Jump to content

cinekk1

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Mam Hama DIT 2000 od 5lat. Nowe oprogramowanie usunęło "ulubione" i jest teraz słabo. Odkleił się też przedni plastikowy panel. Można to urządzenie kupić w cenie do 500zł. Więcej dawać nie warto. Słaby pilot. Polecam aplikację.
 2. Wzmacniacz pojedzie do serwisu. Sprzedawca się tym zajął. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Ale niesmak pozostaje. Wzmacniacz grał nieźle. Tylko wewnętrzny dac mnie rozczarował. Po podłączeniu do zewnętrznych było dobrze. Sprzedawca twierdzi, że był to pierwszy jego padnięty wzmacniacz CA. A sprzedał ich 36 w trzy lata.
 3. Wzmacniacz właśnie się zepsuł. Włącz się, ale nie gra. I już tyle wygrzewania. CA się nie popisało. 2 tygodnie i szrot. Produkcja w Chinach się kłania. Jestem wściekły. I co tu robić? Oddać nie można, naprawiać trzeba. Taki bubel.
 4. Mam kolumny Avance Dana 209 (15 lat) i wzmacniacz sony es-3 (21 lat). Wzmacniacz mam od nowości. Zamulona klucha. Miękko i okrągło. Teraz cambridge audio cxa80 gra czyściej i jest więcej powietrza, lepsze stereo itd. A z basem już się połapałem. Dac we wzmacniaczu jest słabszy niż w moim przetworniku zewnętrznym. Teraz podpiąłem wszystko przez niego i jest ok. Pytanie dotyczyło, czy się coś poprawi z czasem. W starym sony raczej z latami się pogarszało. Tak jakoś zasypiał i zwalniał.
 5. Jak długo wygrzewa się nowy wzmacniacz cambridge audio cxa80? Mam go od trzech dni i jest tak raczej średnio.
 6. Oj nie. Nie końcówka i nie z allegro. I głośniki zostają. Czyli raczej nie było tematu. Kupię chyba jednak a-14. Dzięki za pomoc.
 7. Tylko w mocy? A barwa, stereofonia, nasycenie, ilość szczegółów itp. to to samo? Tylko moc większa? No to kiepsko. Myślałem, że to różnica klas.
 8. Mam pytanie do znawców Rotela. Chciałem kupić wzmacniacz a-14 ale pojawiła się właśnie świetna cena na ra-1572. Czyli 6666zł. czy warto dopłacić 1800zł do tego wzmacniacza w stosunku do a-14? Mam kolumny Avance Dana 209. Słucham jazzu. To znacząca różnica w dźwięku, czy kosmetyczna?
 9. Kupiłem Yamehę. Temat zamknięty.
 10. Rozumiem, ale musi mieć wyjście cyfrowe optyczne bądź koaksialne. Ja mam wzmacniacz stereo i muszę go podpiąć (odtwarzacz) do dac-a. Hdmi do telewizora. Tylko tak. A te tańsze odtwarzacze mają tylko hdmi. Nie mam jak wyprowadzić dźwięku.
 11. Chyba jednak się zdecyduję na Yamaha BD-S681. Ostatni z ostatnich w rozsądnej cenie odtwarzacz z wyświetlaczem i wyjściem audio cinch. No i umie grać z dysku filmy i muzykę. Nawet w hd. Znalazłem za 1500zł. W sobotę po niego pojadę.
 12. Laser w tym asusie też ledwie zipie. Niestety nie do znalezienia. Urządzenie tylko do słuchania plików z pena i dysku. Boje się, że za rok nie będzie już żadnego modelu bluray na rynku. Zostaniemy z tymi stosami płyt i filmów.
 13. Czyli brać tani sony 3d?
 14. Padł mi Asuc bd-700. A właściwie przez przypadek przywróciłem ustawienia fabryczne, czyli afrykańskie, bo z wgranym softem na Europę 6 lat temu sprzedał mi to katowicki megahz. I odtwarzacz jest martwy. Wszystko wywala. Potrzebny mi bluray 3d (dużo bajek), myślałem o Yamaha BD-S681. Czy ten model wart jest 1700zł? Boję się kupić niefunkcyjne i zacinające się urządzenie. Chyba, że coś absolutnie taniego za 400zł. Chodzi o Asus.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.