Jump to content

rangefinder

Użytkownicy
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1263 profile views
 1. No i skonczyło się rumakowanie, oto wątek do poczytania w łikend: Wspominane są tam zarówno Supremy, CMR jak i Auricapy. O bocznikowaniu również jest kilka wpisów. Bocznikowanie jest ciekawym pomysłem, ale wymaga kupna 4 kondensatorów i nie gwarantuje efektów.
 2. Wg mnie, na początku powinieneś wymienić kondensator dla tweetera. Dodatkowo wymieniłbym również dwa oporniki. Dla tweetera dałbym path audio, lub rezystor kolegi Bmxmen. Kondensator wybrałbym na początek Mundorfa Supreme. Pozostałe, czyli Audyn True Copper czy Miflex KPCU będą droższe. Supremy wybrałbym, gdyż są dostępne w PL, ClearCapy trzeba targać z hificollective, finalnie będą tańsze może 50-60zł na parze. Supreme z rezystorem PathAudio tworzą sprawdzony duet. Finalnie najlepiej chyba zagra jednak Miflex KPCU, lub Audyn True Copper.
 3. Idz, kup, wyprobuj. To najtanszy (aczkolwiek nie najczystszy) mod jaki mozesz zrobic. Jak postawisz kolumny na pumeksie, posluchaj tydzien i zdejmij je z pumeksu. I wtedy opisz wrażenia. pomoc w ogarnianiu świata: [Hidden Content]
 4. c'mon, klaskanie a bas to dwie różne częstotliwości.... więc walczyli z odbiciami niskich częstotliwości i powiedzmy poniżej 300Hz pomieszczenie jest przetłumione? Nie byłem, nie wiem.... Takie pytanie, czy jest na sali ktoś kto postawił kolumny na pumeksie? Jestem ciekaw Waszych wrażeń, swoje oczywiście mam 🙂
 5. a ja słuchałem Olimpiki 3 w takim przetłumionym pokoju i nie chciała zagrać kompletnie z niczym. Bas wpadał w te wszystkie pułapki, panele i go nie było... postawiliśmy Wenery, to samo. Akustyka pokojów odsłuchowych to nie rurki z kremem... jako edycję dodam tylko, że Secondy wybierałem w świetnie zaaranżowanym pokoju odsłuchowym i jest przepaść między tym jak mogą grać te kolumny, a tym jak grają...
 6. czy aby nie jest to killer w tej cenie?
 7. nie słuchaliście może tych kolumn w zbyt dużym i do tego przetłumionym pomieszczeniu? Takich warunków nie da się kompletnie przenieść do domu (tzn. jeżeli coś tam zagra to pewne jest, że nie zagra w domu).
 8. Polecam. To swietnie będzie świetnie grające pre zaraz po tym, jak wstawicie tam zasilacz Muzga zamiast hińzkiej lampki.
 9. uważasz się za wyjątkowo atrakcyjnego mężczyznę? gratuluje samopoczucia
 10. Na Twoim miejscu zamiast Miflexa wrzuciłbym Jantzena Silver Z-Cap. Drogi nie jest, a może podpasuje Ci jego jasne granie.
 11. Zdecydowanie bardziej wolałbym Minasy od 16 Hertz. Nie widziałem ich zwrotnicy, ale tam też pewnie drzemie pewien potencjał.
 12. Wg Akustyka Scan-Speak 18W8522 jest kontynuacją Vify M17WH i do tego się odniosłem. [Hidden Content]
 13. Nie wiem dokładnie są wystrojone, ale w tej cenie to powinien być killer. Z tego setupu głośników można wyczarować naprawdę poważne granie. edit - kolumny są wycenione poniżej wartości nowych głośników (zakładam, że zamiast Vify kupimy odpowiadającego jej ScanSpeaka) Zawsze mnie zastanawiało jak grają te kolumny. Czy jest to best buy w tym budżecie?
 14. miałem, nie polecam.U mnie cechowały się wybitnie pudełkowym basem, btw, głośnik basowy ma 13cm.
 15. skoro tak, to oto kolejne dwa przydatne linki: [Hidden Content] [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.