osoba która czyta ten wątek żeby się czegoś o XS dowiedzieć może zwyczajnie się przestraszyć. A to nawet w oryginale fajnie grający dac i jeśli wpasuje się w dany system to na długo mize w nim pozostać. tylko za 5k można mieć lepszy dac. Ale pytanie czy za 1k można mieć lepszy ? Bo za tyle już można używkę XS kupic. Wg mnie, jeśli ktoś z szuka tego brzmienia, czyli szybkiego, otwartego, szczegółowego, będącego po jasnej stronie i dynamicznego, to do kwoty 2k, prawdopodobnie nie.
 11. twoje przeróbki to już diy i nie każdego to interesuje. Ktoś płaci tyle i tyle i oczekuje że mu to zagra na danym poziomie. Ewentualnie opa może sobie łatwo wymienić. Co to za sztuka kupić dac z 1500zl i jeszcze ciągle w nim grzebać, dojść do takiego momentu, że masz już całkiem inaczej brzmiący dac niż oryginał. Może dla zainteresowanych warto wrócić do opisów właśnie tego w oryginale ewent. ze zmienionymi opa. Twoje mody to już wyższy poziom i trochę mieszasz w głowach amatorom którzy tym dac są zainteresowani. Mogą pomyśleć że tylko twój gra dobrze:-) Nie ma nawet możliwości żeby zweryfikować twoje opinie o tych "modach". Jak ktoś chce dac to szuka takiego A nie innego, powtarzalnego, brzmienia.
 12. zawsze byłem ciekaw brzmienia audio nemesis, ale niestety nie miałem okazji. dc-1 to chyba podobny charakter?
 13. jaki jest charakter brzmienia tego dac? Panowie co myślicie o tych opa? Opamp Burson V5i Dual https://allegro.pl/oferta/opamp-burson-v5i-dual-2-szt-dystrybutor-pl-8075886673
 14. DAWH

  Marantz CD14

  Mam całkiem niezły coax Ear Stream od Michała Wyroby. Ty pewnie Da Vinci polecasz ? Platformę mam dębową, ale ta o której pisałeś też mam zamiar wypróbować z czystej ciekawości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.