Jump to content

Marcin_75

Użytkownicy
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

913 profile views
 1. Usbridge jest nakładką do SBC sparky nie do maliny(podobny minikomputerek).Kupujesz toto jako gotowiec( Ok. 170€).Ja mam z volumio.Musialem tylko podłączyć, wpiąć do sieci i działa.Pozniej oczywiście można doinstalować pare wtyczek.Minusem volumio jest, ze jeżeli chcesz korzystać z tidala albo qobuza i odtwarzać pliki hires, trzeba płacić abonament myvolumio (Ok. 4€)Do wyboru jest jeszcze dietpi.I oczywiście jeżeli ktoś chce, można jeszcze zainwestować w liniowy zasilacz lub zasilanie bateryjne.U mnie gra podłączony do teac ud503.Narazie na kitowym zasilaczu jest lepiej niż z laptopa i z usb maliny.
 2. Ja to zbieram na takie cusie https://www.diyclassd.com/img/upload/doc/misc/nc400_monokit/Documentation/NC400_Monokit_01xx.pdf
 3. Aaa widzisz Nie sprawdziłem dokładnie. Ale też fakt, że nie są precyzyjni 2x75W 8Ω @ 1kHz THD=1% 2x125W 4Ω @1Khz THD=1% 2x 37W 8Ω @ 10Hz-20kHz THD=0.0015% 2x 62W 4Ω @ 10Hz-20kHz THD=0.0015%
 4. A najlepsze, co możesz zrobić, to zaproś córkę do wyboru.Niech czuje, ze ma wpływ na to, co będzie u Niej grało.Bedzie to świetna zabawa dla Ciebie i dla Niej.
 5. Nie To może jedynie pokazać, że tańsze zagra dla kogoś lepiej.U mnie jakiś czas temu chińska lampeczka za 35€ zagrała przyjemniej z monitorami niż zestaw pre densen, power accuphase. Ale czy to moje dobrze, będzie takie dobre dla kogoś z ML?Nie koniecznie. A jednocześnie dla kogoś z onkyo to mogło by brzmieć słabo. I jak chcesz połączyć opinie Twoją, moją i kogoś z załóżmy ML?
 6. https://www.audiophonics.fr/en/power-amplifier/audiophonics-pa-s125nc-rca-stereo-class-d-power-amplifier-ncore-2x75w-8-ohm-p-12756.html Co prawda tylko 75W/8om ale mają jeszcze monobloczki.
 7. Próbowałem tego w mojej sypialni.W końcu sie poddałem.Wstawilem zestaw słuchawkowy dla siebie, i grajucha bose.Naprawdę nie brzmi źle.A z tego co widzę, to i tak dzieciaki słuchają leżąc na łóżku.Także naprawdę sugeruję jakiś dobrze brzmiący all-in-one z dużą funkcjonalnością.
 8. Zazwyczaj w pokoju dziecinnym i tak nie masz możliwości rozstawienia kolumn żeby uzyskać przyzwoity efekt stereo.Po drugie młodzi i tak narazie będą używać głównie mp3.Takie głośniczki dają czasami bardzo fajny dźwięk.Najważniejsze, to nie odcinaj dzieciaków od dobrego dźwięku z Twojego głównego zestawu.Niech poznają co to dobry dźwięk.Moja najstarsza też ma mini w pokoju, a i tak kiedy może przychodzi słuchać w salonie, „bo tutaj tak fajnie brzmi”.
 9. Marcin_75

  wzmacniacz

  To wszystko są dobre sprzęty. Ale pzwólcie, że opowiem moje przeboje z sypialnią Postawiwszy sobie przyzwoity zestaw w salonie, zabrałem się za sypialnię.Rozstawienie w sypialni podobne jak ma być u kolegi.Sprzęt na szafeczce/komodzie.Zaczęlo się: sansui 711, sony 555 es, kenwood 1001, chińska hybryda mistral to tylko najważniejsze. Ukoronowaniem wszystkiego była chińska lampeczka, która w salonie z monitorami zagrała nie gorzej niż mój główny zestaw. A w sypialni... było po prostu przyzwoicie.Ale nie porywało. W końcu do sypialni wstawiłem sobie fajny zestaw słuchawkowy i...grajka bose. Nie odczuwam dyskomfortu.
 10. A nie wydaje Wam się, że to właśnie problem interpretacji? Jezeli spytacie kolegę, który od 25 lat zmienia graty, dopieszczjąc każdy szczegół, czy możliwe jest mieć DOBRY dźwięk za 1000 pln to oczywiście odpowie że nie. Jezeli spytacie innego, odpowie że oczywiście. Pytanie, czy DOBRY jednego równa sie DOBRY drugiego. Nie wspominając o osobistych preferencjach. Każdy może wydać na audio tyle ile może, i każdemu należy się na forum pomoc. Ale występuje problem ze znalezieniem płaszczyzny porozumienia. Oczywiście buców, którzy mają wszystko i zawsze najlepsze należy po prostu ignorować.
 11. Jako ojciec trójki w wieku 11-15 doradzę, żeby była opcja bluetooth.Moja najmłodsza przechodzi aktualnie okres fascynacji K-pop a to tylko na youtube albo w Spotify.Wstawiłem jej mini pioneera, i pózniej musiałem doinstalować moduł BT.Dzięki Bogu, widzę podbiera mi płyty Nymana 😉
 12. Płasko i to cuś to mi przychodzi na myśl sennheiser hd 25 c II.
 13. Marcin_75

  wzmacniacz

  Chyba dobrze zakładam, że głośniki będą gdzieś tam wciśnięte w szafkę? Także ewentualna przewaga rasowego wzmacniacza i tak nie będzie wykorzystana.
 14. Marcin_75

  wzmacniacz

  Przy takim postawieniu sprawy, to chyba naprawdę ten pianocraft. BTW praktycznie wszystkie stacje radiowe masz za darmo w necie.
 15. Dzięki. I tego chyba ludzie trochę nie doceniają.Przed zamówieniem u rodzimych producentów audio, można porozmawiać z konstruktorami i dowiedzieć się co chcieli osiągnąć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.