Jump to content

Marcin_75

Użytkownicy
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

851 profile views
 1. 2x2.5 mm->3.5 mm Takie same mam w swoich Hifimanach Jak tanio to aliexpress Jak audiofilsko to do producentów kabelków na forum
 2. Szalenie mi przykro,że moje nieprzemyślane słowa wytrąciły Cię ze stanu błogiej abstynencji 😉
 3. Wybacz, ale Ty tak na poważnie?
 4. No i dobrze, bo abstrahując od technicznej (nie)poprawności, co koledzy Ci wytłumaczyli, krew by Cię zalewała przy codziennym użytkowaniu takiego combo. I gra lepiej tak podłączone?
 5. Mi tak czasami dzieje się z Qobuzem.Muszę wejść w moja muzyka, wylogować sie z qobuza i zalogować się ponownie
 6. Ostatecznie jak się chce po taniości, albo na przeczekanie, to wielokanalowa końcówka mocy. Kiedy się okazało, że moja końcówka accu p-11 nie wyrabia z kolumnami, podłączyłem rotel rmb 1075 który zalegał mi w garażu, i spokojnie sobie szukam monobloków.
 7. Kolega jest fanem dynaudio.Są to bodajże audience 52.Chociaż już czekają contour 1.3. Zresztą kolega też krąży po forum, może się odezwie. A jeżeli już mocna końcówka, to polecam właśnie duże basowce w obudowie zamkniętej.Tak teraz gram, końcówka i 10 cali w obudowie zamkniętej.
 8. W takich pieniążkach (500€) kupiłem koledze nakamichi pa5.Swietna sprawa,ale to dopiero zaczyna się gonitwa. Dobór pre bez docelowych kolumn będzie koszmarem.
 9. Ja mam rasp mini z tą płytką.”Zdecydowanie jasno” to chyba za dużo powiedziane.U mnie gra leciutko jaśniej niż mój CD densen B-420.Ale to chyba dużo zależy od całego toru.W każdym razie u mnie nie odchudza dźwięku.
 10. Już zostawcie te nieszczęsne kefy.Proponuję autorowi sprawdzić wyroby manufaktuki BNM.Spory wybór,duża możliwość dostosowania do osobistych preferencji i nie trzeba sprzedawać nerki😉 polecam lekturę wątku klubowego
 11. Ja poleciłem wireless z premedytacją, po obejrzeniu rysunku jaki kolega wstawił.Jest tam niby 23m2 ale odsłuch będzie w bliskim polu.Szafka na sprzęt będzie jak rozumiem z boku, a beamer z tylu więc próbuję sobie wyobrazić tą całą kablologię.Glosnik 13cm jest mały, ale przy sprzęcie aktywnym problemy basowe są troche mniejsze.Poza tym dane mi było słyszeć ls50(pasywne) i bardzo mi się podobały.Ale oczywiście szanuję niechęć kolegi do sprzętu aktywnego i życzę udanych poszukiwań.
 12. Dziekuję Porównam go też do mojego pre Densen b-200
 13. Używałem jakiś czas casm6 jako pre z końcówką accu p-11 i po xlr grało normalnie, a o ile dobrze pamietam w accu gorący pin jest niestandardowo.
 14. Ależ mi smaka narobiłeś 😀 Narazie jadę na streamerze rpi z najnowszym ess.Zobaczymy co potrafi konkurencja z zasilaniem dual mono.
 15. Tak by wynikało z opisów.Sprawdzę już w następny weekend.Powodzenia z upgradem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.