Jump to content

DAWH

Użytkownicy
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1230 profile views
 1. I jak tam próby z zasilającymi?
 2. A ty dalej swoje... Jakie kompleksy chłopie? Jaka wojna? Przecież do ciebie i tak nic nie dociera. Zdejmuj te swoje koce dalej i pozwól się cieszyć innym swoimi Chordami 🤣
 3. Mega mod...co to takiego? 🤣 Dobrze że Twój XS to nie taka popierdółka jak mój... Tylko może zastanów się czy twój DAC to już nie zwykłe DIY? Na ile różni się od oryginału oprócz kości i obudowy? Twój jest tak mocno przerobiony pod twój gust i system, że twierdzenie że jest "lepszy" od Chorda czy innych to bajdurzenie... On jest po prostu inny, zrobiłeś przetwornik pod siebie,i fajnie, ale to DIY w czystej postaci. Gdzie tu jakiś określony charakter brzmienia? Gość sobie kupił Chorda bo mu lepiej zagrał a ty dalej z tymi nie kończącymi się modami... Litości 😁
 4. Sorry ale bredzisz... Nie dobrze się robi jak za każdym razem powtarzasz że XS jest lepszy od Chorda. Mam oba, 05b po sporych modyfikacjach i porównywanie go do czterokrotnie droższego Chorda jest co najmniej niepoważne. XS to loteria, szczególnie ten po modach twojego autorstwa. Podoba ci się, super, ale dosyć tego bajkopisarstwa. Xiang do bardzo dobry dac w swojej i nieco wyższej cenie, i tyle albo aż tyle.
 5. Zacznij się przyzwyczajać...Niektórych ludzi na tym forum naprawdę ponosi wyobraźnia 🤣🤣
 6. Primare to jest transport, który ma także wbudowany system chromecast. Sygnał puszczasz do dac przez spdif. Na telefonie instalujesz np. Deezer HiFi, a tel. poprzez chrome łączy się bezprzewodowo z odbiornikiem jakim jest Primare. Jest szybko, stabilnie a jakość dźwięku przewyższa takiego Node 2i, który wcale nie jest takim dobrym transportem (brak mu neutralności, za bardzo koloryzuje dźwięk,) w przeciwieństwie choćby do NP5 który jest "przezroczysty" i nic nie psuje. Osobiście drażni mnie obsługa Tidal czy Deezer przez aplikacje zewnętrzne typu Blueos, które nie mają wiele wspólnego z oryginalnymi dedykowanymi na Android.
 7. Masz wbudowany chromecast, czyli z oryginalnej aplikacji na smartfon korzystasz w pełni z oryginalnych Deeezer, Tidal i Spotify. Nic bardziej wygodnego nie wymyślono 😄 Działa to szybko i stabilnie.
 8. Lub Primare NP5 Prisma z zas.liniowym plus dobry DAC. Primare ma wbudowany chromecast.
 9. Dzień dobry :) Czy próbowaliście może zmieniać zasilacz w NP5 Prisma na liniowy ? Ten impulsowy w zestawie to jakiś żart. Miałem u siebie kilka dni i odniosłem dobre wrażenie. Wbudowany chromecast to mistrzostwo. Wcześniej użytkowałem jako transport, streamer Musica Lucarto (digione 1.2, potrójne zasilanie liniowe).
 10. CXN V2 Primare Prisma NP5 Matrix element I Yamaha NP 303 S Onkyo NS 6130 Przede mną Node 2i Za mną Digione 1.2 (Streamer musica od Lucarto) Myślę też o Nuprime omnia wr-1, Moon Neo, Sotm Neo Jeśli chodzi o łatwość użytkowania i stabilność pracy to Primare z wbudowanym Chromecast bardzo mi sie spodobał.
 11. Szukam godnego następcy digione 1.2 i po testach kilku streamerów i transportów...chyba zatoczę koło i powrócę do maliny i Volumio. Chciałbym wypróbować USBridge Sig + zasilacz Shanti. Jakie macie doświadczenie z tym pudełkiem ? Łączę się po LAN, odpalam przeglądarkę, wyszukuję po IP Volumio.. i tyle ?
 12. widzę, że także wymieniłeś Yaqin 90 na Moon...i nawet mieszkasz w tym samym miasteczku :)) Jakie wrażenia co do Solid Core Audio?
 13. sprzedałem i nowy właściciel zadowolony, to jest najważniejsze :)
 14. Gratulacje :) Fajny wzmacniacz i pewnie da ci wiele radości :)
 15. miałeś Prisma np5 ? Z jakim dac wypadł slabo i co dokładnie Ci nie pasowało? Pytam z ciekawości bo jestem innego zdania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.