Jump to content

Panter

Użytkownicy
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Panter

  Manley

  W końcu jakiś ruch w wątku Manleya 🙂 Co przełączania 250 z trybu triody na pentodę - tylko po wyłączeniu zasilania, operacja na włączonym zasilaniu może narobić wiele złego. Jeśli chodzi o Steelhead - bardzo dobry pre gramofonowy z możliwością dopasowywania wielu parametrów. Ma też jedno wejście liniowe analogowe, ale nie należy brać go pod uwagę, gdyż akurat to ma kiepskie. Lampy 300b do pre - ciekawe jak wypadają nowa seria ACME od PSVANE w porównaniu do Takatsuki?
 2. Panter

  Manley

  Szczegółów technicznych nie zgłębiałem. O ile mi wiadomo, kiedyś Manley w Snapperach sam dawał taki przełącznik, od pewnego momentu zaprzestali. Końcówki 250 też są na el34 i przełącznik tryby dają oryginalnie.
 3. Panter

  Klub 300B

  Miałem u siebie podobną przypadłość, też przy EHG. Od chwili zauważenia pograła jeszcze kilka miesięcy i padła.
 4. Panter

  Manley

  Jeśli chodzi o rok produkcji, to najlepiej napisz do Manleya - odpowiadają na pytanie, więc będziesz miał info z pewnego źródła. Wiele osób kupując nowe Snappery decyduje się na dołożenie hebelka (przełącznik w tryb triody) przez dystrybutora, więc zarówno w nowszych urządzeniach często je się spotyka. EDIT: Warto pamiętać, że rok produkcji to jedno, a czas eksploatacji to drugie.
 5. Pierwsze słyszę o nowym salonie. Wygląda na to, że to kolejna inicjatywa typu Audio Atelier w Łodzi z udziałem MojeAudio. Wg mnie, świetny pomysł na prezentację różnych sprzętów w warunkach zbliżonych do domowych. Oferta szeroka i zdecydowanie w moim klimacie, do tego będę miał przysłowiowy rzut beretem. Baaardzo się cieszę z powstania tego typu miejsca we Wrocławiu, będę trzymał kciuki aby punkt się przyjął i był w stanie trwać
 6. Efekt zależy również od stopnia drapowania zasłon
 7. A te wielgachne trafo podłączyłeś?
 8. Odpaliłeś już to monstrualne trafo?
 9. Ponoć jakiś czas temu popadli w problemy finansowe. Pewnie dlatego przenieśli się obok na mniejszą powierzchnię. Jak jest na ten moment, nie wiem.
 10. Czekam na relację z efektów działania
 11. Nie posiadam DAC-a obsługującego DSD (zarówno natywny, jaki i pakowany w ramki PCM), a tylko klasyczny PCM
 12. Jak dCS NB radzi sobie z konwersją DSD na PCM? Czy jakość zauważalnie spada?
 13. Sprawdzałeś, czy te EML 300b Mesh będą się dla twojego sprzętu właściwe?
 14. Panter

  Klub 300B

  Mam 300b w pre. Gram już prawie dwa lata na PSVANE TMII, kupowałem tutaj: [Hidden Content] Nie mam z nimi żadnych problemów, jestem zadowolony.
 15. O ile będą .... Na ten moment nie wiadomo - a może się mylę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.