Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

186 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1770 profile views
 1. Nie słuchałeś przed i po modyfikacji a komentujesz. Kolejny do "zbanowania" na liście "myślących inaczej"
 2. Pioneee PD30AE spięty coaxialem Audioquest Carbon w wersji 1,5m RCA do BNC z 2qute. Zasilacz Tomanka, zasiłki Heavens Gate Ultra Silence.
 3. Chord gra w zależności od tego co puścisz mu ze źródła, jakim kablem i czym to zasilisz. Może być metalicznie a może być ciepło i analogowo. Przerabiałem.
 4. Konstruktor ewidentnie minął sie z prawdą. Nie piwrwszy raz. Co nie znaczy, że DAC nie jest świetny.
 5. Zasilacz liniowy do 2qute okazał się strzałem w dziesiątkę, ale znaczny przyrost jest tylko na dobrym kablu zasilającym. Mam akurat Tomanka w wersji z gniazdem IEC a w nie jest wpięty Heavens Gate Ultrasilence. Liniowy na zwykłym kablu daje niewielki przyrost, dlatego zgadzam się z częścią użytkowników HeadFi.
 6. Mój dac 2qute puszczony zasilaczem liniowym z dobrą sieciówką nabrał dociążenia i barwy. Tak więc potwierdzam również, że ten DAC jest czuły na zasilanie i źródło. W kwestii źródła - lepiej brzmi coax niż optyk. Źródło - w moim przypadku ma również bardzo duże znaczenie na kształtowanie brzmienia.
 7. Dla mnie z kolei Sylvania na tle RCA ma owszem otwartą górę i dobrą separacje ale gorszą plastykę, barwę i wspomniany bas.
 8. Yaqin MC100B + muda44 mod. Moje wcześniejsze lampy były ciche (EH i oryginalne chińczyki). Oczywiście to tylko na rozruchu więc nie jest problem.
 9. Kupiłem nową kwadrę kt88. Jedna z lamp charakterystycznie cicho strzela. Częstotliwość strzelania maleje i w końcu zanika po ok. 5 minutach. Bias trzyma, wzmacniacz gra. Czy to norma we współczesnej produkcji czy coś nie tak z lampą? Film:
 10. Temat nieaktualny. Okazało sie właśnie ze trzeba włączyć i wyłączyć Pure Audio.
 11. U mnie strzał w dziesiątkę zrobiła sklejka suchotrwała brzozowa klasa 1/ Kompozycje 2 x 3 cm.
 12. Polecicie jakiś serwis CD? Nie działa wyjście cyfrowe coax i optyk w Pionner PD50. Reszta sprawna. Kiedyś coax na pewno działał. Może ma jakiś związek z niedziałaniem brak okablowania wewnętrznego (rozebrałem przed chwilą tył i widzę obog gniazda pusty connector), ale może to "ślepa uliczka" - pewnie jak ktoś widział sprawne "bebechy" PD50 mógłby rozstrzygnąć.
 13. OK, dziękuję. Czy możesz rozwinąć jakie aspekty były lepsze w Yamaha i na co zwracasz szczególną uwagę (co lubisz)?
 14. Piszesz "zagra" więc nie słuchałeś, ale wyciągasz wnioski? Jaką ma wartość taki wpis/opinia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.