Jump to content

cinekk1

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Rozumiem, ale musi mieć wyjście cyfrowe optyczne bądź koaksialne. Ja mam wzmacniacz stereo i muszę go podpiąć (odtwarzacz) do dac-a. Hdmi do telewizora. Tylko tak. A te tańsze odtwarzacze mają tylko hdmi. Nie mam jak wyprowadzić dźwięku.
 2. Chyba jednak się zdecyduję na Yamaha BD-S681. Ostatni z ostatnich w rozsądnej cenie odtwarzacz z wyświetlaczem i wyjściem audio cinch. No i umie grać z dysku filmy i muzykę. Nawet w hd. Znalazłem za 1500zł. W sobotę po niego pojadę.
 3. Laser w tym asusie też ledwie zipie. Niestety nie do znalezienia. Urządzenie tylko do słuchania plików z pena i dysku. Boje się, że za rok nie będzie już żadnego modelu bluray na rynku. Zostaniemy z tymi stosami płyt i filmów.
 4. Czyli brać tani sony 3d?
 5. Padł mi Asuc bd-700. A właściwie przez przypadek przywróciłem ustawienia fabryczne, czyli afrykańskie, bo z wgranym softem na Europę 6 lat temu sprzedał mi to katowicki megahz. I odtwarzacz jest martwy. Wszystko wywala. Potrzebny mi bluray 3d (dużo bajek), myślałem o Yamaha BD-S681. Czy ten model wart jest 1700zł? Boję się kupić niefunkcyjne i zacinające się urządzenie. Chyba, że coś absolutnie taniego za 400zł. Chodzi o Asus.
 6. Niestety chodzi o modele z końcówką 50 lub 40. One mają to charakterystyczne wygięcie przedniego panelu. Wygląda to świetnie.
 7. U mnie jako playery są: asus bd-700 i zwykła Manta za 100zł. Dac to AudioNemesic DC-1 oraz FX AUDIO DAC X3. Pierwszy ma 15 lat, drugi kupiłem dwa miesiące temu. Myślę, że ten stary Kenwood może być lepszym źródłem dla nich, niż te dwa odtwarzacze. Nie będę go modyfikował. Poza sentymentem, myślałem po prostu, że to może być lepsze rozwiązanie. Sam już nie wiem...
 8. Odsłuch raczej nie wchodzi w grę, zakup przez allegro. Jeśli wyjście optyczne działa, to mogę go używać jako napędu. Mam dwa zewnętrzne dac-i. Cały urok tego cd polega na wyświetlaczu. Obecnie nie robi się takich. Teraz słucham z bluray i dvd jako napędy. Wyświetlacze prawie zerowe. Kalendarzyk ze znikającymi numerkami zagranych utworów, to jest coś bardzo fajnego. No i mam do niego tuner, który osobiście kupiłem w 1995 roku w Katowicach. I gra świetnie do dziś. I ten tuner kosztował jedną moją ówczesną pensję. Cd dp-5050 było poza moim zasięgiem, bo kosztowało trzy pensje. A teraz z przesyłką za trzy stówki. No właśnie... Brać?
 9. Jeszcze w latach 90-tych marzył mi się taki odtwarzacz https://allegro.pl/oferta/kenwood-dp-5050-wysoki-odtwarzacz-cd-cd-r-8271146354 Niestety nie było mnie wtedy stać na niego. Teraz raczej tak. Sprawdziłem, że lasery są do niego dostępne w Niemczech i USA. Pewnie w Polsce też. Wyjście optyczne podobno działa. Co jeszcze trzeba by sprawdzić? Trzy stówki, niby nie majątek, ale czy to mądry zakup?
 10. Teraz usunąłem wszystko. Nie wiem, czy jeszcze raz pobierać aplikacje n komputer. A przy logowaniu wyskakiwało okienko n jakimś numerem błędu. Niestety za wysokie to dla mnie progi. A tak na marginesie... ja mam 50 lat. Komputer to dla mnie tylko rozrywka. Na co dzień nie pracuję na kompie. Dlatego nie jestem w tym biegły. Mam urządzenia do Spotofy (MusicCast M5, radio internetowe Hama Dit2000} i nie mogę na nich uruchomić Spotify. Jak się zalogować do banki nie mogę, to panienka z infolinii poprowadzi. A tu kicha.
 11. Sprawa wygląda tak. Darmowe Spotify miałem na laptopie i nawet działało. Chciałem posłuchać na AudioCast m5 podłączonym do miłego zestawu, oraz na radiu internetowym Hama w innym pokoju. Oba urządzenia wymagają płatnego Spotify. Żeby to wszystko sprawdzić kupiłem zdrapkę za 20zł. I wtedy okazało się, że Spotify nie działa na komputerze, bo jest jakaś zapora i nie da się zalogować do wersji premium. I jaszcze zdrapka była stara i się zdrapała z kodem. Dwie dychy w błoto. Miliony ludzi słuchają Spotify i czy tylko ja mam takie problemy, czy to jest po prostu usługa dla wyczynowców. Tam nie ma nawet infolinii, żeby jakoś człowieka poprowadzili. Może ktoś wie jak to przejść?
 12. Ok. Ale nie mam kredytówki, to co tam wpisać?
 13. Mam mały streamer Audiocast M5 i chciałem na nim posłuchać Spotify lub Tidal. I niestety nie wiem jak to zrobić. Urządzenie chce jakiegoś hasła. Tidala na komputerze nie modę uruchomić, bo nie mam karty kredytowej, Spotify premium też nie działa z tego powodu. Jak to się uruchamia? Może jest do tego jakaś instrukcja?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.