Jump to content

daniel-de

Użytkownicy
 • Content Count

  819
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

146 Dobry

Audiostereo

146

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2017 profile views
 1. Procentami to na wyborach można ludziom mydlić oczy. Jeśli kogoś stać wydać 6tys to stać dołożyć 2tys i mieć wyższy model gdyby ten był wart tego. I nigdzie nie pisałem o innych modelach niż o sb-4000. W tym miejscu dywagacje nad sb 16 nie mają sensu bo to inna liga. Nigdzie nie pisałem, że sb-3000 jest lepszy od sb-4000 i, że go wielbię jak twierdzisz. On po prostu bardziej mi odpowiada oraz spełnia moje oczekiwania i tyle w temacie. Jeśli ktoś jest wykształcony, inteligentny i potrafi się wypowiadać do rzeczy to nie widzę powodu aby na siłę robił z siebie debila. Wręcz odwrotnie, do
 2. Dziwna i bardzo pokrętna logika. To z założenia droższy musi lepiej wypaść i na to się nastawiamy i ciężko jest przyznać, że coś tańszego lepiej nam pasuje. Nie powiem, żeby sb-4000 był gorszym głośnikiem. Jest po prostu inny i mnie osobiście bardziej podpasował sb-3000. I cena nie ma tu nic do powiedzenia. Jak ktoś wydaje ok 6tys na zabawkę to sorry ale dołożenie 2tys nie robi żadnej różnicy. A jak te 6 tys staje się sporym wyzwaniem finansowym to zawsze można te dodatkowe 2 tys rozłożyć na parę rat i po problemie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupiłby sb-3000 gdyby wyższy model był wyraźn
 3. Prawda jest taka, że sam musisz sobie odpowiedzieć na to czy chcesz wzmocnić efekty, które prezentuje Klipsch czy też chcesz całkowicie zerwać z takim przedstawianiem niskich częstotliwości i postawić na brzmienie basu z pełną kontrolą i barwą przy zachowaniu dużej mocy i mocnego uderzenia. Są tu zwolennicy tego i tego, po prostu kwestia gustu. Nie słuchaj porad tylko posłuchaj sb-3000 a odpowiesz sobie sam na swoje pytanie.
 4. Sprawdziłem i przy wysokości sufitu 2,5m oraz ok 4m od głośników do miejsca odsłuchowego zastosowanie głośników odbijających dźwięk od sufitu dało bardzo słabe efekty w porównaniu do zawieszenia głośników bo bokach przy suficie i skierowania ich w dół lub zastosowania głośników typu Dali Alteco lub svs prime elevation. U mnie wygląda to tak jak na zdjęciu. Te akurat głośniki pozwalają bardzo precyzyjne ustawienie kąta.
 5. Pytanie czy jest sens w ogóle stosować głośniki skierowane w sufit. Dużo lepsze efekty dają głośniki zamontowane w suficie lub pod sufitem. Sam wybór konkretnych kolumn to już kwestia gustu.
 6. Głośniki za ponad 3,5 tys chcesz stawiać na kolumny i raczyć się odbitym dźwiękiem? Jak dla mnie to całkowicie poroniony pomysł i marnotrawstwo możliwości jakie dają r 50. To już lepiej zawiesić je na ścianach przy suficie i skierować dźwięk w pole odsłuchowe.
 7. Mam ten model Panasa i odtwarza bez problemu wszystko ale z napisami już jest problem. Mam jednak XIAOMI Mi Box S i tam np. kodi odtwarza wszystko.
 8. Umiejętność czytania i rozumienia też zdechła? " z tego wyjścia optycznego na 2xRCA uzyskam dźwięk 5.1?" Facet pisze, że chce podłączyć wyjście cyfrowe do dwukanałowego wejścia analogowego i uzyskać w ten sposób dźwięk 5.1. Jest to niemożliwe i odpowiedź bl4ck wyczerpała temat. Tu konieczna jest wymiana sprzętu ale to już całkiem inna historia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.