Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2126 profile views
 1. każdy ma odmienne poczucie estetyki i lubi nieco inny sposób prezentacji - i to jest w audio piękne
 2. Potwierdzam, poszedłem tą drogą i póki co nie szukam nic w zamian.
 3. Przerabiałem temat pre. Nie warto bawić się w pre (oczywiście poza phono mm/mc) w tym wzmacniaczu. Lepsze efekty dał zdecydowanie mod muda44 + dobre źródło, okablowanie, lampy. Co do wzmacniacza jest wybitny. Przebiła go jak dla mnie w dynamice dopiero Primaluna za 18000. Owszem, jak ktoś lubi miękkie zaokrąglenia kosztem dokładności i drive - powinien szukać gdzie indziej.
 4. Nie słuchałeś przed i po modyfikacji a komentujesz. Kolejny do "zbanowania" na liście "myślących inaczej"
 5. Pioneee PD30AE spięty coaxialem Audioquest Carbon w wersji 1,5m RCA do BNC z 2qute. Zasilacz Tomanka, zasiłki Heavens Gate Ultra Silence.
 6. Chord gra w zależności od tego co puścisz mu ze źródła, jakim kablem i czym to zasilisz. Może być metalicznie a może być ciepło i analogowo. Przerabiałem.
 7. Konstruktor ewidentnie minął sie z prawdą. Nie piwrwszy raz. Co nie znaczy, że DAC nie jest świetny.
 8. Zasilacz liniowy do 2qute okazał się strzałem w dziesiątkę, ale znaczny przyrost jest tylko na dobrym kablu zasilającym. Mam akurat Tomanka w wersji z gniazdem IEC a w nie jest wpięty Heavens Gate Ultrasilence. Liniowy na zwykłym kablu daje niewielki przyrost, dlatego zgadzam się z częścią użytkowników HeadFi.
 9. Mój dac 2qute puszczony zasilaczem liniowym z dobrą sieciówką nabrał dociążenia i barwy. Tak więc potwierdzam również, że ten DAC jest czuły na zasilanie i źródło. W kwestii źródła - lepiej brzmi coax niż optyk. Źródło - w moim przypadku ma również bardzo duże znaczenie na kształtowanie brzmienia.
 10. Dla mnie z kolei Sylvania na tle RCA ma owszem otwartą górę i dobrą separacje ale gorszą plastykę, barwę i wspomniany bas.
 11. Yaqin MC100B + muda44 mod. Moje wcześniejsze lampy były ciche (EH i oryginalne chińczyki). Oczywiście to tylko na rozruchu więc nie jest problem.
 12. Kupiłem nową kwadrę kt88. Jedna z lamp charakterystycznie cicho strzela. Częstotliwość strzelania maleje i w końcu zanika po ok. 5 minutach. Bias trzyma, wzmacniacz gra. Czy to norma we współczesnej produkcji czy coś nie tak z lampą? Film:
 13. Temat nieaktualny. Okazało sie właśnie ze trzeba włączyć i wyłączyć Pure Audio.
 14. Polecicie jakiś serwis CD? Nie działa wyjście cyfrowe coax i optyk w Pionner PD50. Reszta sprawna. Kiedyś coax na pewno działał. Może ma jakiś związek z niedziałaniem brak okablowania wewnętrznego (rozebrałem przed chwilą tył i widzę obog gniazda pusty connector), ale może to "ślepa uliczka" - pewnie jak ktoś widział sprawne "bebechy" PD50 mógłby rozstrzygnąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.