Jump to content

zyzio

Użytkownicy
 • Content Count

  12816
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

zyzio last won the day on May 15 2013

zyzio had the most liked content!

Community Reputation

2501 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nadal nie ma Reactora w Polsce, a jest już 16.01.2019 ! Rozdmuchali kampanię reklamową od początku października i dupa blada.......
 2. Tego raczej nie da się naprawić, co najwyżej wymienić. Pod tym względem jest słabo, no i do tego francuska elektronika nie budzi mojego zaufania, no ale gra.....
 3. W Polsce jeszcze nie ma Reactora, bardziej się nastawiałem na małego Phantoma.....szkoda....chyba że nie był rozruszany jeszcze, akurat w przypadku głośników na pewno jakieś dotarcie mechaniczne ma miejsce. Jak mi się nie spodoba to też pomyślę o większych braciach.
 4. Szkoda, że mały gorszy :( Golda jeszcze posłuchaj i Silvera. Silver w stereo ma najlepszy stosunek jakość/cena moim zdaniem, a jak ma być tylko jeden to Gold jest the best ;)
 5. Reactora nie ma jeszcze w Top Hifi, ja słuchałem Golda i Silvera i zapewniam że to gra....liczę, że Reactor będzie grał podobnie, tak też wynika z wieści w sieci, ja mam zamiar kupić 900-tkę, potem dokupiłbym drugą .
 6. Wracając do Reactora to funkcjonalnie powinien być lepszy od większych braci: - posiada wejście analogowe-mały jack 3,5 mm - parowanie dwóch w stereo będzie się odbywać wyłącznie za pomocą aplikacji ! router Dialog nie będzie potrzebny. W Polsce powinien być dostępny najpóźniej z początkiem grudnia. Możliwość parowania w stereo będzie możliwa dopiero na wiosnę 2019 r.
 7. To z pewnością te zworki :D.....a następnego dnia albo za tydzień znowu byłoby surowo....bo akurat samopoczucie i percepcja słuchacza siadła....ehh dyzma dorośnij w końcu ;)
 8. Też mam zamiar kupić Reactora jak będzie grał porównywalnie do większych braci, porównywanie Naima Mu-so z Phantomem to nieporozumienie, bo Devialet deklasuje Naima.....i nic kwestia gustu tu nie znaczy, bo albo ktoś jest głuchy lub udaje, że tego nie słyszy....i tyle w temacie....dwa Phantomy zawstydzają wiele drogich systemów, ale i tak ortodoksyjni audiofile, którzy więcej wydają na kawałek druta nigdy tego nie przyznają..... To jesteś wysoce tolerancyjny skoro szanujesz bełkot kolegi :D Tym fragmentem o basie pozamiatał wybitnie - stek bzdur i nic więcej, ale tak to jest jak system domowy po prostu nie ma niskiego basu :D Głośnik BT ma go mieć ? To się nie mieści w głowie wyczynowego audiosyfilika ;)
 9. Wszystko zależy od subiektywnego odbioru i konfiguracji, ale pre 30 to jeden z najlepszych pre na świecie w skali absolutnej.....więc wcale nie dziwi mnie efekt WOW.....
 10. Po prostu wyrosłem z dawnych euforii i z pierwszych WOW............oraz zwracam uwagę na autosugestię i skalę zmian - też uwielbiałem kiedyś slogany: o klasę lepiej :)))....zwracam szczególną uwagę....., mam też świadomość ułomności ludzkiej percepcji i samej psychiki............i zapewniam, że jest to niebagatelna rola......
 11. Zawsze można INACZEJ, niekoniecznie lepiej.....zmieniając coś, inwestując większe pieniądze (droższe musi być lepsze !) sugerujemy sobie automatycznie duże zmiany.....a to tak naprawdę bullshit !, bo i tak nastanie dzień, że system zagra nam znowu gorzej po początkowej euforii i zacznie się kolejna grzebanina, a po niej kolejna chwilowa euforia i cykl się powtórzy :-) Najzabawniejsze jest to, że nieraz po kilku takich grzebaninach system ma zdegradowany dźwięk, ale nam się wydaje że jest lepiej i możemy przysięgać, że teraz to jest cudownie :))) Wiadomo, że producenci oszczędzają, ale często elementy są dobrane nieprzypadkowo....ich wymiana nic nie wnosi lub zmienia dźwięk, często go degradując...albo na dodatek zmniejsza trwałość urządzenia..... Nie masz kompletnie doświadczenia, wiedzy technicznej, a piejesz na forum o swoich cudownych tuningach kompletnie w ciemno ! - to nawet zabawne jest :D Masz teraz paradygmaty po wiejskim tuningu, na które nawet pies z kulawą nogą nie spojrzy - zapomnij o 1/3 ceny nowych ! :))))
 12. To jest świetne ! :D W sumie niezła jatka w tym klubie - no ale w sumie się nie dziwię, 3500 zł za deskę razi nawet tych bogatszych - ludzie mają już dość dymania, a co chwilę pojawia się coś nowego w jeszcze bardziej absurdalnej cenie....przejadło się już to pozycjonowanie byle bzdeta przez pryzmat ceny....blee, fee, fuj ! Pomyje i ohyda w tym klubie - wywalić to szambo w otchłań najlepiej, bo wstyd tu wchodzić...niestety......Jak czytam o lakierze mam odruch wymiotny...naprawdę...
 13. Dobrze się czujesz ? Sporą flaszkę - tzn. 0,7 l ???? Nie ! flaszkę z lakieru do paznokci za 695 zł :-) i próbka z perfum za 110 zł :-) http://audiovoodoo.org/masci-i-pasty-do-smarowania-koncowek-kabli-nawet-zasilajacych/ Jak to nie są niepoważne pieniądze to wszyscy już kompletnie ocipieli :-) To są wszystko takie proporcje jakbyście z ochotą płacili 600 zł za litr paliwa.... A w temacie: http://audiovideo.com.pl/bezpieczniki/3638-bezpiecznik-furutech-tf.html ja naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać, 250 zł za bezpiecznik to nawet nie jest lajtowe dymanie, to gwałt na jeleniu.....
 14. => dyzman69 Reson faktycznie coś tam daje na krótko, poprawia przewodnictwo, ale 110 zł za parę kropel to jak zwykle chamskie dymanie jelonka :-) To fiolka z próbek perfum napełniona w 3/4, a audiofil się cieszy, że tyle wydał, bo przecież za 10 zł to by nawet nie spojrzał na taki środek dla motłochu :)) Na dodatek, z czasem zasycha i gniazda są pokryte takim osadem, że trzeba znowu je czyścić i to najlepiej nieaudiofilskim płynem :-) Z drugiej strony jako idealny TARGET z przyjemnością chcesz być dymany i koło się zamyka, producenci będą dymać jeszcze dosadniej :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.