Jump to content

Marcin_75

Użytkownicy
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1541 profile views
 1. Ja właśnie używam tego teaca jako pre do końcówki accuphase p-11.Podlączone po xlr.Jest naprawdę dobry.Mam też pre Densen B-200.Jak zwykle wiele zależy od reszty toru.Z kolumnami acarian alon II z densenem było przyjemniej, ale z obecnymi cabasse Egea, teac jako pre sprawdza się lepiej. Jako dac też jest bardzo w porządku.Cd w moim przypadku to densen B-420.Porównując dźwięk po analogu i po cyfrze przez teaca, teac daje radę.
 2. Jeśli koniecznie wstęga to jeszcze starsze quadrale z serii phonologue gold.Podstawkowy model to Rondo.
 3. Kolega już mniej więcej opisał.W ramach ciekawostki, gdzieś w zakładce hiend jest wątek założony chyba przez @Elberloth na temat ncore właśnie.
 4. Ja też właśnie do nich dojrzewam
 5. Najrozsądniej jest chyba kupić najlepszy dac na jaki Cie stać, a z czasem pomyśleć o jakimś streamerku.Tanio to chromecast audio, yamaha wxad 10,raspberry pi(streamery) Ostatnio dużo ludzie piszą o Toppingach właśnie.Poszukaj na forum.To może być dobry kierunek.
 6. Marcin_75

  Pioneer sx-20dab

  Hama robi niedrogie tunery dab
 7. 1095 to już szatan i faktycznie rzadszy(i droższy) 1075 ostatnio widziałem na marktplaats Żabojady z audiophonics mają końcówki ncore w przyzwoitych cenach.
 8. Rotel rb1075 Co prawda pięć kanałów, ale dynamit.Używam do ciężkich kolumn w trybie biamp(niestety pasywnym) i daje radę.
 9. Faktycznie 🤔 Używam rHeada z hifiman he 400i(35 om) i zmiana dziurki temperuje wysokie.Jeszcze potestuję różne słuchawki i się odezwę.
 10. Hiend to nie będzie.Ale myśle ze będzie lepszy. Np taki [Hidden Content],searchweb201602_,searchweb201603_
 11. Z cenami w Polsce nie pomogę.Mieszkam za granicą. Na Ali te wzmacniaczyki kosztują 30-60€ wpisz digital amplifier audio w wyszukiwarce AliExpress
 12. To chyba najsensowniejsze wyjście.Ale za pincset może być ciężko. Pomysł ze wzmacniaczykiem z AliExpress też niezły
 13. Ale jeśli to jest zestawik ze „wzmacniaczem” w subwooferze to może być problem, z podłączeniem i z wydajnością.
 14. A np. Burmester? Parę lat temu kupiłem xlr burmester lila.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.