Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1220 profile views
 1. Mój ulubiony album i tym samym najważniejszy to stosunkowo mało znany soundtrack Hansa Zimmer'a do filmu Ridley Scott'a "Black Hawk Down". W filmie Hans zderza ze sobą jak dwa żywioły gatunki muzyczne, które pozornie nie nadają się do łączenia ze sobą. Hans jednak po mistrzowsku wykorzystał potencjał drzemiący w etnicznych nurtach rodem z Afryki i połączył je z amerykańską mieszanką rocka, groove i hip hop. Muzyka w połączeniu ze zdjęciami dosłownie wciska w fotel. Mój ulubiony utwór z płyty to "Barra Barra" z mocno zaznaczoną przesterowaną gitarą i ujmującym wokalem Maala. Polecam każdemu, w tym do testów zestawów audio, ponieważ to doskonała realizacja.
 2. Racja. Muzyka z byle jakim brzmieniem to też pewna opcja, ale wtedy chodzenie po forach o tematyce audio to strata czasu.
 3. Odradzam wszelkie wynalazki z regulacją tonów. To prosta droga do degradacji brzmienia.
 4. Yaqin MC100B - spełnia wszystkie kryteria.
 5. Interkonekt najlepiej na węglu np. VAN DEN HUL THE FIRST ULTIMATE MKII Głośnikowe Duelund DCA 16 GA.
 6. Jeśli jakieś dobrze zrealizowane płyty upokarzają zestaw to znak, że zestaw jest kiepski lub mało uniwersalny i warto pomyśleć nad zmianą.
 7. Pioneer PLX-1000 Polecam jako bardzo zadowolony użytkownik.
 8. Estetyka prezentacji lamp to mój koniec poszukiwań naturalnego brzmienia. Hi End. Barwa. Nasączenie. Precyzja. Gładkość. Szybkość. To jest lampa. Tranzystor to bezduszny golem przy lampie. I basta. Powodzenia na ścieżce poszukiwań tranowcom łącznie z fanami klasy D (zlepiającymi bity w pozorną całość).
 9. Szukaj Pioneer PD-50
 10. Yaqin MC 100B jest nie do pobicia w relacji jakość/cena.
 11. Czy możecie polecić dobre realizacje Arethy Franklin?
 12. Piękny, intymny głos, świetne - klimatyczne kompozycje. Sophie zauroczyła mnie już lata temu. Koncerty w jej wykonaniu to podobno prawdziwa uczta dla melomana. Wybieram się w kwietniu do Tarnowa.
 13. Aha. Dziwne, że wiszą w kategorii "budżetowej" a z tego co piszesz to konstrukcja nie z kategorii do 5000. Jeśli tak to wyszło to czy nie jest to kanibal dla Norte. Z drugiej strony jeśli jest wyraźnie większy to straci cechy monitora. Już Norte są duże jak na typowy monitor. Pomijam oczywiście wyjątki - czyli smoki jak Heresy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.