Jump to content

HIFISTATION.PL

BranżaKonto NIE jest oficjalnym Partnerem Audiostereo.
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Bocznica

0

Karta premium

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.hifistation.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

2074 profile views
 1. Muzyka rockowa i klimatyczna - - na pewno warto rozważyć Dynavoice DM-6 wyróżniające się monitory na tle nawet dużo droższych konstrukcji, duża i szeroka scena, szybkość, a do tego niesamowity wokal. Bliskość ściany nie jest problemem, bas jest miękki, świetnie kontrolowany.
 2. KLASYKA NIGDY NIE WYJDZIE Z MODY Szczegółowy i naturalny to najkrótszy opis dźwięku najnowszej serii Dynavoice Classic, która spełnia wszystkie kryteria będące synonimem tradycji marki Dynavoice. Dla Dynavoice bardzo ważne jest to, że dźwięk wysokiej jakości powinien być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego produkty Dynavoice zawsze są leaderem w swoim segmencie cenowym, a pasja do dźwięku znajduje odzwierciedlenie w każdym szczególe i każdym elemencie, od obudowy i przetworników, aż po kolce i maskownice. Seria Classic składa się z dwóch modeli wolnostojących większych CL-28 i
 3. Witaj, Masz dość duży salon, a więc kolumny muszą też być odpowiednie, polecam Dynavoice Challenger M-65 sprawdzą się idealnie, to produkt niejako z znacznie wyższej półki, tylko cena tego nie sugeruje, do tego może być Audiolab lub Cambridge Audio AXR 100 i będzie super.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.