Jump to content

HIFISTATION.PL

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.hifistation.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

1593 profile views
 1. Witam, Silver 300 oraz IN 100 to ostre połączenie, taki duet nie lubi się razem, pytanie jaki budżet masz na nowy wzmacniacz i jak wygląda pomieszczenie odsłuchowe, jakiej głównie muzyki słuchasz?
 2. Witam, Idealnie z TX8270 sprawdzą się Dynavoice DM-6 i warto nieco dołożyć bo zestaw będzie na dłużej, scena, dynamika i rozmach z tej dość zaawansowanej konstrukcji są niespotykane. Zapraszam na odsłuch lub wycenę.
 3. Witam, Warto zapoznać się z Eagle Cable Optical Fiber - polecam sprawdzony.
 4. Witam, Polecam bardzo ciekawą konstrukcję Dynavoice DM-6 z głośnikiem wstęgowym, to coś niespotykanego w takim przedziale cenowym, szczegółowość i stereofonia na wysokim poziomie, a bas świetnie kontrolowany, zaletą jest również dość duża skuteczność.
 5. Bardzo dobra dynamika i bas to Atoll CD50 w nowej wersji Signature, bardzo solidny kompakt, a na dokładkę dostajemy jeszcze wejścia: cyfrowe wraz z USB typ B.
 6. Witam, Polecam do muzyki elektronicznej Pylon Pearl 25 lub 27 z Yamaha R-N402D (amp. sieciowy) lub z wzmacniaczem Pioneer A-40AE . Optykiem łączymy z TV, a mini jack na 2RCA z kompem chyba że jest wyjście cyfrowe z karty to będzie potrzebny jakiś przetwornik C/A. Pearle grają neutralnie, a przy tym są dynamiczne. Mimo mocniejszego basu, spójnie grają również średnie i wysokie tony. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Pozdrawiamy i zapraszamy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.