Jump to content

cinekk1

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. Teraz usunąłem wszystko. Nie wiem, czy jeszcze raz pobierać aplikacje n komputer. A przy logowaniu wyskakiwało okienko n jakimś numerem błędu. Niestety za wysokie to dla mnie progi. A tak na marginesie... ja mam 50 lat. Komputer to dla mnie tylko rozrywka. Na co dzień nie pracuję na kompie. Dlatego nie jestem w tym biegły. Mam urządzenia do Spotofy (MusicCast M5, radio internetowe Hama Dit2000} i nie mogę na nich uruchomić Spotify. Jak się zalogować do banki nie mogę, to panienka z infolinii poprowadzi. A tu kicha.
 2. Sprawa wygląda tak. Darmowe Spotify miałem na laptopie i nawet działało. Chciałem posłuchać na AudioCast m5 podłączonym do miłego zestawu, oraz na radiu internetowym Hama w innym pokoju. Oba urządzenia wymagają płatnego Spotify. Żeby to wszystko sprawdzić kupiłem zdrapkę za 20zł. I wtedy okazało się, że Spotify nie działa na komputerze, bo jest jakaś zapora i nie da się zalogować do wersji premium. I jaszcze zdrapka była stara i się zdrapała z kodem. Dwie dychy w błoto. Miliony ludzi słuchają Spotify i czy tylko ja mam takie problemy, czy to jest po prostu usługa dla wyczynowców. Tam nie ma nawet infolinii, żeby jakoś człowieka poprowadzili. Może ktoś wie jak to przejść?
 3. Ok. Ale nie mam kredytówki, to co tam wpisać?
 4. Mam mały streamer Audiocast M5 i chciałem na nim posłuchać Spotify lub Tidal. I niestety nie wiem jak to zrobić. Urządzenie chce jakiegoś hasła. Tidala na komputerze nie modę uruchomić, bo nie mam karty kredytowej, Spotify premium też nie działa z tego powodu. Jak to się uruchamia? Może jest do tego jakaś instrukcja?
 5. Tak. W Trójce mówili chyba o tej zabawce. I o to chodziło. Obawiam się, że w mediach będzie za chwilę sporo informacji, pewnie reklamy się pojawią. Ciekawe, czy produkt chwyci.
 6. Może za pół roku będzie wersja chińska za 49,99 zł w Lidlu?
 7. No i zaczyna się promocja. Tak czułem.
 8. W 3.programie PR. Trójka może coś pokręciła, ale podobno jakiś koncern to wypuszcza. Jakby przenośny, mały odtwarzacz do płytek.Padło zdanie 3 calowe płytki, z jedną piosenką. Albo coś pan redaktor pokręcił. W 3.programie PR. Trójka może coś pokręciła, ale podobno jakiś koncern to wypuszcza. Jakby przenośny, mały odtwarzacz do płytek.Padło zdanie 3 calowe płytki, z jedną piosenką. Albo coś pan redaktor pokręcił.https://geekdad.com/2019/04/rsd3-crosleys-3-inch-mini-turntable/ Może o to chodziło?
 9. Słyszałem dzisiaj w radiu, że powstał nowy standard gramofonów i płyt. Jakiś rodzaj singli. Premiera światowa za kilka dni. Podobno tylko dziesięć piosenek wydanych na to jest dopiero. Czy to prawda?
 10. cinekk1

  Rotel zamiast Sony.

  Nie mogłem się dzisiaj dodzwonić do salonu w Katowicach. Jestem ze Śląska i tam mam najbliżej. Raczej wolał bym odsłuchać wzmacniacz na miejscu. Wezmę moje Sony, źródło Asus i poproszę o podłączenie do neutralnych kolumn. Myślę,że to da mi jakiś obraz. tylko co z tymi Katowicami? Może urlop.
 11. Mam kolumny Avance Dana 290 i chciałbym je podłączyć do Rotel a 14. Jako źródło asus bd-700. Słucham jazzu i trochę klasyki. Dużo radia (PR-2, PR-3, internetowe). Zastanawiam się, czy ten Rotel nie będzie trochę za ofensywny? Teras gram na Sony 3ES, po modyfikacji. Wzmacniacz mam od 21lat. Od nowości. Po kilku latach modyfikowała go firma Audiograde z Gdańska. Jestem do niego bardzo przyzwyczajony, ale się już zestarzał. Troszkę jednak jest za śpiący, za mało ma werwy, i stereo takie sobie. Czy ten rotel jest w stanie go zastąpić?
 12. Mam kolumny Avance Dana 290 i chciałbym je podłączyć do Rotel a 14. Jako źródło asus bd-700. Słucham jazzu i trochę klasyki. Dużo radia (PR-2, PR-3, internetowe). Zastanawiam się, czy ten Rotel nie będzie trochę za ofensywny? Teraz gram na Sony 3ES, po modyfikacji. Wzmacniacz mam od 21lat. Od nowości. Po kilku latach modyfikowała go firma Audiograde z Gdańska. Jestem do niego bardzo przyzwyczajony, ale się już zestarzał. Troszkę jednak jest za śpiący, za mało ma werwy, i stereo takie sobie. Czy ten rotel jest w stanie go zastąpić?
 13. cinekk1

  Klub ATOLL

  Mam kolumny Avance Dana 290. Czy mają szansę dobrze zagrać z in100se? Odtwarzacz to asus bd 700, znakomity jako cd. Ten Atoll chodzi mi po głowie bardzo.
 14. Czyli jest czego posłuchać. Cały jazz mam w ulubionych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.