Jump to content

ampman

Branża
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Elektronika
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

888 profile views
 1. Umaś także rdzeń sieciowca, to dużo pomaga w obudowie tym bardziej... a trafo się grzeje, bo gość zaoszczędził na drucie, dając go mniej na pierwotnym a na wtórnym napięcie przysiada, bo dał za cienki drut.
 2. Gdyby nie ten pas miedzi, to można by było dowinąć 2-3 zwoje i po problemie. Ostatecznie zrób mu "harakiri" a ekran sobie daruj.
 3. Wypukły romb oryginał, wklęsły (zrobiony laserem) podróbka.
 4. To jest, tym bardziej, że ma gruby ring getter. Tylko TFK taki stosował.
 5. Dlatego dałem nazwę w cudzysłowie.... ale Ty tego nie załapałeś. Klon brzydko brzmi i się kojarzy np. ze sklonowaną owcą Dolly.
 6. Po co się pytasz skoro chcesz zbudować "Lebena" za 1500zł.
 7. Można do niego napisać, co za problem? A czy napisze prawdę, to druga rzecz. Moja pierwsza teza upadła, bo nie widziałem wersji na USA, więc pomyślałem o "odwróceniu". Coś takiego jak trafo jest dobrze zrobione nie jest zbrodnią i bywa stosowane, mało widziałeś.
 8. To kilkunastoosobowa firemka gościa, który odszedł od Luxmana. Czego Ty wymagasz:)
 9. A skąd Ty wiesz, że transformatory są ich wytworem a nie innej firmy na zlecenie? Może się nie bawią w nawijanie, to czasochłonne = strata pieniędzy.
 10. Wyprodukowanie cieńszego drutu jest droższe niż grubego. Tu nie chodzi o kilogramy! Zasilacz ma znaczenie, ale jeśli jest zapas mocy, to czemu nie powielacz, jednak jest jedno ale, powielacze mają to do siebie, że "przysiadają". To dobre, ale pod gitarę.
 11. A jakbyś chciał na metry? Chłopie, teraz są czasy by włożyć jak najmniej a wyjąć jak najwięcej.
 12. Mówimy o wzmacniaczach, nie schodź z tematu. Nie znacie realiów i piszecie dyrdymały...
 13. Skoro twierdzisz, że na rynek USA jest trafo 115/115V a na EU 230V/115V, to tylko świadczy o oszczędności ze strony producenta na miedzi, bo w obu przypadkach stosuje powielacz. Tak ciężko Ci to zakumać? Produkt japoński dziś a dawniej, to dwa inne światy
 14. Ale dowaliłeś... graetza by mieć 145V napięcia wyprostowanego pod obciążeniem. Spróbuj, może zagra ci audiofilsko. Dlaczego zrobili... no bo mieli takie na rynek USA i Japonię, więc je wykorzystali dając podwajacz, tym samym oszczędzając na miedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.