Jump to content

XVCR

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

795 profile views
 1. XVCR

  Najlepsze ECC82

  Zrobiłem tak samo.
 2. XVCR

  Najlepsze ECC82

  Dla mnie gdyby grały trochę dalej to byłby już ideał, ale poza tym to tak jak piszesz Telefunken 802s klasa sama w sobie.
 3. W zestawie są dwie pary padów, ale są już dostępne pady z eko skóry. Przy zakupie warto wybrać kabelek brązowy pleciony jest lepszy od czarnego, który dodatkowo jest niewygodny. Warto im dać trochę czasu, nie mają efektu wow na wstępie, dopiero po czasie można je docenić. Nie wiem czy akurat Heimdall będzie pasował, nie znam go, dobrze pasują dobre kable ze srebra.
 4. Meze mają w komplecie dwie pary, skórzane i welurowe pady, można sobie dopasować brzmienie, są bardzo wygodne.
 5. Warto posłuchać Empyreanów, nie są idealne, ale dzięki zmianie padów można sporo zmienić, do tego dobrze reagują na zmiany kabelka, no i jak się ma Audeze to kabelki pasują te same. Sporo je różni od ADX5000.
 6. Są jeszcze Beyery T1 v2, całkiem dobrze się w klasyce spisują.
 7. D8000 pod pewnymi względem są podobne do X, bo jak ktoś wcześniej wspomniał są wyczynowe, z tym że X mają zrobiony wyczynowy dźwięk, taki z podkręconym kontrastem, nasyceniem kolorów itd. gdzie D8000 szczególnie w rejonie basu to dźwięk fizyczny ich bas potrafi zaskoczyć realnością. Niestety z oryginalnym kablem mają schowaną górę. HE1000 nie zawsze grają dobrze z lampą, np. z Lebenem 300kę kompletnie nie grają. To zupełnie inne granie od Finali oddalone, przestrzenne ale jasne, brakuje wypełnienia, ale to dopiero w porównaniu do LCD czy Finali.
 8. Dzięki, dopiero teraz zauważyłem edycję posta.
 9. Nie ma chyba nic na forum o wzmacniaczach Chorda, słuchał może ktoś Ttoby albo Etude? Warto się interesować?
 10. Bardzo ciekawe zestawienie, mam dość podobny repertuar, choć nie aż tak duży w klasyce, filmowa bardzo zbieżna choć u mnie jest kilku jeszcze kompozytorów.
 11. Aplikacją Lumina można sterować Auralica.
 12. No raczej , nie. Nie porównywałem bezpośrednio, bo nie chciałem zostać z dwoma streamerami i kupiłem dopiero jak sprzedałem Ariesa Femto, ale nie odczułem znaczącej różnicy po zmianie. Za to wpięcie iFi pomiędzy Ariesa i DAC wnosi poprawę, także G2 może być lepszy z tym że różnica w cenie jest ....
 13. Pisałem już G1 nie jest jakimś przeskokiem w stosunku do Ariesa Femto, owszem wygląd obudowa itd. tak, ale podobnie jak Femto, G1 nie ma izolacji galwanicznej, dodanie czegoś po Ariesie poprawia brzmienie. Sieciowo działa ok, z dyskiem USB trzeba uważać, bo nie wszystkie będą pasować, ze względu na ograniczone zasilanie z portu USB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.