Jump to content

rangefinder

Użytkownicy
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. Oddaje swoj glos na Lyngdorfa. Jeżeli jesteś z DŚ to daj znać na PW, może miałbym coś zaskakującego.
 2. napisz do użytkownika gavron04
 3. ESR dla Chemicona wynosi 10.6mOhm @ 120Hz. Czyli 2 x mniej niż ESR KEMETa.
 4. Chce wymienic kondensatory filtrujace w zasilaczu mojego wzmacniacza. Generalnie wybralem Chemicony 22mF zywotnosc 2000h, uplywnosc 5mA, ale jednoczesnie namierzylem Kemety. Rowniez 20mF, zywotnosc 11x wieksza - 18 000h, prad uplywu 6mA, ESR 22mOhm. Wymiary Kemeta sa duzo mniejsze od Chemicona... Jak jest z tymi Kemetami? Warto? Chemicon: [Hidden Content] Kemet: [Hidden Content]
 5. jaki jest tego koszt? nigdzie nie widze ceny... to jakas licytacja, kto da wiecej?
 6. Ja bralem drut srebny od p. Andrzeja z Sonus Oliva. 0,57mm 4N kosztuje 14zl za metr. Szkoda nie probowac.
 7. Wadia jest po przeciwnej stronie skali względem dźwięku, którego oczekujesz. Wadia nie zagra jak Tucana, czy Caspian, zagra inaczej, chłodniej i dokładniej, ale z mniejszą dawką ogólnie rozumianej muzykalności. Sposobem prezentacji Wadii bliżej do Brystona.
 8. Doskonała średnica to taka, która z jednej strony potrafi oddać ścianę gitar elektrycznych (BMTH - Sempiternal) jak również sprawdzi się w spokojniejszych gatunkach muzycznych. Jest szybko i przejrzyście. Wysokie są precyzyjne i z wybrzmieniami, bez syczenia czy sybilantów. Generalnie ten wzmacniacz jest przezroczysty, moim zdaniem nie dodaje nic od siebie. Gra przy tym z jakąś taką łatwością. Moim zdaniem to game changer dla kogoś, kto lubi naturalne brzmienie. Nie jest to wzmacniacz dla osoby szukającej muzykalności, czy ciepłego grania.
 9. Jak gra Wadia. Dobre pytanie. Wadia gra tak, że później ciężko znaleźć coś lepszego. Ja bym określił to granie jako neutralne, lubiące lekko ocieplone kolumny. Wg mnie jest to rowne granie, bez eksponowania żadnego z zakresów pasma. Bas jest szybki, punktowy z dobrym konturem, schodzi nisko, bez podbijania średniego basu. Średnica jest doskonała, gitary elektryczne brzmią rewelacyjnie, wokale damskie również niczego sobie. Poprzez wysoką moc Wadia doskonale radzi sobie z kolumnami, także bas się nie rozwleka, a talerz wybrzmiewa tyle ile ma wybrzmiewać. Dodatkowym bonusem jest całkiem do
 10. Tyle, że Yamaha dwukrotnie przekracza budżet. W założonym budżecie ciężko będzie kupić mocną i dobrze grającą integrę.
 11. pre out to nie jest wyjscie subwoofera, to wyjście przedwzmacniacza.
 12. W przypadku zestawów dzielonych pre dużo wnosi w kwestii dźwięku. W następnym kroku możesz kupić jakieś rozsądne pre, dobrze brzmi lampowe pre z tranzystorową końcówką. Integra w trybie końcówki mocy to kompromis. Zawsze lepszą wydajność będzie miała dedykowana końcówka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.