Jump to content

cinekk1

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Po dwóch dniach martwoty, wczoraj zaczęło działać. Wszystko ok. Dzwoniłem do znajomego i też tak miał. Dziwne. Ale najważniejsze , że vtuner działa i można cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi.
 2. Mam dwa takie urządzenia i od trzech dni martwy jest vTuner. Nie wiem co się dzieje? Ma ktoś podobnie. Działa tylko tuneIn. Ale tam jest jakoś mało stacji. Ktoś wie co się stało?
 3. Do samodzielnego wykonania raczej nie, bo nie dam rady. Jeszcze tylny panel trzeba by zrobić. Raczej jednak zostanę na przenośnym fiio. Myślałem, że za 3 stówki da się coś sprytnego znaleźć, ale widzę, że nie. A z komputera grać nie mogę. A mini pc to dla mnie za wysokie progi. Nie poradzę sobie z tym.
 4. Mam małe kolumny aktywna na biurko. Podpinam do nich zwykle odtwarzacz mały przenośny fiio. Ale pomyślałem, że może wygodniej będzie podpiąć coś takiego, na stałe:[Hidden Content] Ktoś wie jak to funkcjonuje?
 5. Wgrałem nowe eac i działa. Wgrywa metadane. Już jest ok.
 6. Ok. Wieczorem sprawdzę.
 7. No właśnie chyba muszę odinstalować i wgrać jeszcze raz. Bo nie da sie dodać nic nowego.
 8. feedb już nie działa, a ten drugi jest płatny. I po sprawie. Jak dodać coś innego?
 9. Od miesiąca nie działają dostarczyciele danych tag dla eac. Czy ktoś zna zgrywarkę płyt, która dostarcza metadane o płytach?
 10. cinekk1

  Tuner się psuje.

  No... nie wiem. Takie starszaki. Mam 25 letni tuner. I właśnie pada. Może jakaś Hama DIT 2000 słuchana przez dac. Mam tak na innym zestawie. A do tego Kenwooda mam sentyment. Może go jeszcze reanimować? Gra ze wzmacniaczem Sony 3ES w pokoju syna. RMF, Zet i czasem pr2 i pr3.
 11. cinekk1

  Tuner się psuje.

  Psuje mi się stary tuner Kenwood 3050l. Mam go od 1995 roku. Kupiłem go w sklepie w Katowicach. Kosztował wtedy 500zł. To była cała moja ówczesna pensja. I teraz zaczyna siadać. Nie łapie stacji, te zaprogramowane nie trafiają i nie zgadza się częstotliwość na wyświetlaczu. Po godzinie takiego grania troczę się poprawia. Ale idealnie nie jest. Czy warto go jeszcze naprawiać, czy lepiej kupić coś innego?
 12. Czyli rynek bogatszy, cena niższa? To w Wietnamie Pylon będzie droższy niż w Norwegii? Nie rozumiem tego.
 13. Czy producenci ustalają ceny swojego sprzętu takie same wszędzie? Nasz, rodzimy Pylon sprzedaje i w Wietnamie i w Norwegii. Czy ceny tych produktów w sklepach w tych krajach są takie same?
 14. Mam Hama DIT 2000 od 5lat. Nowe oprogramowanie usunęło "ulubione" i jest teraz słabo. Odkleił się też przedni plastikowy panel. Można to urządzenie kupić w cenie do 500zł. Więcej dawać nie warto. Słaby pilot. Polecam aplikację.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.