Jump to content

mrowka912

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

186 profile views
 1. Dzięki Szymon za Twój wkład i prace! apropo serwerów, miałeś już może lub planujesz testować Roon Labs Nucleus+ music server?
 2. mrowka912

  Klub HEGEL

  Masz na myśli GENIALNY sonicznie, czy obsługa itp.? Na czym "postawiłeś" server Roon'a? Ja na lapcoku nie byłem zadowolony (tzn. nie słyszałem dużych różnic), teraz planuje postawić na jakimś Qnap'ie z dyskiem SSD.
 3. Zakładasz konto na tunein.com. Szukasz stacji radiowych i dodajesz je do ulubionych, potem w apce lumin'a w ustawieniach wpisujesz email jaki podałeś zakładając konto w tunein i klikasz odśwież stacje. Obok ikonki Tidal masz ikonke radia i pojawiają Ci się wsześniej ulubione stacje. Voila.
 4. mrowka912

  Potrzebuję ...

  Potrzebuje transformatora mocy z uzwojeniami wtórnymi: 2x 15V - min.0.5A 2x 7V - min. 2.14A razem 45VA pierwotne 1x230/240V lub 2x115/120
 5. Konwerter USB-SPDIF by JarekC Wersja z zasilaniem zew./usb (przełączane hebelkiem) Wyjście SPDIF po RCA separowane galwanicznie (Pulse PE-65612NL) oraz TOSLINK. Cena 200zł z wysyłką.
 6. Jakby ktoś miał schemat do PP 2000i, to chętnie "przygarnę". Z góry dziękuje.
 7. Świetne kolumny szukają nowego domu... http://allegro.pl/kolumny-wzorowane-na-harpia-amstaff-high-end-i5398945795.html
 8. mrowka912

  Sprzedam/kupię

  Witam, Szukam kogoś z KRK (i okolic) chętnego wypożyczyć (na szybki odsłuch) WYGRZANĄ kwadrę lamp EL34, KT88 ew. KT120 (chętnie NOS, Mullard, telefunken, ). Również spróbowałbym pomieszać lampami ECC81 (2szt.) i ECC83 (1szt.) nie koniecznie równocześnie. mrowka912(at)tlen.pl
 9. zapewne miał na myśli, że jak tapeta obniży charakterystykę wysokich to uwydatni to jeszcze bardziej dudniący bas (o ile taki występuje w pomieszczeniu)
 10. Wprawdzie jeszcze z niego nie robiłem, ale czytałem tu, że działa http://studiotips.com/tools/ (drugi od dołu)
 11. mrowka912

  Xindak Club

  W moim przypadku sprzęt jest zostawiony w tzw. rozliczeniu, nie miał koleś gotówki, to zostawił sprzęt. Pograłem nim trochę i nie mam się do czego przyczepić - Amstaff Mini grały wyśmienicie, ale Amstaff'y jeszcze lepiej. PA-M potrafi mocno basem ruszyć, góra wcale nie jest "krzykliwa", a scena szeroka - Rage Against zagrało tak, że nie mogłem płyty wyłączyć. Gdybym miał drugi zestaw do słuchania w innym pokoju, to na pewno bym zostawił PA-M.
 12. mrowka912

  Xindak Club

  Witam, A ja "oddam" integrę PAM w dobre ręce - priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.