Jump to content

Liter

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Jeśli można wiedzieć, jak finalnie wyregulowałeś suba ? Chodzi mi o crossover, odcięcie kolumn itd. ?
 2. No dobra, tylko dlaczego ampek tak wysoko odcina mi fronty ? Co może być tym spowodowane ? Jak robiłem kalibracje jakiś czas temu, to odcielo ja na 40 hz, podłączone i ustawione są tak samo... czyli w sumie crossover podczas kalibracji ustawić w subie na maxa, tak jak wszędzie radzą, czy nie ? Odległości po kalibracji wprowadzać prawidłowe czy zostawić jak jest (lewy front 0,15 prawy 1,50 w rzeczywistości oba 3 metry, reszta odległości prawidlowo)
 3. Martin - sorki, mój błąd 😉 chodzilo mi o "pana" Warmstore...
 4. Warmstore - Ty masz chyba smutne życie... na tym kończę "dyskusje" z Tobą... Amplituner Onkyo Tx Rz 800
 5. W sumie krótko - cały zestaw to Heco - Music Style 900 + 200 + Center i do tego Sub Heco New Phalanx 302 a (dwie membrany , konstrukcja zamkniętą)
 6. Witam Panowie. Może tak dla odmiany w wątku subwooferach, zapytam o ustawienie subwoofera 😉 przebrnąłem przez cały wątek, mam nadzieję że gdzieś między żarciem, autami , wzajemnymi wojenkami moje pytanie się przebije 🙂 Do rzeczy - jak to jest z ustawieniem odcięcia w subie ? Czy zawsze w przypadku kina domowego ustawiamy je na maxa ? Spotkałem się z wpisami że niekoniecznie, bo jeśli np. fronty grają do 40 hz, to odcięcie w subie ustawiamy na 60-70 hz !!! Kolejna sprawa - jak granie suba wpływa na fronty? Chodzi mi o to że mi kalibracja ustawia fronty na 200 hz - spotkaliście się z czymś takim ? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli Onkyo (w którego ustawieniach nie ma large/small a jedynie ustawienia odcięcia) ustawia kolumnę na 40 hz to w/g niego jest to duża kolumna, a jeśli jak u mnie na 200 hz to ustawia ją jako małą i jest to prawidłowe jeśli chodzi o zgranie z subem - zgadza się? Czy kompletne bzdury wypisuje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.