Jump to content

Krzysztof_54067

Użytkownicy
 • Content Count

  1173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

184 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1466 profile views
 1. U mnie strzał w dziesiątkę zrobiła sklejka suchotrwała brzozowa klasa 1/ Kompozycje 2 x 3 cm.
 2. Polecicie jakiś serwis CD? Nie działa wyjście cyfrowe coax i optyk w Pionner PD50. Reszta sprawna. Kiedyś coax na pewno działał. Może ma jakiś związek z niedziałaniem brak okablowania wewnętrznego (rozebrałem przed chwilą tył i widzę obog gniazda pusty connector), ale może to "ślepa uliczka" - pewnie jak ktoś widział sprawne "bebechy" PD50 mógłby rozstrzygnąć.
 3. OK, dziękuję. Czy możesz rozwinąć jakie aspekty były lepsze w Yamaha i na co zwracasz szczególną uwagę (co lubisz)?
 4. Piszesz "zagra" więc nie słuchałeś, ale wyciągasz wnioski? Jaką ma wartość taki wpis/opinia?
 5. Ja polecam przyglądnąć się Pioneer PLX 1000. Nie ma go na Twojej liście a powinien się znaleźć wg mnie.
 6. Porównywał ktoś może szkołę grania Chord 2qute z AUDIO GD SA-1.32? To podobna klasa DAC-ów? Posiadają jakieś cechy odróżniające, inną szkołę grania? Myślę nad pójściem w kierunku Chroda lub Audio GD. Interesuje mnie głównie barwa, dźwięczność, muzykalność bez utraty dokładności. Myślę podpiąć transport pod coaxialu.
 7. Tak, to DD - gra to wg mnie bardzo dobrze, tego napędu nie słychać (legendy i baśnie o głośnym DD nie dotyczą tego rozwiązania). Miałem wcześniej różne paskowe napędy (które było słychać!) m.in. Pro-Jecta więc mam porównanie. Mowa była na początku o budżecie 4000 -5000 a nie 4000. Można skompletować w wersji używanej: - gramofon używane 2000 - pre używane 1200 - wkładka 1500 (nowa) i mieścimy się w limicie. 300 zł zostanie np. na RCA PHONO Oyaide.
 8. Ja polecam (jako zadowolony użytkownik) Pioneer PLX-1000. Do tego pre Lar Lps-1, wkładka MM Ortofon Black lub Bronze
 9. Jak dla mnie to była najlepsza prezentacja AVS 2018. Z delikatnych minusów brakowało nieco dokładności, ale zrzucam to raczej na karb aktywnych kolumn.
 10. Będzie hit!. Koncert w Gliwicach już prawie wyprzedany.
 11. Nobel to już w 80% polityka a w 20% sztuka. Jeśli ktoś tego nie widzi to albo nie chce, albo za mało jest zorientowany.
 12. Zawsze po zmianie lamp należy ustawić bias na 0,45-0,50 Po kilkudziesięciu godzinach warto skontrolować i skorygować.
 13. niestety, ale cokoły są za szerokie w tych lampach. Zostaję więc przy mojej idealnej mieszance: para RCA w wersji GT na zewnątrz (detal, barwa i średnica - wzorcowe) para UK-6SN7 PSVANE Hi-Fi Gold (dociążenie)
 14. Gratulacje! Na pewno (przykład Lampizatora) eksport jest rynkiem obiecującym (większy, zamożniejszy, bardziej świadomy). Słyszałem, że część polskich konstruktorów od razu ustawia się pod rynki zewnętrzne (chyba ten producent wzmacniaczy widzianych na prezentacji Lampizatora) traktując rynek polski jako margines (ze względu na niszowych, "specyficznych" klientów w Polsce). Oby się udało ponieważ przewody są fantastyczne!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.