Jump to content

Marcin_75

Użytkownicy
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1262 profile views
 1. Marcin_75

  Kolumny do 500 zł

  Hiend to nie będzie.Ale myśle ze będzie lepszy. Np taki [Hidden Content],searchweb201602_,searchweb201603_
 2. Marcin_75

  Kolumny do 500 zł

  Z cenami w Polsce nie pomogę.Mieszkam za granicą. Na Ali te wzmacniaczyki kosztują 30-60€ wpisz digital amplifier audio w wyszukiwarce AliExpress
 3. Marcin_75

  Kolumny do 500 zł

  To chyba najsensowniejsze wyjście.Ale za pincset może być ciężko. Pomysł ze wzmacniaczykiem z AliExpress też niezły
 4. Marcin_75

  Kolumny do 500 zł

  Ale jeśli to jest zestawik ze „wzmacniaczem” w subwooferze to może być problem, z podłączeniem i z wydajnością.
 5. A np. Burmester? Parę lat temu kupiłem xlr burmester lila.
 6. Marcin_75

  Magnetofon.

  Nówka xl II. Bez dolby.Wysterowane dość wysoko.Peaki podbijały pod +8dB, średnio było 0 - +4dB. Zero szumów, wszystko ładnie i czytelnie.
 7. Marcin_75

  Magnetofon.

  Witam szanownych Dzisiaj w ramach walki z nudą, nagrałem sobie na chromową kasetkę maxella płytkę Myrkula z qobuza(w hiresie).Użylem bylejakiego akai gx-a5.I jestem dość zszokowany...To naprawdę nie brzmi źle. Mam jeszcze pytanie.Czy są tu jeszcze ludzie, którzy zajmują się reanimacją decków? Wpadł mi w łapki akai gx-f95.Sprzęt, uważam, warty uratowania.Na chwilę obecną stacjonuję za granicą, ale w wakacje mógłbym go podrzucić. Marcin
 8. Można jeszcze wypróbować coś ze stajni Cabasse.Ja od kilku tygodni próbuję Egea 3.Jakoś strasznie zachwycony nie jestem, ale ja jednak wolę bardziej drapieżny dźwięk, i jednak bas z obudowy zamkniętej. Ale jest kilka plusów: Wysoka skuteczność, BR w podłogę, design, ciekawe przetworniki. Dodam jeszcze że u mnie grają z tranzystorowym pre i końcówką, coś czuję jednak, że z lampą byłoby fajnie.Zabrałem na chwilę moim córkom z pokoju iTube fatman, i wyobraźcie sobie, że to chińskie gówienko dało im radę.
 9. Ale kapelutki mają bardzo stylowe
 10. Co prawda to nie diy, ale mam właśnie coś takiego.Nazywa się toto Acarian systems model Álon II.Musze powiedzieć ze uwielbiam te kolumny.Minusy to design i niska skuteczność.Dopiero 400w na stronę załatwiło sprawę.
 11. Nie Jezeli nie masz wyjścia optycznego, to pozostaje Ci tylko usb.Minijack to wyjście liniowe, nie cyfrowe.Czyli dac musi mieć wejście usb.
 12. A wiecie może kto jeszcze zajmuje się naprawą i przeglądem decków?Wpadł mi w ręce akai gx-f95.Chyba warty odratowania.
 13. Marcin_75

  Tannoy Gold

  Do kuchni to nie bardzo, bo gdzie przenieść żonę, żeby usłyszała...😉? Ale fajna sprawa.Dzieki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.