Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

196 Dobry

Audiostereo

188

Bocznica

8

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2568 profile views
 1. Przecież tylko ja nie będę widział tego co pisze osoba zablokowana. Wszyscy pozostali już tak. Co w tym złego, że mam indywidualne preferencje i pewne posty uważam za śmieci a pewne nie. Przypominam - ja nie mam chęci ani uprawnień do całkowitego blokowania konkretnych użytkowników, tak aby nie byli widoczni dla każdego. Ja sobie tylko filtruje użytkowników. Jak w życiu. Jeden lubi oglądać TVP a drugi TVN. Nie ma co zmuszać każdego, żeby oglądał zarówno TVP jak i TVN.
 2. Obserwując swoją drogę rozwoju, zawsze w tym samym budżecie porównując tor analogowy do cyfrowego byłem w stanie wycisnąć z winyla więcej niż z CD, dlatego polecam tę drogę. Ważne - trzeba lubić manualną zabawę z winylem ze względu na czas jaki trzeba poświęcić na konfigurację i odsłuch. Jeśli kogoś kręci winyl - zdecydowanie warto się bawić. Być może część osób kierując się motywami hipsterskimi będzie cieszyć samo obcowanie z czarną płytą a brzmienie będzie drugorzędne? Ja nie należę do tej grupy, ale też ją trzeba uszanować...
 3. każdy ma odmienne poczucie estetyki i lubi nieco inny sposób prezentacji - i to jest w audio piękne
 4. Potwierdzam, poszedłem tą drogą i póki co nie szukam nic w zamian.
 5. Przerabiałem temat pre. Nie warto bawić się w pre (oczywiście poza phono mm/mc) w tym wzmacniaczu. Lepsze efekty dał zdecydowanie mod muda44 + dobre źródło, okablowanie, lampy. Co do wzmacniacza jest wybitny. Przebiła go jak dla mnie w dynamice dopiero Primaluna za 18000. Owszem, jak ktoś lubi miękkie zaokrąglenia kosztem dokładności i drive - powinien szukać gdzie indziej.
 6. Nie słuchałeś przed i po modyfikacji a komentujesz. Kolejny do "zbanowania" na liście "myślących inaczej"
 7. Pioneee PD30AE spięty coaxialem Audioquest Carbon w wersji 1,5m RCA do BNC z 2qute. Zasilacz Tomanka, zasiłki Heavens Gate Ultra Silence.
 8. Chord gra w zależności od tego co puścisz mu ze źródła, jakim kablem i czym to zasilisz. Może być metalicznie a może być ciepło i analogowo. Przerabiałem.
 9. Konstruktor ewidentnie minął sie z prawdą. Nie piwrwszy raz. Co nie znaczy, że DAC nie jest świetny.
 10. Zasilacz liniowy do 2qute okazał się strzałem w dziesiątkę, ale znaczny przyrost jest tylko na dobrym kablu zasilającym. Mam akurat Tomanka w wersji z gniazdem IEC a w nie jest wpięty Heavens Gate Ultrasilence. Liniowy na zwykłym kablu daje niewielki przyrost, dlatego zgadzam się z częścią użytkowników HeadFi.
 11. Mój dac 2qute puszczony zasilaczem liniowym z dobrą sieciówką nabrał dociążenia i barwy. Tak więc potwierdzam również, że ten DAC jest czuły na zasilanie i źródło. W kwestii źródła - lepiej brzmi coax niż optyk. Źródło - w moim przypadku ma również bardzo duże znaczenie na kształtowanie brzmienia.
 12. Dla mnie z kolei Sylvania na tle RCA ma owszem otwartą górę i dobrą separacje ale gorszą plastykę, barwę i wspomniany bas.
 13. Yaqin MC100B + muda44 mod. Moje wcześniejsze lampy były ciche (EH i oryginalne chińczyki). Oczywiście to tylko na rozruchu więc nie jest problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.