Jump to content

Yodas

Użytkownicy
 • Content Count

  2932
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

350 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2337 profile views
 1. @Daru dlaczego cytując mój post wyciąłeś jego końcówkę, czyli najważniejsze? Przecież napisałem właśnie tam dlaczego do niego zapukali....bo udostępnił...koniec kropka...
 2. Panowie ja osobiście znam przypadek ,kiedy mój kolega ściągnął sobie filmik i niechcący udostępnił dalej...coś miał skopane w ustawieniach i dlatego poszedł dalej...i co? I panowie w "niebieskim" zapukali do drzwi...zapłacił karę 500zł... A ciekawostką jest to ,że to była polska produkcja...wiem też, bo z nim rozmawiałem dogłębnie na ten temat, że ścigani są głównie ściągający właśnie polskie produkcje...zagraniczne to promil... Kolega ma wiadomości z pierwszej ręki bo od samych ścigających i pukających do drzwi...hehe Ale podstawą do takiej wizyty jest udostępnianie treści...o czy go poinformowali... Dla świętego spokoju teraz nawet polskich nie ściąga... :)
 3. Znaczy ustawiacie w Ampli kanał LFE na 80Hz, a na subie Direct? ...ja w Ampli mam LFE 120Hz i sub na Direct... Jak na Ampli LFE ustawiacie 80Hz to nie obcinanie "czegoś"...?
 4. Mam identyczne zdanie....ponieważ w moim przypadku kubatura mojego kącika KD jest na tyle mała ,że dokładanie kolejnych głośników wprowadziło by tylko chaos i wizualny i dźwiękowy...u mnie 5.1 to optymalny zestaw, no może drugiego Suba dołożę :)...dlatego kupiłem jakiś czas temu topowego kiedyś Ampli Denona,który w pełni i z zapasem ogarnia moje KD....i nie mam zamiaru go zmieniać... Inaczej przedstawia się sprawa dla Osób które mają duże salki KD i mają miejsce na Atmosy i takie tam... :) P.S. Topowy Denon z rocznika 6200 to 7200... ...7200 to następca 4520...nawet wyglądają identycznie na zewnątrz (nawet wymiarowo)...i ich budowa wewnętrzna jest bliźniaczo podobna tylko 7200 ma zdaje się więcej końcówek mocy... Dobrze ujęte,"niby" lepszą kalibrację... Niestety Onkyo pewnie już nie chciało płacić Audyssey za ich kalibrację i wprowadziło swoją...niestety jaka ona jest każdy wie jak miał Audyssey i teraz przesiadł się niestety na autorską Onkyo...cięcie kosztów nie wychodzi na dobre zwłaszcza jak doradzają księgowi...
 5. Bardzo proszę... Przechodziłem jeszcze kilka konfiguracji...ale zdjęć już nie mam... Do tego trzeba doliczyć kilka godzin, a może i nawet dni (by się uzbierało) na ustawienia i moje kalibracje pod moje ucho i oko...po wielu eksperymentach takie ustawienie i rozmieszczenie audio brzmi tak jak lubię...czysto, mocno i z pełną sceną...
 6. ...Teraz... P.S. ...opis "klocków" w moim profilu... :)
 7. ...troszkę przesadziłeś z tym super wypasionym projkiem...jest to po prostu przyzwoity sprzęt za tą cene...super wypasy to minimum cena dwu lub trzykrotnie wyższa... :)
 8. ....nie przesadzaj ,aż tak słabego suba nie mam...hehe ;) ...U Was jest tyle niskich tonów i są tak mocne ,że dla równowagi potrzeba ekran z 200 cali..u mnie jednak jest tam jakaś zachowana równowaga doznań audio wizualnych.... :) ;)
 9. Ja nic nie chce zmieniać... napisałem swoje zdanie...skoro nie chcesz iść w proja to o tv ,powiedzmy 80" powinieneś mysleć dwa suby temu...;)..to jest moje zdanie... ...za żadną szydere się nie "biere"....źle interpretujesz mój wpis...daleki jestem od wyśmiewania kogokolwiek...bo wiem ,że pakujemy ciężko zarobioną kase w nasze hobby i Nas to hobby duzo wyrzeczeń kosztuje...przynajmniej mnie... A co do moich bipoli to próbowałem wszystkich ustawień i przy takim jak teraz ustawieniu, mam dźwięk najbardziej przestrzenny i spójny z resztą...taka akustyka mojego pomieszczenia,że teoria nie zadziałała... ... moja popierdułka jakoś sobie radzi...stoi prawie na srodku pokoju w miejscu najlepszym dla niej...nie kazdy sobie moze pozwolić ustawić suba gdzie najlepiej mu "idzie"....ja mam to szczeście.... ;) W moim wpisie chodziło mi o jedno słowo....RÓWNOWAGA... Jakaś Równowaga powinna być zachowana...aby oko i ucho odbierało bodźce na tym samym poziomie... ale kazdy robi jak uważa...bo to jego system...ja tylko napisałem swoje zdanie...mam prawo tak jak Ty do swojego ,że wolisz swoje tv okienko i mocarne suby...i wysmiewasz moja popierdółkę... ;)
 10. Mój wpis napewno dotarł do Adresatów... :) O Tobie nawet nie pomyślałem pisząc tamten post... :) Masz "dojrzały" system jedno idzie w parze z drugim... Zabawa zaczyna się od 100" +... ;) :)
 11. Panowie....co Wy z tą ilością subwooferów...?...hehe ;) Inwestujecie w takie elektrownie niskich tonów a tam jakieś telewizorki 55 czy 65 cali u Was stoją...jak to się ma do ogólnych wrażeń przy filmach ...chyba słabo...słyszycie wielki wybuch a widzicie wystrzał kapiszona...hehe :) ;) Zamiast zwiększać ilość subwooferów i ilość głośników zainwestujcie tą kasę w wielki calarz żeby Wasze audio współgrało efektami z video... :) ;)
 12. Yodas

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Jaki film S-F teraz nie nakręcą to i tak będzie zerżnięty z innego lub podobny do innego...przez tyle lat kinematografii tematy się już prawie wyczerpały i zostają albo nowe wersje starych tytułów albo mieszanka kilku w jednym... Przecież to S-F, a nie dokument... Dla Was szmira, a dla mnie mile spędzone 10 odcinków....hehe
 13. Yodas

  SERIALE ZAGRANICZNE

  O gustach się nie dyskutuje.... ;) ...tak ciężko o skojarzenie....widać że fanem S-F nie jesteś.... :)
 14. Ja dawno temu wrzucając swoje fotki KD wrzucałem je nie dlatego aby się pochwalić jakie to mam ach i ech "zajefajne" KD...tylko zmieściłem je po to aby dostać wskazówki co można poprawić...liczyłem na krytykę i taką delikatną dostałem , zastosowałem się do kilku uwag i poprawiłem dzięki temu jakość dźwięku... I dlatego uważam , że krytyka i uwagi są jak najbardziej na miejscu... Bo to nie jest kółko wzajemnej adoracji....jest czas na pozytywne opinie i na negatywne... Takie moje zdanie... :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.