Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1265 profile views
 1. Jeśli chcesz mieć odczuwalny przeskok to szukaj LAR LPS-1, ale pamiętaj też o wkładce. Nie wiem na czym grasz, ale we wkładkę też powinieneś zainwestować ok. 1000-1500 zł.
 2. podasz linka? bo to jest wersja koncertowa z Japonii. na jakim CD wyszła?
 3. dzięki, szukam i ściągam płytę do testów
 4. zdecydowanie tak, słuchałem praktycznie większość konstrukcji do 10000 i wybrały Norte, ale tak jak piszesz, to jest specyficzna szkoła grania, nie każdemu może odpowiadać, a szczególnie tym co lubią mieć podbity bas i wysokie. Natomiast warto przesłuchać przed wydaniem opinii. Opis na stronie producenta jak i każdy inny nie jest miarą w świecie audio. Jedynie odsłuch jest właściwą miarą a i zderzenie z gustem może lepszość uszeregować w dziwny sposób. Najlepsze to znaczy zawszy najlepsze dla oceniającego w jego systemie i jego warunkach akustycznych. kluczem w monitorach jest całość czyli konstrukcja, głośniki i najważniejsze - odpowiednia zwrotnica - wg moich doświadczań
 5. Posłuchajcie Impuls Audio Norte koniecznie. Jak dla mnie to najlepszy monitor do 10000 zł.
 6. Mam obydwa. Szkoda, że tuż po zakupach te promocje. Polecam. U mnie iDefeder (bez iPower) robi świetną robotę. Troszkę słabszy efekt, ale równie wyraźny daje iSilencer (dynamika, czarne tło, holografia)
 7. Gratulacje. Długich i miłych odsłuchów!
 8. Mój ulubiony album i tym samym najważniejszy to stosunkowo mało znany soundtrack Hansa Zimmer'a do filmu Ridley Scott'a "Black Hawk Down". W filmie Hans zderza ze sobą jak dwa żywioły gatunki muzyczne, które pozornie nie nadają się do łączenia ze sobą. Hans jednak po mistrzowsku wykorzystał potencjał drzemiący w etnicznych nurtach rodem z Afryki i połączył je z amerykańską mieszanką rocka, groove i hip hop. Muzyka w połączeniu ze zdjęciami dosłownie wciska w fotel. Mój ulubiony utwór z płyty to "Barra Barra" z mocno zaznaczoną przesterowaną gitarą i ujmującym wokalem Maala. Polecam każdemu, w tym do testów zestawów audio, ponieważ to doskonała realizacja.
 9. Racja. Muzyka z byle jakim brzmieniem to też pewna opcja, ale wtedy chodzenie po forach o tematyce audio to strata czasu.
 10. Odradzam wszelkie wynalazki z regulacją tonów. To prosta droga do degradacji brzmienia.
 11. Yaqin MC100B - spełnia wszystkie kryteria.
 12. Interkonekt najlepiej na węglu np. VAN DEN HUL THE FIRST ULTIMATE MKII Głośnikowe Duelund DCA 16 GA.
 13. Jeśli jakieś dobrze zrealizowane płyty upokarzają zestaw to znak, że zestaw jest kiepski lub mało uniwersalny i warto pomyśleć nad zmianą.
 14. Pioneer PLX-1000 Polecam jako bardzo zadowolony użytkownik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.