Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1393 profile views
 1. Gratulacje! Na pewno (przykład Lampizatora) eksport jest rynkiem obiecującym (większy, zamożniejszy, bardziej świadomy). Słyszałem, że część polskich konstruktorów od razu ustawia się pod rynki zewnętrzne (chyba ten producent wzmacniaczy widzianych na prezentacji Lampizatora) traktując rynek polski jako margines (ze względu na niszowych, "specyficznych" klientów w Polsce). Oby się udało ponieważ przewody są fantastyczne!
 2. Kolega ma problem z dobraniem kolumn do Silver Luny. W tej chwili ma epos es22 i jest za jasno i ze słabym wykopem. Eposy dopiero zagrały z mocniejszą Prima Luną. Powierzchnia ok. 20m. Poradzicie coś ciekawego do 10000?
 3. Czy w MC100B testowaliście może 6SN7: Shuguang Treasure CV181-Z lub Full Music?
 4. Nie wiedziałeś?
 5. Podobno na tym gra, ale byłem kiedyś zbyt mało ortodoksyjny żeby i to testować.
 6. Poprawia, lepszy jest izraelski Teddy Pardo, ale komplet z zasilaczem będzie wg mnie droższy (ok. 2500) od lepszego rozwiązania (o podobnym sposobie prezentacji) jaki jest używany Stream Magic (do 2000).
 7. Dla mnie wprost odwrotnie. Jestem fanem urządzeń IFI. Każde działa i posiada rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Sam po długich poszukiwaniach mam ifi iDac, iDefender, iPurifier, iSilencer. Słuchawki zgrywają się z nim o lekko ocieplonej sygnaturze. Z Chordami bywa różnie. Słynna sytuacja z wadliwą serią bodajże z przed 2 lat. Chordy lubiły się zawieszać. Kolega miał takiego i zraził się do tej marki. Choć jak się trafi na dobry egzemplarz podobno potrafi pozytywnie zaskoczyć. Z racji dociążenia tam być może sprawdzą się bardziej detaliczne słuchawki.
 8. Jeśli chcesz mieć odczuwalny przeskok to szukaj LAR LPS-1, ale pamiętaj też o wkładce. Nie wiem na czym grasz, ale we wkładkę też powinieneś zainwestować ok. 1000-1500 zł.
 9. podasz linka? bo to jest wersja koncertowa z Japonii. na jakim CD wyszła?
 10. dzięki, szukam i ściągam płytę do testów
 11. zdecydowanie tak, słuchałem praktycznie większość konstrukcji do 10000 i wybrały Norte, ale tak jak piszesz, to jest specyficzna szkoła grania, nie każdemu może odpowiadać, a szczególnie tym co lubią mieć podbity bas i wysokie. Natomiast warto przesłuchać przed wydaniem opinii. Opis na stronie producenta jak i każdy inny nie jest miarą w świecie audio. Jedynie odsłuch jest właściwą miarą a i zderzenie z gustem może lepszość uszeregować w dziwny sposób. Najlepsze to znaczy zawszy najlepsze dla oceniającego w jego systemie i jego warunkach akustycznych. kluczem w monitorach jest całość czyli konstrukcja, głośniki i najważniejsze - odpowiednia zwrotnica - wg moich doświadczań
 12. Posłuchajcie Impuls Audio Norte koniecznie. Jak dla mnie to najlepszy monitor do 10000 zł.
 13. Mam obydwa. Szkoda, że tuż po zakupach te promocje. Polecam. U mnie iDefeder (bez iPower) robi świetną robotę. Troszkę słabszy efekt, ale równie wyraźny daje iSilencer (dynamika, czarne tło, holografia)
 14. Mój ulubiony album i tym samym najważniejszy to stosunkowo mało znany soundtrack Hansa Zimmer'a do filmu Ridley Scott'a "Black Hawk Down". W filmie Hans zderza ze sobą jak dwa żywioły gatunki muzyczne, które pozornie nie nadają się do łączenia ze sobą. Hans jednak po mistrzowsku wykorzystał potencjał drzemiący w etnicznych nurtach rodem z Afryki i połączył je z amerykańską mieszanką rocka, groove i hip hop. Muzyka w połączeniu ze zdjęciami dosłownie wciska w fotel. Mój ulubiony utwór z płyty to "Barra Barra" z mocno zaznaczoną przesterowaną gitarą i ujmującym wokalem Maala. Polecam każdemu, w tym do testów zestawów audio, ponieważ to doskonała realizacja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.